8,3

Velmi dobré hodnocení
(10 hodnocení)

DELTA COLOSTRUM®. Okamžitá imunita, která vás ochrání.

LokalitaDELTA MEDICAL s.r.o, Slovensko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.1.2021 dle dostupnosti.

Ach, ty antibiotika, nefungující preparáty a opakující se onemocnění :( Podpořte svou imunitu přirozeně a hlavně účinně! Kolostrum je unikátní zdroj látek, které zásadním způsobem podporují imunitní systém. Je vzácné tím, že se tvoří pouze krátkou dobu po narození mláďat savců. DELTA COLOSTRUM® si rozhodně zaslouží stálé místo ve vaší domácnosti.

Vzácné kolostrum

Podpořte svou imunitu přirozeně a účinně. DELTA COLOSTRUM® v 3 formách: sirup, kapsle, perly, "sticky" nebo prášek. Kolostrum je vzácné tím, že se tvoří pouze krátkou dobu po narození mláďat savců. Jeho hlavním úkolem je zajistit, aby se novorozenec dokázal přizpůsobit novému prostředí, aby byl chráněn před patogeny číhajícími v okolí a aby získal živiny a energii pro start do života. Dodává organismu jedinečný komplex imunitních a růstových faktorů spolu s vitamíny, minerály, enzymy, aminokyselinami a množstvím dalších cenných složek.

V současnosti se dává přednost kravskému kolostru

Není to náhoda, že kravské kolostrum obsahuje přibližně 40 násobně vyšší koncentrace imunitních faktorů jako lidské kolostrum. Je to z toho důvodu, že u krav nedochází k transplacentárnímu přenosu imunitních látek (člověk se rodí se získanou imunitou od matky). Telátko tedy přijde na svět bez imunitního systému a je odkázáno na příjem ochranných látek z kolostra. Pokud je v krátkém čase po narození nedostane, tak se není schopno ochránit vůči patogenům ve venkovním prostředí a uhyne. Je důležité podotknout, že kravské kolostrum je téměř zcela shodné s lidským co se týká jeho složení a je druhově nespecifické, to znamená, že účinkuje (podporuje imunitu) i u jiných druhů savců.

DELTA COLOSTRUM® se vyrábí ze zbytkového kolostra (pak jak se napije telátko) odebraného pouze z prvních 2 dojení (do 24 hodin), kdy je jeho složení nejkvalitnější.

Pro vysoký obsah přirozených imunitních faktorů se kolostrum stává revolučním produktem na zlepšení fungování imunity a podporu léčby mnoha onemocnění.

Kdy zvolit colostrum?

V období zvýšené nemocnosti u dětí a dospělých je DELTA COLOSTRUM® vyhledávané zejména kvůli jeho rychlému nástupu a také výjimečné čistotě a bezpečnosti. Kolostrum je vhodné zejména při problémech jako:

 • Chřipka
 • Infekce dýchacích cest
 • Časté užívání antibiotik
 • Alergie
 • Oslabená imunita
 • Herpes
 • Záněty močových cest
 • Kvasinkové infekce
 • Průjmu a zánětlivé onemocnění trávicího traktu

A také při:

 • Dosahování lepších sportovních výkonů
 • Regeneraci u sportovců a těžce pracující
 • Namáhavé fyzické práci
 • Potřebě harmonizace psychické rovnováhy
 • Stresující práci

Sirup

DELTA COLOSTRUM® Sirup 100 % Natural (125 ml)

 • vhodné pro děti od 6 měsíců věku
 • šetrná INTENSIVE technologie zpracování
 • bez konzervačních látek

Dávkování:
8 ml 1 × denně na lačno, užívejte samostatně nebo zapíjte studeným nápojem (odměrka je součástí balení). Nezapíjejte teplými nápoji! V případě již rozvinutého onemocnění je vhodné dávku zvýšit na 2-4 násobek.

DELTA COLOSTRUM® KIDS Sirup Jahoda (125 ml)

Je vhodný pro děti i dospělé. Díky dobré a rychlé vstřebatelnosti je Sirup nejúčinnější formou. Užívá se 10 min. před jídlem a jeho účinek je téměř okamžitý. Je vhodný už od věku 6 měsíců. Z důvodu rychlé vstřebatelnosti se doporučuje zejména v akutních stavech nebo v úvodu onemocnění.

