Hotel Čingov *** ve Slovenském ráji se stravou, wellness, dítětem do 6 let zdarma a ubytováním ve zrekonstruovaných pokojích STANDARD PLUS

Hotel Čingov * * *, Slovenský raj - Čingov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,0

Vynikající hodnocení
(216 hodnocení)

Hotel Čingov *** ve Slovenském ráji se stravou, wellness, dítětem do 6 let zdarma a ubytováním ve zrekonstruovaných pokojích STANDARD PLUS

LokalitaHotel Čingov * * *, Slovenský raj - Čingov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 25.6.2021 dle dostupnosti.

Všechno už má ve svém jméně: Slovenský ráj. Nádherná příroda, ničím nerušený relax. Výborně ho doplní neomezené wellness v hotelu Čingov ***. Ať už se sem vyberete na pobyt sami, s dětmi nebo jím obdarujete rodičů, milý personál vám ho maximálně zpříjemní. V ceně máte i polopenzi, pro ty dříve narozené All Inclusive, a dítě do 6 let dostane ubytování, stravu i vstup do bazénu zdarma.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Oblast Čingova je branou do Slovenského ráje
  Oblast Čingova je branou do Slovenského ráje
 • Ubytování v zrekonstruovaných pokojích STANDARD PLUS (vyšší standard)
  Ubytování v zrekonstruovaných pokojích STANDARD PLUS (vyšší standard)
 • Neomezené koupání a denně vstup do wellness
  Neomezené koupání a denně vstup do wellness
 • Platnost až do června 2021
  Platnost až do června 2021
 • Senior ALL INCLUSIVE pobyty nad 50 let
  Senior ALL INCLUSIVE pobyty nad 50 let

Ukončené
od 3 892 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

216 hodnocení

159 zákazníků doporučuje

10

OK

Zákazník ZľavaDňa, 27. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Senior ALL INCLUSIVE pobyt pre 2 osoby na 2...


10

Vyborne. Odporučam každemu.

Zákazník ZľavaDňa, 7. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Čingov * * *

Hotel Čingov * * *

Smižany-Hradisko
05311 Smižany
+421-53-4433663

hotelcingov@hotelcingov.sk
http://www.hotelcingov.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Tomášovský výhled

Tomášovský výhled

Tomášovský výhled patří mezi nejvíce navštěvovaná místa Slovenského ráje. Jedná se o skalní bradlo na úpatí kopce, ze kterého můžete vidět Průlom Hornádu ale i Vysoké Tatry. Říká... Víc se, že kdo nebyl na Tomášovském výhledu jakoby ani nebyl v Slovenském ráji. Zároveň je tato skála jediným vyhrazeným místem pro horolezce v Slovenském ráji.

5
km
Ruina Kláštorisko

Ruina Kláštorisko

Ruina kartuziánského kláštera z 13. století, se stala útočištěm obyvatel před tatarskými hordami. V současnosti je klášter v rekonstrukci, každoročně koncem srpna se na něm konají... Víc odpůstové slavnosti.

6
km
Muzeum Spiša

Muzeum Spiša

Najdete ho ve Spišské Nové Vsi, přímo v historické budově bývalé středověké radnice. Prohlédnout si můžete expozice přírody a historie Spiše.

6
km
Zámeček Markušovce a letohrádek Dardanely

Zámeček Markušovce a letohrádek Dardanely

Najdete zde expozici historického nábytku doplněnou sbírkami z dalších objektů východního Slovenska. V letohrádku je instalována i expozice klávesových hudebních nástrojů, jeho... Víc reprezentační sál slouží jako koncertní síň. Zámeček pochází ze 17. století a původně měl pevnostní charakter, později v 18. století byl přestavěn do rokokového slohu.

6
km
ZOO Spišská Nová Ves

ZOO Spišská Nová Ves

Nejmenší a zároveň nejmladší ZOO na Slovensku, to jí však neubírá na poutavosti a kráse. Najdete zde přibližně 70 živočišných druhů s celkovým počtem 250 jedinců.

8
km
Dolina Suchá Belá

Dolina Suchá Belá

Suchá Belá je asi nejvíce navštěvovanou dolinou Slovenského ráje. Čeká tu na vás množství vodopádů, více nebo méně vysokých žebříků a lávek. Na krátkém úseku čtyř kilometrů... Víc překonává výškový rozdíl až 400 metrů.

10
km
Planina Geravy

Planina Geravy

Rozlehlá planina na jihu Slovenského ráje, kterou tvoří soubor horských luk a svahů s lesíky a hájky. Dostanete se sem pěšky z obce Dedinky a Mlynky přes Zejmarskou rokli.

11
km
Levoča

Levoča

Od roku 2009 je Levoča zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Najdete zde mnohé památky jako například kostel sv. Jakuba ze 14. století, který patří mezi... Víc nejvýznamnější sakrální stavby na Slovensku. V jeho interiéru se nachází nejvyšší pozdně dřevěný oltář na světě, vyrobený v dílně slavného Mistra Pavla z Levoče. Na náměstí stojí také klec hanby ze 16. století a nad městem najdete vyhledávané poutní místo - Mariánskou horu.

11
km
Sjezdovka Biele vody - Mlynky

Sjezdovka Biele vody - Mlynky

Najdete zde upravenou sjezdovku, kterou ocení hlavně nenároční lyžaři. Středisko nabízí i noční lyžování a upravované běžkařské tratě.

12
km
Ski Gugeľ - Mlynky

Ski Gugeľ - Mlynky

Středisko se nachází na jihu Slovenského ráje v nadmořské výšce 765 - 966 m.n.m. s převýšením 201 metrů. Najdete zde 2 vleky a 6 sjezdovek (2 lehké, 3 středně těžké, 1 těžkou) v... Víc celkové délce 5,53 km. Kromě samotného lyžování jsou k dispozici i další zimní atrakce: ledová plocha na bruslení, skialpinistické túry, neudržované trasy pro běžkaře, skiparagliding a možnosti vysokohorské a pěší turistiky.

13
km
Vodní nádrž Palcmanská maša

Vodní nádrž Palcmanská maša

Palcmanská maša je největší vodní nádrž na území Slovenského ráje. Je důležitou součástí vodního díla Dobšiná.

13
km
Národní park Slovenský ráj

Národní park Slovenský ráj

Najdete zde mimo jiné i jednu z největších ledových jeskyní na světě, nádhernou krajinu krasových planin, soutěsek, vodopádů a jeskyní. Patří mezi nejmladší národní parky na... Víc Slovensku.