9,4

Vynikající hodnocení
(10 hodnocení)

Penzion Nemílek na Šumavě se vstupem do aquaparku Sušice, půjčením elektro-koloběžek v ceně

LokalitaPenzion Nemílek, Šumava - Velhartice - Nemilkov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.12.2020 dle dostupnosti.

Ve Velharticích to s lidmi umí. Moudrý Bušek dokázal uchlácholit i prchlivého krále Karla a stejně tak v penzionu Nemílek u Velhartic se o vás postarají jako o samotného císaře. A láhev na uvítanou dokáže, že české víno už dávno není trpké. Jen kousek na lyže nebo na kola a na zahradě navíc krytý bazén. Koho nebaví šlapat, ocení elektrickou koloběžku a všichni se můžou pobavit v aquaparku Sušice.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vstup do Aquaparku Sušice v ceně
  Vstup do Aquaparku Sušice v ceně
 • Skvělá hodnocení na Google.cz a Booking.com
  Skvělá hodnocení na Google.cz a Booking.com
 • Cyklotrasy a skiareály poblíž
  Cyklotrasy a skiareály poblíž
 • Půjčení elektro-koloběžek v ceně
  Půjčení elektro-koloběžek v ceně
 • Krytý a vyhřívaný bazén
  Krytý a vyhřívaný bazén

od 1 270 Kč

Běžná cena: 2 300- 4 520 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1270 bodů

Kalendář obsazenosti

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte provozovnu.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  1 270 Kč
 • 3 noci
  1 770 Kč
 • 4 noci
  2 460 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1270 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

10 hodnocení

10 zákazníků doporučuje

10

Je to tady super

Zákazník SlevaDne, 15. dubna 2020

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby


10

Naprosto pohodové ubytování,bez narušení soukromí,se vstřícným a slušným chovaním majitelky a personálu.Vše bylo podle popisu pobytu a fotografií,s naprosto kompletním servisem okolních aktivit a jejich seznámením.

Zákazník SlevaDne, 30. října 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby

Kontakt

Penzion Nemílek

Penzion Nemílek

Nemilkov 12
34142 Velhartice
+420 603 181 832

elisgabrielova@seznam.cz
http://www.penzion-nemilek.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Hrad Velhartice

Hrad Velhartice

Hrad se nachází mezi městy Klatovy a Sušice. V 15. století zde byly tajně uloženy korunovační klenoty a to rozhodně svědčí o významnosti velhartického hradu. V roce 1938 si Jan... Víc Werich nechal postavit chatu hned pod hradem, kolem které dnes vede naučná stezka.

10
km
Rozhledna Svatobor

Rozhledna Svatobor

Rozhledna leží asi hodinu pěšky od města Sušice a je vysoká 31,6 metrů. Pro krásy výhledu si budete muset vyšlápnout 182 dřevěných schodů. Rozhledna byla postavena v roce 1894 a v... Víc roce 1896 ji zastřešili. Od roku 2008 je na rozhledně vybudována meteorologická stanice.

12
km
Zřícenina hradu a zámek Klenová

Zřícenina hradu a zámek Klenová

První zmínky o hradu pocházejí z roku 1287. Hrad měl několik majitelů z generací pánů z Klenového a Janovic, a to především ve 14. a 15. století. Největší pracovní činnost byla... Víc zaznamenána za doby Lucemburků. V roce 1963 byla na Klenové zřízena galerie výtvarného umění.

12
km
Muzeum Šumavy Sušice

Muzeum Šumavy Sušice

Výstavní kousky jsou uloženy v prostorách renesančního měšťanského domu z druhé poloviny 15. století. Dříve zde bývalo děkanství, ale dnes jsou prostory využity k vystavová... Vícní. Muzeum funguje od roku 1880, kdy ho založil učitel Holík.

13
km
Rozhledna Pancíř

Rozhledna Pancíř

Nenechte si ujít jedinečný výhled na západní část Šumavy s nejvyšší horou Velký Javor. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce spatřit i vrcholky Alp.

15
km
SKI Pancíř

SKI Pancíř

Nevíte kam na hory? SKI Areál Pancíř je to pravé místo, kam s rodinou na lyže. Pro ty odvážnější z vás je zde vybudovaný také skvělý snowpark.

15
km
Klatovy

Klatovy

Město, které je navštěvováno turisty. Nejen že se zde nachází spousta historicky zajímavých staveb, ale také si tu na své přijdou cyklisté. V okolí města se nachází spousta... Víc cyklistický stezek a tras.

15
km
Bike-park Špičák

Bike-park Špičák

Bike – park Špičák nabízí jednoznačně nejlepší freeride v Čechách. S největší pravděpodobností se zde jezdí také iXS European Downhill Cup. Projet se můžete na lehčích, ale i... Víc krkolomnějších tratích. Na kopec Vás s kolem vyveze lanovka. Všechno vybavení si zde můžete zapůjčit.

16
km
Černé jezero

Černé jezero

K tomuto jezeru se váže neskutečné množství rekordů. Maximální hloubka jezera je 39,8 metrů, a to je o 20 metrů více než u takového Štrbského plesa. Je to také nejníže poležené... Víc jezero na Šumavě. Černé jezero je pozůstatkem doby ledové.

17
km
Železná Ruda

Železná Ruda

Město Železná Ruda vzniklo v polovině 16. století, když zde byl založen hamr na zpracování železa. Ve středověku zde začali vznikat a prosperovat sklárny. Město je velmi... Víc turisticky zajímavé.

18
km
Archeopark Prášily

Archeopark Prášily

Prozkoumejte historii a život našich předků v archeoparku Prášily. Naleznete zde rekonstrukce nalezených staveb. Keltové žili na našem území od 6. do 1. století před naším... Víc letopočtem. Uvidíte jejich nářadí, zbraně a ostatní předměty, které patřily k jejich životu.

18
km
Horská botanická zahrada

Horská botanická zahrada

Je to dosud nejvýše položená botanická zahrada v České republice. Naleznete zde pouze venkovní rostliny na ploše 1,5 hektaru. Zahrada se nachází ve výšce 875 metrů nad mořem a... Víc její vznik se datuje k roku 2005. Chlubit se může 5000 druhy rostlin z Čech, ale i z celé Evropy.

Mohlo by Vás zajímat