Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Moderní Hotel Tvrz Orlice s historickou atmosférou a nabídkou romantiky pro dva včetně polopenze i privátního wellness nebo Halloweenského pobytu s programem pro děti

LokalitaHotel Tvrz Orlice****, Letohrad (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Nesmiřte se s málem a na svou dovolenou mějte jen ty nejvyšší nároky. Místem, které je dokáže uspokojit se stane Hotel Tvrz Orlice. Zde se dokonale snoubí příroda, historie a kvalitní hotelové služby vyšší kategorie. Ty oceníte jednak u romantického balíčku pro dva s privátním wellness, degustačním menu a platností až do března 2021, ale i u Halloweenského pobytu s programem pro děti.

Okolí Tvrze

Okolí areálu hotelu a tvrze je jako stvořené na aktivní odpočinek a naši hosté mají několik variant,
či už pohybových nebo sportovních aktivit. Region Orlických hor a Podorlicka je známý svými cyklostezkami a kvalitními podmínkami k turistice. Hlavní trasy oblasti Podorlicka jsou pro cyklisty rozsáhlejší jako samotné Orlické hory se svými hřebeny. Nedaleko od hotelu v rámci města Letohrad jsou pro naše hosty k dispozici také tenisové kurty s umělým povrchem (umělá tráva) a možnost stolního tenisu. Letohrad také nabízí koupání na místním nově zrekonstruovaném koupališti (je zde velký plavecký bazén, dětský bazének a další sportovní vyžití v rámci areálu).

Sport

Hotel a Tvrz Orlice nabízí své služby také sportovcům nebo rodinám, pro které není aktivnější relax neznámý. Asi 10 km od hotelu se nachází vyhlášený sportovní areál se šesti venkovními kurty i s pevnou halou se dvěma antukovými dvorci. Naše recepce Vám ráda rezervuje kurt nebo halu na konkrétní hodinu. Ve městě Žamberk se můžete také po vyčerpávajícím tenisovém zápase vykoupat, nebo si užít chvíle s dětmi v místním Aquaparku, který disponuje tobogány, masážní vanou, brouzdalištěm s vodotryskem. Jeho kapacita je pro 1000 lidí a je nadstandardně vybaven.

K dispozici budete mít také hřiště na plážový volejbal a streetball. K areálu přiléhá také bowling s fitness centrem a minigolfovým hřištěm.

Cyklostezky 

Nenáročná trasa ideální pro kolo i brusle je 16 km dlouhá cyklostezka z Letohradu, tedy přímo od hotelu přes Valdštejn a Libchavy až do Ústí nad Orlicí. Pak můžete pokračovat dále po stezce z Ústí nad Orlicí až do Chocně, co představuje délku dalších 20 km. Pro náročnější cyklisty doporučujeme stezky v kopcovitém terénu na hřebeny Orlických hor, směrem na Ski Park Deštné nebo Ski Park

 

 Kola a vybavení si lze rezervovat na recepci hotelu.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 1x vstup do privátního wellness na 60 minut
  1x vstup do privátního wellness na 60 minut
 • Varianty s masáží zad pro dvě osoby 
  Varianty s masáží zad pro dvě osoby 
 • V nabídce Halloweenský pobyt s programem pro děti
  V nabídce Halloweenský pobyt s programem pro děti
 • Turistické i cyklistické trasy, výlety do okolí
  Turistické i cyklistické trasy, výlety do okolí
 • Aquapark Ústí nad Orlicí, Hrad Litice, Zámek Litomyšl
  Aquapark Ústí nad Orlicí, Hrad Litice, Zámek Litomyšl

od 6 990 Kč

Běžná cena: 10 400- 24 140 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6990 bodů

Kalendář obsazenosti

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 22.09.2020 o 16:48.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  9 290 Kč
 • 3 noci
  13 390 Kč
 • 4 noci
  16 590 Kč
 • 2 noci
  6 990 Kč
 • 3 noci
  8 890 Kč
 • 4 noci
  10 490 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 685 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Tvrz Orlice****

Orlice 1
561 51 Letohrad
+420 465 677 720, +420 465 677 720

recepce@eywan.cz
http://tvrzorlice.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

24
km
Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centrum Říčky v Orlických horách vám nabízí jednu lanovku a tři vleky. Začátečníci se mohou učit na lyžích nebo na snowboardu v místní lyžařské škole. Pro běžkaře je zde... Víc připraveno 42 kilometrů běžkařských tratí. Pod sjezdovkou se nachází občerstvení.