Kapsle

DELTA COLOSTRUM® BIO Kapsle 60 ks

 • Šetrná INTENSIVE FREEZE-DRY technologie sušení
 • 1 kapsle = 400 mg kolostra

Dávkování:

1 kapsle 2 x denně na lačno. Dávkování je možné zvýšit na 2 kapsle 2-4 x denně. Užívejte samostatně a zapijte studeným nápojem. Nezapíjejte teplými nápoji.

 

Perly

DELTA COLOSTRUM® 800 Perly 60 g

 • Šetrná INTENSIVE FREEZE-DRY technologie sušení
 • Pouze jedna dávka denně
 • 1 odměrka 2g = 800 mg kolostra
 • Příjemná sladká chuť

Dávkování:
1 odměrku (2 g) 1 x denně. Odměrka je součástí balení. Užívejte samostatně přímo, nebo se studeným nápojem nebo jídlem. Dávku lze zvýšit na 2-4 x denně v případě již rozjetého onemocnění.

 

Aktiv plus+ JUNIOR COLOSTRUM & BiO ARÓNIA & Vápník

Prášek do mléčných produktů 38 g

Kromě kolostra a aronie v BIO kvalitě obsahuje vápník pro zdravé kosti a zuby Vašich dětiček a to snadno vstřebatelné organické formě. Příjemná jahodová příchuť je samozřejmostí.

 • Vhodné do mléčných produktů
 • Vysoký obsah IgG40
 • (BiO Aronia) Antioxidant
 • Vápník v organické formě
 • Zpracované šetrnou technologií
 • Neobsahuje lepek

Složení:

Kravské kolostrum IgG40 lyofilizované, prášek z plodů Arona (Aronia melanocarpa, BIO kvalita), Vápník (Citrát vápenatý), přírodní jahodová příchuť, sladidlo: sukralóza, protihrudkovacia látka: oxid křemičitý. Obsahuje laktózu a kasein.

Kolostrum je v nejvyšší kvalitě z kontrolovaných chovů, testované na rezidua ATB, BSE, těžké kovy, pesticidy, BSE a mnoho dalších testů. Aktiv plus + COLOSTRUM si díky šetrnému zpracování zachovává svou bioaktivitu.

Aronie je superpotravina, která obsahuje velké množství cenných látek. Působí jako silný antioxidant.

Vápník v organické formě jako Citrát vápenatý, který se velmi dobře vstřebává. Je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk.
 

Doporučená denní dávka: 1x denně 4 odměrky.

Návod na použití:

Prášek zamíchejte do jogurtu, tvarohu, mléčných nebo jiných nápojů a zkonzumujte. Nepoužívejte do teplých nápojů! Odměrka je součástí balení. Vhodné pro dlouhodobé užívání. Balení obsahuje 15 denních dávek.

Aktiv plus+ Colostrum s BETAGLUKÁNMI

Mimořádně účinná kombinace na podporu imunity, která vám v zimě nedovolí podlehnout rozmarům počasí.

Jedinečná kombinace kolostra a beta-glukanu z královské houby REISHI (Ganoderma Lucidum) pro nejkomplexnější podporu Vaší imunity. Obě složky se vzájemně doplňují ve svém účinku. Tato kombinace není náhodná. Tento typ betaglukanů je ve srovnání s často používanými betaglukany z Hlívy ústřičné na vyšší kvalitativní úrovni, jsou účinnější a také bezpečnější.

Tyto dvě látky se dobře doplňují ve svém účinku, je to vhodná kombinace pro podporu imunity u dětí i dospělých. Kolostrum účinkuje komplexně, betaglukan působí výborně na buněčnou imunitu a to tak, že podporuje imunitní buňky ke tvorbě potřebných látek.

Betaglukany doporučují mnozí dětští lékaři. V lékárnách převažují produkty na bázi Hlívy ústřičné. Aktiv plus však obsahuje Betaglukan z "královské" houby REISHI (Ganoderma Lucidum), který svou kvalitou a účinkem Hlívové betaglukan daleko přesahuje.

 • Vysoký obsah IgG40
 • Colostrum + Betaglukany
 • Zpracované šetrnou technologií
 • Neobsahuje lepek

Složení (1 kapsle):

 • Kravské kolostrum prášek IgG40 lyofilizované 200 mg, Betaglukan 200 mg, želatina, protihrudkovacia látka: stearan hořečnatý, barvivo: oxid titaničitý. Obsahuje laktózu a kasein.

