Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Privátní apartmány na Královské cestě v historickém Domě U Zlaté podkovy s dítětem do 9 let zdarma, variantami s večeří a platností do března 2021

LokalitaU Zlaté Podkovy Aparthouse, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Podkova prý nosí štěstí, a jak že to poznáte? Třeba tak, že pokud se do Prahy chystáte za památkami, díky apartmánům v Domě U Zlaté podkovy budete mít možnost se v jedné z nich ubytovat. Až 6 dní si vychátnáte atmosféru původně renesančního objektu, pozdně barokně upraveného, tvořícího nedílnou součást uliční čáry ul. Nerudovy a historické zástavby Malé Strany.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Platnost kupónů až do března 2021
  Platnost kupónů až do března 2021
 • Dobrá dostupnost ze stanice Malostranská
  Dobrá dostupnost ze stanice Malostranská
 • Dítě do 8,99 let ubytování zdarma
  Dítě do 8,99 let ubytování zdarma
 • Varianty s večeří v restauraci U Zlaté podkovy
  Varianty s večeří v restauraci U Zlaté podkovy
 • Pražský Hrad, Rozhledna na Žižkovském vysílači, Motýlí dům
  Pražský Hrad, Rozhledna na Žižkovském vysílači, Motýlí dům

od 1 980 Kč

Běžná cena: 1 980- 5 350 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1980 bodů

Kalendář obsazenosti

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte provozovnu.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  1 980 Kč
 • 3 noci
  2 970 Kč
 • 4 noci
  3 960 Kč
 • 5 nocí
  4 950 Kč
 • 2 noci
  2 380 Kč
 • 3 noci
  3 370 Kč
 • 4 noci
  4 360 Kč
 • 5 nocí
  5 350 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1980 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 685 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

U Zlaté Podkovy Aparthouse

U Zlaté Podkovy Aparthouse

Nerudova 220/34
11000 Praha 1
+420 222 748 855

distribution@jerome.cz
http://www.uzlatepodkovy.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

100
m
Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

200
m
Pražský hrad

Pražský hrad

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

300
m
Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha je nejvýznamnější český katolický kostel a dominanta Pražského hradu. V kapli sv. Václava na pravé straně jižní stěny jsou dveře zavřené... Víc sedmi zámky, které vedou na schodiště do Korunní komory, kde jsou přechovávány české korunovační klenoty.

300
m
Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Jedná se o nejznámější barokní stavbu Prahy a naleznete ji na malostranském náměstí. Návrhy na stavbu chrámu vytvořili architekti Kylián Ignác a Kryštof Dienzenhoferové (otec a... Víc syn). Výstavba trvala přes 50 let a na varhany zde hrál i samotný Wolfgang Amadeus Mozart. Pokud jste v Praze, pak tento barokní skvost jistě stojí za prohlídku.

500
m
Loreta

Loreta

Jedná se o barokní stavbu, kterou naleznete v Praze na Hradčanech. Ve věži se nachází 30 zvonů, ale hraje jich však pouhých 27. Poprvé se zvonkohra rozezněla 15. srpna roku 16... Víc95. Jde o největší chrámovou zvonkohru v Evropě a sestrojil ji hodinář Petr Neumann.

600
m
Zlatá ulička

Zlatá ulička

Zlatou uličku najdete na Pražském hradě. Zlatá se ji říká podle jejího stáří, nikoli podle zlaté barvy. Jde o úzkou uličku s dochovanými, pastelovými domky, které byli obydlené i... Víc po čas 2. světové války. Projděte si uličku a představte si, jak zde asi probíhal život a jak se zde bydlelo. Nyní jsou z domů vytvořené galerie, které Vás jistě zaujmou.

600
m
Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna je s výškou přes 65,5 metrů jedna z nejznámějších dominant Prahy. V roce 1889 byli členové Klubu českých turistů na světové výstavě v Paříži, kde se tak... Víc nadchli pohledem na slavnou Eiffelovu věž, že se rozhodli vytvořit podobnou dominantu nad městem v Praze.

700
m
Lennonova zeď

Lennonova zeď

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

800
m
Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny

Letohrádek královny Anny je renesanční stavba na Pražském hradě v Královské zahradě. Letohrádek dal vystavět v letech 1538–1565 Ferdinand I.

900
m
Franz Kafka museum

Franz Kafka museum

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

900
m
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

900
m
Muzeum Kampa

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

Mohlo by Vás zajímat