25
km
Stezka v oblacích Dolní Morava

Stezka v oblacích Dolní Morava

Stezka v oblacích se nachází nad obcí Dolní Morava poblíž chaty Slaměnka pod vrcholem Slamníku v masivu Králický Sněžník. Stavba byla postavena v nadmořské výšce 1116 m n.... Víc m. poblíž horní stanice lanovky Sněžník vedoucí z Dolní Moravy. Na vrchol stavby ve výšce 55 metrů nad úrovní terénu vede dřevěná stezka o celkové délce 710 metrů. Celá stavba je bezbariérová. Ve směru dolů lze použít 100 metrů dlouhý tobogán s okýnky, vyrobený z nerez oceli. V nejvyšší části konstrukce se nachází tzv. kapka, což je síť nacházející se ve výšce 50 metrů nad zemí. Stezka v oblacích se stala oblíbeným výletním cílem – během prvního roku od zahájení provozu ji navštívilo téměř 200 000 lidí.

27
km
Zámek Častolovice

Zámek Častolovice

První zmínky pocházejí z dob kolem poloviny 13. století, kdy na místě dnešního zámku stávala tvrz. V dnešní době má zámek pohádkovou renesanční podobu. Při prohlídce interiérů... Víc nepřehlédnete dech beroucí díla z doby renesance, baroka, rokoka, empíru a biedermaieru. Rozhodně si tento zámek nezapomeňte připsat do Vašeho seznamu výletů.

28
km
Zřícenina hradu Nový hrad

Zřícenina hradu Nový hrad

Neznáme přesný letopočet vzniku Nového hradu, ale uvádí se první čtvrtina 14. století. Není totiž zmiňován v žádných kronikách a zápisech. Jeho úkolem bylo chránit důležitou... Víc obchodní stezku z Moravy do Slezska.

33
km
Zámek Nové Hrady

Zámek Nové Hrady

Jedná se o pozoruhodnou rokokovou stavbu s rozsáhlým přírodním areálem. Zámek Nové Hrady nechal v letech 1774–1777 vystavět Hrabě Jean-Antoine Harbuval de Chamaré. Budovu... Víc obklopuje cenný rokokový ornamentální areál nazývaný „České Versailles“ nebo „Malý Schönbrunn“.

34
km
Zřícenina hradu Brníčko

Zřícenina hradu Brníčko

Hrad založili v první polovině 14. století páni z Otaslavic. První zmínka v zemských deskách je z r. 1356. Z mohutného hradu zajímavého typu zůstaly zříceniny dvoupatrového... Víc paláce, věže, část zmíněné plášťové zdi, kusy parkánové hradby, příkopy a valy.

36
km
Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Zámek ve Velkých Losinách postavil rod pánů ze Žerotína. Zámek je vystavěn v renesančním stylu. Venkovní fasády zdobí psaníčkové sgrafito. Vznik se datuje ke konci 15. století.

41
km
Horské minikáry Loučná nad Desnou

Horské minikáry Loučná nad Desnou

Areál, kde najdete tyto horské minikáry se nachází v obci Kouty nad Desnou. Na start vyváží pozemní výtah a pak už zaleží jen jakou rychlostí dráhu projedete. K vyzkoušení jsou tu... Víc i koloběžky a kolečkové lyže.

43
km
Zámek a muzeum Úsov

Zámek a muzeum Úsov

Přímo nad městem se vypínají hrad a zámek, což je poměrně ne moc častý případ, kdy původní hrad a pozdější zámek stojí vedle sebe, aniž by stavba druhého znamenala zánik nebo... Víc úplnou přestavbu prvého. Výstavba hradu byla započata roku 1260.

44
km
Hrad Bouzov

Hrad Bouzov

Působí dojmem dobře zachované středověké památky, jeho současná podoba však pochází z romantické přestavby z přelomu 19. a 20. století. Patří mezi nejnavštěvovanější památky v... Víc Česku a je vyhledávaným místem filmařů.

47
km
Arboretum Bílá Lhota

Arboretum Bílá Lhota

Nachází se zde asi 300 různých druhů a kultivarů dřevin, například keřovité tisy v různých barvách a tvarech, túje, smrky, duby, různobarevné buky, cypřišky, javory, borovice,... Víc břízy, douglasky a lípy. V arboretu je pěstována i řada vzácných sbírkových dřevin.

50
km
Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička Podlesíčko

Nové, originální ubytování v pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství. Zabydlete se... Víc v baráčku Sněhurky a sedmi trpaslíků, Rákosníčka, nebo třeba u Křemílka a Vochomůrky a dalších.

Mohlo by Vás zajímat