Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Podzimní pohodové dny v historickém centrum Náchoda s ubytováním v secesním hotelu U Beránka s polopenzí

LokalitaHotel U Beránka, Náchod (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2020 dle dostupnosti.

Hotel U Beránka se nachází v klidné části historického centra města Náchoda. Pod jednou střechou se tu snoubí nejen krása, dominance, styl, kulturní a společenská atmosféra, ale i historie. Postarají se tu i o vaše chuťové pohárky, které vám rozmazlí každodenní připravenou polopenzí. Díky jeho poloze uprostřed Adršpašsko-teplických skal a Ratibořického údolí se stane výchozím bodem pro výlety.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Secesní hotel v klidné části historického centra města Náchoda
  Secesní hotel v klidné části historického centra města Náchoda
 • 1x káva a dezert z naší cukrárny 
  1x káva a dezert z naší cukrárny 
 • Polopenze
  Polopenze
 • Úschovna kol zdarma
  Úschovna kol zdarma
 • Zámek Náchod, Adršpašsko-teplické skály, Ratibořice
  Zámek Náchod, Adršpašsko-teplické skály, Ratibořice

od 3 990 Kč

Běžná cena: 4 890- 6 290 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3990 bodů

Kalendář obsazenosti

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 24.09.2020 o 18:33.

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 2 noci
  3 990 Kč
 • 2 noci
  4 390 Kč
 • 2 noci
  5 390 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 688 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel U Beránka

Masarykovo nám. 74
547 01 Náchod
+420 491 433 119 +420 735 165 949

rezervace@hotel-beranek.com
http://www.hotel-beranek.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Zámek Ratibořice – Babiččino údolí

Zámek Ratibořice – Babiččino údolí

Objevíte zde známá místa z knížky Boženy Němcové "Babička", jako je Ratibořický zámek, mlýn, splav nebo Staré Bělidlo. Malebná krajiná láká pěší, cyklisty a v zimě také běžkaře.

11
km
Hrad Vízmburk aneb Podkrkonošské Pompeje

Hrad Vízmburk aneb Podkrkonošské Pompeje

Zajímavostí je, že je poprvé zmíněn roku 1279 v Dalimilově kronice. Prvním majitelem hradu byl zřejmě syn Petra ze Skalice. V letech 1327–1330 hrad vlastnili pánové z Dubé, kteří... Víc byli také i posledními držiteli hradu. V roce 1447 byl hrad zničen.

19
km
Hospital Kuks

Hospital Kuks

Hospital Kuks byl vystavěn v barokním slohu v letech 1692–1724. Postavil ho majitel panství František Antonín Špork. Veškerou sochařskou výzdobu navrhl a zrealizoval známý český... Víc sochař Matyáš Bernard Braun se svou dílnou.

21
km
Adršpašsko-tepllické skály

Adršpašsko-tepllické skály

Adršpašsko-teplické skály jsou od roku 1933 řazeny mezi chráněná zachovalá skalní města. V roce 2005 se zde natáčel známý film Lev, čarodějnice a skříň. Skály jsou oblíbeným... Víc místem turistů a především horolezců.

22
km
Braunův Betlém

Braunův Betlém

Pokud milujete procházky přírodou a zároveň chcete i něco nového vidět, tak neváhejte a vyrazte po vyznačené stezce přímo k baroknímu skvostu sochaře Matyáše Bernarda Brau... Vícna. Jedná se o vrchol barokního sochařství v plenéru.

24
km
Galerie města Trutnov

Galerie města Trutnov

Galerie slouží jako rozvoj kultury města Trutnov. Pořádá výstavy celorepublikového významu převážně z období 20. a 21. století. Každou chvíli zde vystavují něco jiného. Dokonce... Víc tady vymýšlejí i různé programy pro školy.

24
km
Muzeum Podkrkonoší

Muzeum Podkrkonoší

Muzeum bylo založeno v roce 1890 starostou Dr. Josefem Flöglem. Na počátku mělo jen několik desítek exponátů. Ve 20. letech 20. století sbírka začala narůstat do větších rozmě... Vícrů. Nyní se zde nachází zhruba 6000 předmětů. Konají se tu i krátkodobé výstavy.

24
km
UFFO

UFFO

Jde o centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas. Název vznikl podle básníka Uffo Horna, který byl trutnovským rodákem. Stavba byla slavnostně otevřena 24. září 2010. Probíhají... Víc zde různá divadelní představení, koncerty, výstavy a konference.

26
km
Zoo Dvůr Králové

Zoo Dvůr Králové

Zoologická zahrada je zaměřena především na africká zvířata. Prosadil si to Josef Vágner v 60. letech 20. století. Součástí ZOO je také galerie obrazů Zdeňka Buriana, který se... Víc proslavil svými ilustracemi pravěku.

27
km
Zřícenina Rechenburk

Zřícenina Rechenburk

Vznik hradu spadá do 2. poloviny 13. století. Hrad zanikl po odchodu rodu z Trutnovska na přelomu 13. a 14. století. Jádrem býval vnitřní hrad kruhové podoby s valy a příkopy. Na... Víc severozápadní straně spatříte skalní útvary, které bývaly součástí opevnění.

29
km
Vodní nádrž Les Království

Vodní nádrž Les Království

Jde o přehradu vystavěnou na řece Labi v roce 1920. Přehradu vyhledává velké množství turistů. Zajímavostí této přehrady je totiž její jedinečně estetické stavební provedení.

29
km
Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centrum Říčky v Orlických horách vám nabízí jednu lanovku a tři vleky. Začátečníci se mohou učit na lyžích nebo na snowboardu v místní lyžařské škole. Pro běžkaře je zde... Víc připraveno 42 kilometrů běžkařských tratí. Pod sjezdovkou se nachází občerstvení.

Mohlo by Vás zajímat