Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Stylový Hotel Kalvaria**** Superior poblíž historického centra Győr s neomezeným vstupem do lázní Magnolia, stravou, dítětem do 6 let zdarma a platností do března 2021

LokalitaHotel Kalvária, Győr, Maďarsko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Barokní historické centrum i oblíbené termální lázně patří mezi skvosty maďarského města Győr. Tím dalším se pro vás stane i Hotel Kalvaria**** Superior, který vám učaruje nejen svým stylovým ubytováním, ale i dokonalými službami. Mezi ně patří především Magnolia Spa, kde si užijete relax zcela bez omezení. Pobyt vám zpříjemní i hra kulečníku, šipky nebo stolní fotbal či aktivní čas ve fitness.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v pokoji Superior nebo Deluxe
  Ubytování v pokoji Superior nebo Deluxe
 • Neomezený vstup do Magnolia Spa během celého pobytu
  Neomezený vstup do Magnolia Spa během celého pobytu
 • Fitness neomezeně
  Fitness neomezeně
 • Dítě do 5,99 let zdarma se snídaní
  Dítě do 5,99 let zdarma se snídaní
 • 3x kulečník, šipky nebo stolní fotbal zdarma
  3x kulečník, šipky nebo stolní fotbal zdarma

od 3 699 Kč

Běžná cena: 3 699 - 5 599 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3699 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3699 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Kalvária

Kálvária utca 22/d.
H-9024 Győr
+3696510800

info@hotel-kalvaria.hu
https://hotel-kalvaria.hu/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

21
km
Thermalpark Veľký Meder

Thermalpark Veľký Meder

Thermalpark Corvinus využívá minerální vodu ze dvou různých pramenů. Nabízí různé bazény a atrakce, například perličkový bazén, bazén s hydromasážemi a vodopády nebo dětský a... Víc rodinný bazén. Thermalpark je otevřený celoročně.

34
km
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších rekreačních středisek na jižním Slovensku. Nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie. nachází se... Víc zde 10 interiérových a exteriérových bazénů s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, která má příznivé účinky hlavně při potížích pohybového ústrojí. Na své si tu přijdou děti ale i milovníci adrenalinu a zábavy.

39
km
Lodní mlýn Kolárovo

Lodní mlýn Kolárovo

V Kolárově je poslední exemplář plovoucího mlýna a jediný lodní mlýn na Slovensku. V mlýně sídlí Muzeum vodního mlynářství. Je umístěn na mrtvém rameni Dunaje, postavený je na... Víc dvou rovnoběžných člunech a ukotven o břeh řeky. Mlýn je plně funkční, nepoužívá se však z důvodu stojící vody v mrtvém rameni. Nacházejí se v něm komponenty z původního mlýna a historická expozice. Zajímavostí je například benzinový agregát z přelomu 19. a 20. století, připomínající malou lokomotivu, který údajně patří mezi první mechanismy na světě, díky kterým vyráběly stroje rybářské sítě.

39
km
Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně je svou zachovalostí a rozlohou jedinečnou nejen na Slovensku, ale i v Evropě. I proti je navržena na zápis do Seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se v... Víc podstatě o několik menších pevností, které společně tvoří fortifikační systém. Vznikat začal po vpádu Turků na naše území v 16. století.

41
km
Dunajské mlýny

Dunajské mlýny

Na Malém Dunaji se nachází několik dochovaných vodních mlýnů. Najdete je například v obcích Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

42
km
Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Rolnický dům patří do expozice podunajského muzea v Komárně. Reprezentuje lidovou architekturu oblasti a tradiční bydlení. Dům, ve kterém expozice sídlí, byl podle záznamu... Víc postaven v roce 1871 a dnes je prohlášen za památkově chráněný objekt. Návštěvu a prohlídku tohoto objektu je třeba telefonicky předem nahlásit.

42
km
Motoristický areál Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Motoristický areál Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionální a univerzální motoristický areál, jehož součástí je první národní Automotodrom disponující homologací mezinárodní automobilové federace (FIA). Kromě... Víc pravidelných závodů, které se zde konají, mohou návštěvníci na vlastní kůži zažít rychlou jízdu po okruhu, díky jízdám pro veřejnost.

45
km
X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE

Unikátní multifunkční komplex nabízí ideální zázemí pro profesionální sportovce a týmy, ale i sportovní nadšence či rodiny. Na neuvěřitelné rozloze 1 000 000 m2 najdete... Víc profesionální podmínky pro výkon 27 olympijských sportů.

50
km
Muzeum moderního umění Danubiana

Muzeum moderního umění Danubiana

Danubiana je jedno z nejmladších evropských muzeí moderního umění. Nachází se na cípu poloostrova uprostřed toku Dunaje. Danubiana podporuje mladé umělce prostřednictvím výstavy... Víc Dunajské bienále, kde se prezentují umělci ze 6 podunajských zemí ve věku do 35 let. Každý rok má zajímavou fotografickou výstavu a minimálně jednu slovenskou výstavu. Primárním cílem Danubiany je prezentovat a podporovat středoevropské umění.

51
km
Vodní mlýn Jelka

Vodní mlýn Jelka

Úchvatná technická památka, kterou můžeme považovat za středoevropskou raritu. Třípodlažní dřevěný mlýn leží na břehu Malého Dunaje. První zmínka o původně lodním mlýně pochází z... Víc roku 1894, později se začalo z jeho přestavbou. V současnosti je zrekonstruovaný a zpřístupněn veřejnosti. V jeho okolí se nachází také skanzen a tábořiště pro vodní turisty.

51
km
Wellness Patince

Wellness Patince

Ve Wellness Hotelu Patince naleznete bazénový a saunový svět ale užijete si tu i různé masáže na vyžádání. Wellness využívá léčivé termální prameny, v bazénech je voda s teplotou... Víc 30° - 36 °C. Nachází se zde například bazén s vodními děly, perličkové lázně, vodní masážní postele nebo divoká řeka a dětský bazén.

52
km
Relaxační centrum Horné Saliby

Relaxační centrum Horné Saliby

Relaxační centrum v obci Horné Saliby je celoroční termální koupaliště nedaleko Galanty. Součástí centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény jsou... Víc vybaveny chrliči vody, dnovým vzduchovým gejzírem, stěnovou hydromasáží a vzduchovými masážními rošty. V rehabilitační části se nacházejí prostory na masáže, fyzioterapii, sauny s odpočívárnou, mokrá rehabilitace jako hydromasážní sprchy, masáže nohou a malá bazénová hala s masážním bazénem.

Mohlo by Vás zajímat