Kolostrum (mlezivo) je první tekutina, která se tvoří v mléčné žláze savců po narození mláďat. Obsahuje množství cenných látek. Aktiv plus + COLOSTRUM si díky šetrnému zpracování zachovává svou bioaktivitu.

Betaglukan je přírodní látka, která se v tenkém střevě naváže na imunitní buňky. Obsahuje komplex biologicky aktivních polysacharidů získaných z houby Reishi.

Doporučená denní dávka: 1 kapsle 2x denně.

Návod k použití: Užívejte před jídlem, zapijte studeným nebo vlažným nápojem. Nezapíjejte teplými nápoji! Vhodné pro dlouhodobé užívání. Balení obsahuje 30 denních dávek.

MaX Protect COLOSTRUM STICKS + VITAMÍN D3

Doporučená kombinace pro udržení zdraví během chladných zimních měsíců

Práškové kolostrum s vynikající chutí v coolové "stick" pro přímou konzumaci bez potřeby zapijte, doplněné o Vitamin D3. Moderní a praktická forma - do kapsy kalhot či dětem do tašky. Jednoduše odtrhnete vrch sáčku a vysypete do úst. Přidaný Vitamin D3 přispívá ke správnému fungování imunitního systému a k udržení zdravých kostí a zubů. 1 dávka obsahuje až 800 mg COLOSTRA s vysokým obsahem IgG!

MaX Protect Colostrum Sticks

Doplněk stravy COLOSTRUM s VITAMÍNEM D3 ve formě snadno rozpustného prášku v sáčcích ("sticky") se skvělou chutí pro přímou konzumaci bez potřeby zapíjení.

Kolostrum (mlezivo) je první tekutina, která se tvoří v mléčné žláze savců po narození mláďat. Obsahuje množství cenných látek. MaX Protect Colostrum si díky šetrnému zpracování zachovává svou bioaktivitu. Každá jedna dávka prochází přísnými testy na možné zbytky (rezidua) antibiotik, těžké kovy, přítomnost pesticidů a mikroorganismů způsobujících onemocnění BSE, jakož i dalšími důležitými testy. MaX Protect neobsahuje GMO (geneticky modifikované organismy).

Vitamin D3 přispívá ke správnému fungování imunitního systému, přispívá k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí a zubů a také k udržení správného fungování svalů.

Tato kombinace má význam hlavně z důvodu rychlého a jednoduchého doplnění imunitních látek bez potřeby polykání tablet či kapslí.

Jednoduché, rychlé a účinné řešení - Max Effect - skvělá chuť

Složení: kravské kolostrum IgG 40, Vitamin D3 (cholekalciferol), sladidlo: sorbitol, emulgátor: slunečnicový lecitin, protihrudkovacia látka: oxid křemičitý, přírodní příchuť.
Obsahuje laktózu a kasein.

Doporučená denní dávka: 1x denně 1 sáček (1 sáček = 1,35 g).
Návod k použití: obsah 1 sáčku nechte volně rozpustit v ústech. Není třeba zapíjet. Nezapíjejte teplými nápoji! Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Množství účinných látek v doporučené denní dávce (1,35 g = 1 sáček): Kolostrum IgG40: 800 mg,
Vitamín D3: 12,5 mikrogramů (500 IU)                           

Obsah: 30 ks recek

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Dodání do 7 dnů
  Dodání do 7 dnů
 • Jedinečný komplex imunitních a růstových faktorů
  Jedinečný komplex imunitních a růstových faktorů
 • Vhodné i pro děti od 6 měsíců
  Vhodné i pro děti od 6 měsíců
 • Německá kvalita
  Německá kvalita
 • Vynikající hodnocení od vás zákazníků
  Vynikající hodnocení od vás zákazníků

od 249 Kč

Běžná cena: 414- 856,80 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 249 bodů

Vyberte si z následujících 8 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 249 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,3

Velmi dobré hodnocení

10 hodnocení

6 zákazníků doporučuje

9,7

úplná spokojosť s kvalitou, dodaním aj cenou

Alena, 14. dubna 2020

Hodnotil nabídku DELTA COLOSTRUM® AKUT Sirup 100 % Natural...


7,3

Tovar dodany v rodine treba podporovat imunitu.

Martina, 7. května 2020

Hodnotil nabídku Aktiv plus+ COLOSTRUM & BETAGLUKÁN 60 cps

Kontakt

DELTA MEDICAL s.r.o

48.109188, 17.105656

info@delta-medical.eu

Mohlo by Vás zajímat