8,9

Velmi dobré hodnocení
(16 hodnocení)

Bezstarostný pobyt na Vysočině v Penzionu Na Majlantě s polopenzí, minigolfem a variantou s privátním wellness

LokalitaPenzion a restaurace Na Majlantě, Vysočina - Miřetice - Čekov u Hlinska (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2021 dle dostupnosti.

Skvělé ubytování s příjemnou obsluhou, rozmazlování chuťových buněk i relaxace ve wellness či při minigolfu. Pro takovou dovolenou to chce pořádný Majlant. Nejlepší bude zajet na Vysočinu do penzionu Na Majlantě, kde si vedle pohodlí a zábavy pochutnáte na vynikající kuchyni. Kromě výletů na kolech i pěšky, je navíc na dosah také skanzen Veselý Kopec či oblíbená pohádková atrakce Čertovina.

Příjemná dovolená

Přijměte pozvání do útulné restaurace v nádherné krajině na okraji Železných hor s možností venkovního posezení, ubytováním, kulečníkem či nohejbalem.

Penzion své jméno odvozuje od názvu vesnice, kde se nachází a fotografie u cedule "Majlant"určitě bude vtipným doplňkem vašeho fotoalba nebo Facebook účtu.

Penzion je zasazen do nádherné krajinné oblasti Českomoravské vrchoviny, která patří mezi ekologicky nejčistší oblasti naší země vůbec. Dokážete si představit ideálnější místo pro rodinnou dovolenou, než právě v prostředí, kterému vdechly kouzlo do dětské duše zaryté pohádkové bytosti, kde najdete skvělé zázemí pro svůj volný čas, kde si můžete užít wellness v pravém slova smyslu, a kde se zabydlíte ve stylovém domečku s veškerým komfortem?

Penzion nabízí celkem čtyři pohodlné čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Sociální zařízení naleznete ve společných prostorách penzionu.
 

Restaurace přímo v  budově nabízí denně čerstvé pokrmy i nápoje s možností posezení uvnitř i na venkovní terase. Kuchyně vaří každý den včetně víkendů a pro vás bude kromě bohatých snídaní připravovat i tříchodové večeře. V nabídce baru je širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Milovníci dobrého piva určitě uvítají výběr mezi klasikou Kozel a Zlatým Bažantem. 

Minigolf

Zpestřete si výlety po okolí u minigolfu přímo vedle penzionu. Zábavný sport bude bavit jak vás, tak vaše děti.Na hřišti naleznete množství jamek s různou obtížností. Zabavíte se klidně na dlouhé hodiny a restaurace se navíc nachází jen pár kroků od hřiště. 

Českomoravská vrchovina

Nádherná oblast Českomoravské vrchoviny Železných hor je skvělým místem pro výlety v každé roční době. Vydejte se na průzkum druhého nejvyššího vrcholu Českomoravské vrchoviny Devět skal (836 m), nebo obdivujte krásu Skalního uskupení Čtyři palice (732 m).

Skanzen Veselý Kopec

Nenechte si ujít ani skanzen Veselý Kopec, osadu volně rozptýlených zemědělských usedlostí v původním krajinném prostředí. Ukázky bydlení, způsobu života a práce drobných zemědělců, lidové technické památky na vodní pohon. Pořádají se zde četné programy přibližující lidová řemesla, obyčeje i lidovou kulturu.

Neopomeňme zmínit nádhernou okolní krajinu Žďárských vrchů, charakteristickou pestrým střídáním luk, pastvin, polí, lesů a rybníků, protkanou nepravidelnou sítí mezí, úvozových cest, lesíků či skupin stromů a keřů, při jejímž toulání Vás zaplaví absolutní pocit svobody a štěstí. Nejen okouzlující příroda chráněné krajinné oblasti pro Vás bude výživným zážitkem, ze kterého budete ještě po dlouhý čas čerpat potřebnou energii.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Vezměte svou rodinu do vymazlené vesničky, poseté domečky laděnými do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí a užijte si nevšední zážitek s celou vaší rodinou v prostředí, kde se potkáte se Sněhurkou, Rákosníčkem, Budulínkem a dalšími bytostmi, které znáte nejen z večerníčků.

Pohádkové peklo Čertovina 

Nová turistická atrakce pro děti i dospělé! Třípatrová budova má tvar obrácené lodi a pod ní se rozkládá pekelná říše do hloubky 12 metrů. Uvidíte trapírnu s trapidly, čertí školu, komůrky sedmi smrtelných hříchů i obří kotel!

Pohádkové peklo datuje svůj vznik do roku 666, kdy ďábelská posádka při svém putování světem ztroskotala nedaleko Hlinska, kde si postavila své útočiště se vším, co k peklu patří. 

