Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Křížem krážem po šumavských hřebenech s ubytováním v rodinném pensionu Račín s polopenzí, 2 dětmi do 13 let zdarma a platností do prosince 2020

LokalitaPension Račín, Šumava - Nýrsko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2020 dle dostupnosti.

Do batohu svačinu, na nohy pořádné obutí a přibalit dobrou náladu. S takovou vám na toulkách šumavskou přírodou nebude nic chybět. Zázemím při návratech z výletů se stane pension Račín, kde si až 8 dní budete užívat skvělé služby a příjemné ubytování. Neomezený vstup do infrasauny, krytý bazén i polopenze je jen slabý výčet toho, na co se můžete těšit. 2 děti do 12 let s vámi navíc ubytují zdarma.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinný pension v národním parku Šumava
  Rodinný pension v národním parku Šumava
 • Neomezený vstup do infrasauny 
  Neomezený vstup do infrasauny 
 • Privátní krytý bazén dostupný celoročně
  Privátní krytý bazén dostupný celoročně
 • 2 děti do 12,99 let zdarma, dětský koutek a dětské hřiště
  2 děti do 12,99 let zdarma, dětský koutek a dětské hřiště
 • Zřícenina hradu a zámek Klenová, Hrad Velhartice, Vodní nádrž Nýrsko
  Zřícenina hradu a zámek Klenová, Hrad Velhartice, Vodní nádrž Nýrsko

od 2 899 Kč

Běžná cena: 3 799- 12 099 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2899 bodů

Kalendář obsazenosti

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte provozovnu.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 899 Kč
 • 3 noci
  4 299 Kč
 • 4 noci
  5 699 Kč
 • 5 nocí
  6 699 Kč
 • 6 nocí
  7 999 Kč
 • 7 nocí
  9 299 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2899 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 688 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Pension Račín

Svatá Kateřina 14
340 22 Nýrsko
+420 376 571 863, +420 602 167 085

PensionRacin@seznam.cz
http://pension-racin.eu/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

13
km
Černé jezero

Černé jezero

K tomuto jezeru se váže neskutečné množství rekordů. Maximální hloubka jezera je 39,8 metrů, a to je o 20 metrů více než u takového Štrbského plesa. Je to také nejníže poležené... Víc jezero na Šumavě. Černé jezero je pozůstatkem doby ledové.

14
km
Zřícenina hradu a zámek Klenová

Zřícenina hradu a zámek Klenová

První zmínky o hradu pocházejí z roku 1287. Hrad měl několik majitelů z generací pánů z Klenového a Janovic, a to především ve 14. a 15. století. Největší pracovní činnost byla... Víc zaznamenána za doby Lucemburků. V roce 1963 byla na Klenové zřízena galerie výtvarného umění.

16
km
Bike-park Špičák

Bike-park Špičák

Bike – park Špičák nabízí jednoznačně nejlepší freeride v Čechách. S největší pravděpodobností se zde jezdí také iXS European Downhill Cup. Projet se můžete na lehčích, ale i... Víc krkolomnějších tratích. Na kopec Vás s kolem vyveze lanovka. Všechno vybavení si zde můžete zapůjčit.

17
km
SKI Pancíř

SKI Pancíř

Nevíte kam na hory? SKI Areál Pancíř je to pravé místo, kam s rodinou na lyže. Pro ty odvážnější z vás je zde vybudovaný také skvělý snowpark.

17
km
Rozhledna Pancíř

Rozhledna Pancíř

Nenechte si ujít jedinečný výhled na západní část Šumavy s nejvyšší horou Velký Javor. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce spatřit i vrcholky Alp.

19
km
Železná Ruda

Železná Ruda

Město Železná Ruda vzniklo v polovině 16. století, když zde byl založen hamr na zpracování železa. Ve středověku zde začali vznikat a prosperovat sklárny. Město je velmi... Víc turisticky zajímavé.

21
km
Klatovy

Klatovy

Město, které je navštěvováno turisty. Nejen že se zde nachází spousta historicky zajímavých staveb, ale také si tu na své přijdou cyklisté. V okolí města se nachází spousta... Víc cyklistický stezek a tras.

22
km
Rozhledna Bolfánek na Žďáru

Rozhledna Bolfánek na Žďáru

Rozhledna se nachází v okrese Klatovy a její výška sahá k 45 metrům. Pokud se budete chtít dostat až nahoru, musíte zdolat 138 schodů. Od roku 1958 je rozhledna chráněna jako... Víc kulturní památka České republiky. Je to věž bývalého kostela, zasvěceného bavorskému světci.

22
km
Arboretum Americká zahrada

Arboretum Americká zahrada

Jedná se o chráněné území, ve kterém se nalézá až 219 různých druhů a kultivarů listnatých i jehličnatých dřevin. Rostliny jsou severoamerického, evropského a asijského půvo... Vícdu. Americkou zahradu můžete navštívit celoročně. Vstupné je zdarma.

24
km
Hrad Velhartice

Hrad Velhartice

Hrad se nachází mezi městy Klatovy a Sušice. V 15. století zde byly tajně uloženy korunovační klenoty a to rozhodně svědčí o významnosti velhartického hradu. V roce 1938 si Jan... Víc Werich nechal postavit chatu hned pod hradem, kolem které dnes vede naučná stezka.

28
km
Vodní hrad Švihov

Vodní hrad Švihov

Hrad nechal vybudovat jeden z nejvýznamnějších mužů z rodu Rýzmberků v 15. století. Jde o tzv. umělý ostrov. Hrad byl obklopován vodním příkopem. Dnes spadá správě Národního... Víc památkového ústavu. Zajímavostí je, že právě na hradě Švihov se točila známá česká Popelka.

29
km
Archeopark Prášily

Archeopark Prášily

Prozkoumejte historii a život našich předků v archeoparku Prášily. Naleznete zde rekonstrukce nalezených staveb. Keltové žili na našem území od 6. do 1. století před naším... Víc letopočtem. Uvidíte jejich nářadí, zbraně a ostatní předměty, které patřily k jejich životu.

Mohlo by Vás zajímat