Relaxační pobyt v penzionu Hurikán pro 2 osoby se snídaní či polopenzí, wellness, masáží a platností voucherů až do prosince 2020

Penzion Hurikán, Vysočina: Havlíčkův Brod

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,4

Vynikající hodnocení
(12 hodnocení)

Relaxační pobyt v penzionu Hurikán pro 2 osoby se snídaní či polopenzí, wellness, masáží a platností voucherů až do prosince 2020

LokalitaPenzion Hurikán, Vysočina: Havlíčkův Brod (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Běžně jsou hurikány spojovány s přírodními katastrofami, v Havlíčkově Brodě je však jeden, který pro vás bude naopak požehnáním. Penzion Hurikán odnese všechny vaše problémy ve větru a postará se o vaši maximální spokojenost. K odbourání všech starostí poslouží relaxace v bazénu či parní lázni a hýčkat se můžete nechat i při masáži.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Možnost výměny procedur dle nabídky
  Možnost výměny procedur dle nabídky
 • Dětský koutek
  Dětský koutek
 • romantický park Budoucnost, Žďárské vrchy, Lom Borek
  romantický park Budoucnost, Žďárské vrchy, Lom Borek
 • Relaxační centrum Kotlina pouhých 100 m od penzionu
  Relaxační centrum Kotlina pouhých 100 m od penzionu
 • Wifi zdarma
  Wifi zdarma

Ukončené
od 1 699 Kč

Běžná cena: 3 060 - 4 570 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

12 hodnocení

12 zákazníků doporučuje

9,6

Vše bylo výborné, byli jsme v penzionu sami, ale i tak byli snídaně bufetové a vynikající. Večeře servírované a skvělé. Bazén přes ulici a paní masérka moc příjemná.

Zákazník SlevaDne, 29. dubna 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby s polopenzí,...


8,6

Bohužel kvůli koronaviru nebylo možné využít welnes, ale jinak spokojenost

Martina, 31. srpna 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby s polopenzí a...

Kontakt

Penzion Hurikán

U Stadionu 2116
58001 Havlíčkův Brod
+420 737 999 310

penzionhurikan@email.cz
http://penzionhurikan.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

12
km
Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav je původně renesanční zámek s výraznými barokními a klasicistními úpravami. Od 20. let 20. století v něm sídlilo městské muzeum a od 70. let 20. století zde bylo... Víc budováno hasičské muzeum.

12
km
Hrad Lipnice

Hrad Lipnice

Hrad Lipnice je jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů, který byl založen kolem roku 1310. Byl přestavěn na počátku 16. století. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní... Víc památka České republiky.

14
km
Zámek Chotěboř

Zámek Chotěboř

Jde o zámek, který byl založen již v 17. století. V 18. století prošel barokní přestavbou. Patří k němu také novorenesanční severní křídlo. V zámku je umístěno především místní... Víc muzeum.

17
km
Zámek Polná

Zámek Polná

Hrad a zámek Polná je kulturní památka České republiky. Patří mezi nejstarší feudální stavby v Česku a stal se nejstarší dochovanou památkou v Polné. Postaven byl kolem roku 1320.

20
km
Lom Borek na Vysočině

Lom Borek na Vysočině

Oblíbili si jej všichni milovníci přírodního koupání i potápěči. Lom leží v krásném tichém prostředí, a navíc nabízí zcela průzračnou vodu. Jsou tu k vidění okouni, perlíni,... Víc kapři, štiky různých velikostí, sumci, candáti a raci.

24
km
Jihlavské podzemí

Jihlavské podzemí

Systém podzemních chodeb v Jihlavě zvaný jihlavské katakomby je s rozlohou 50 000 m2 a délkou asi 25 km po znojemském podzemí druhý nejrozsáhlejší v České republice. Katakomby se... Víc nacházejí pod celým městem a pod většinou městských památek.

24
km
ZOO Jihlava

ZOO Jihlava

V areálu jsou vodní plochy, zalesněné svahy, louky i skály. Zoo je domovem pro téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Zoo se specializuje na chov... Víc kočkovitých šelem, opic a plazů.

24
km
Strašidelné bludiště Jihlava

Strašidelné bludiště Jihlava

Ve strašidelném bludišti v Jihlavě objevíte trvalou, vnitřní expozici pohádkových a filmových postav. Čeká na vás třeba ježibaba, vodníci, Shrek, Batman, netopýři, pavouci, 3D... Víc malba, a další.

26
km
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Patří mezi nejvýznamnější stavby barokního stavitele Jana Blažeje Santiniho-Aichela. Tento vrcholný Santiniho výtvor byl roku 1994 zařazen na Seznam světových kulturních a... Víc přírodních památek UNESCO.

27
km
Zřícenina hradu Chřenovice

Zřícenina hradu Chřenovice

Je to dnes zřícenina gotického hradu ze 13. století. Založen byl pravděpodobně roku 1280. Roku 1545 byl zmiňován jako pustý. Vede k němu červená turistická značka. Hrad je od... Víc městečka Ledeč nad Sázavou vzdálený 4 km.

31
km
Obora Žleby

Obora Žleby

Pokud milujete přírodu a příjemné procházky, pak ve volném odpoledni jistě navštivte Oboru Žeby, kde se Vám představí nejen bílí jeleni a dravci, ale také mufloni, daňci, srnci,... Víc různé druhy ptáků, kozy, nedávno narozená mláďata a spoustu dalších. Otevřeno mají denně od května do září.

32
km
Peklo Čertovina

Peklo Čertovina

Jde o unikátní projekt Peklo. Nachází se na Čertovině u Hlinska. Peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Peklo je rozloženo celkem na sedm pater... Víc zábavy a zážitků.