Pekelné království se rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. Pod jednou střechou zde zažijete, ochutnáte, vyzkoušíte a spatříte opravdu mnoho. V celém interiéru vynikne skvělá práce českých řezbářů, truhlářů, kovářů i zedníků, na jejichž rukou peklo vyrostlo a díky níž je tak jedinečné a nenapodobitelné.Setkáte se tu s čertí učitelkou Hubertou, která učí malé čerty pekelným způsobům a všemu, co správný čert musí znát. Naproti tomu čert Krucián představí čertí trapírnu, kde se na pekelných trapidlech, jakými jsou lechtadlo či fackovač, každý hříšník naučí těm správným mravům. Čertů je v pekle požehnaně, ale pekelný kníže je jen jeden. V trůnním sále se můžete setkat se samotným Luciferem.

Zdejší krajina láká nejen vášnivé pro turisty, kteří si užívají přírodních krás a zajímavostí kdykoliv během roku. 

Největší zajímavostí je rozhodně Žďár nad Sázavou, který leží v CHKO Žďárské vrchy. Velice významnou památkou v tomto městě je poutní kostel sv. Jana Nepomuckého. Tento kostel na Zelené Hoře byl zapsán do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Výborně hodnocený hotel v krásné přírodě
  Výborně hodnocený hotel v krásné přírodě
 • Možnost dokoupit wellness a masáže se slevou 20%
  Možnost dokoupit wellness a masáže se slevou 20%
 • Minigolf, kulečník, hřiště na volejbal
  Minigolf, kulečník, hřiště na volejbal
 • Krásná krajina Železných hor a v dosahu skiareály
  Krásná krajina Železných hor a v dosahu skiareály
 • Poblíž skanzen Veselý Kopec a peklo Čertovina
  Poblíž skanzen Veselý Kopec a peklo Čertovina

od 2 690 Kč

Běžná cena: 3 490 - 5 735 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2690 bodov

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  2 690 Kč
 • 3 noci
  3 990 Kč
 • 2 noci
  3 190 Kč
 • 3 noci
  4 490 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2690 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,9

Velmi dobré hodnocení

16 hodnocení

12 zákazníků doporučuje

9,5

Velice milý personál, naprosto luxusní minigolf! Pokoje a postele spíše pro méně náročné, ale čisté. V poledne je nutné obědvat jinde, nejblíže asi Nasavrky cca 6 km. Polopenze dobrá, bez výběru, ale velmi chutná. Okolí parádni, krásná příroda. Mohu jen doporučit! Poměr cena - výkon je vynikající.

Gabriela, 24. dubna 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 3 dny/2 noci pro 2 osoby (v pokoji...


9,0

Ochotný pan majitel, špičkové welnes, hezké prostředí Jediná vada: nedostatečně odhlučněné pokoje mezi sebou

Stanislav, 30. dubna 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 4 dny/3 noci pro 2 osoby (v pokoji...

Kontakt

Penzion a restaurace Na Majlantě

Penzion a restaurace Na Majlantě

Miřetice - Čekov 12
53825 Miřetice
+420 775 960 660

karelhromek@seznam.cz
http://penzionmiretice.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Peklo Čertovina

Peklo Čertovina

Jde o unikátní projekt Peklo. Nachází se na Čertovině u Hlinska. Peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Peklo je rozloženo celkem na sedm pater... Víc zábavy a zážitků.

19
km
Zámek Nové Hrady

Zámek Nové Hrady

Jedná se o pozoruhodnou rokokovou stavbu s rozsáhlým přírodním areálem. Zámek Nové Hrady nechal v letech 1774–1777 vystavět Hrabě Jean-Antoine Harbuval de Chamaré. Budovu... Víc obklopuje cenný rokokový ornamentální areál nazývaný „České Versailles“ nebo „Malý Schönbrunn“.

19
km
Zámek Chotěboř

Zámek Chotěboř

Jde o zámek, který byl založen již v 17. století. V 18. století prošel barokní přestavbou. Patří k němu také novorenesanční severní křídlo. V zámku je umístěno především místní... Víc muzeum.

22
km
Lom Borek na Vysočině

Lom Borek na Vysočině

Oblíbili si jej všichni milovníci přírodního koupání i potápěči. Lom leží v krásném tichém prostředí, a navíc nabízí zcela průzračnou vodu. Jsou tu k vidění okouni, perlíni,... Víc kapři, štiky různých velikostí, sumci, candáti a raci.

23
km
Aquacentrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice

Máte volný den a nevíte co podniknout? Vyrazte s rodinou či přáteli právě do aquacentra Pardubice a zažijte spoustu zábavy. Na své si zde přijdou jak malí, tak velcí, ale také ti,... Víc kteří si chtějí užít nějaký ten adrenalin nebo relax.

24
km
Zámek Pardubice

Zámek Pardubice

Jedná se o překrásný renesanční skvost, který naleznete poblíž historického centra města Pardubice. Právě na tomto místě se původně nacházel gotický vodní hrad ze 13. století. Jde... Víc o největší a nejlépe dochovaný zámek v Evropě. Je zapsán na seznamu národních kulturních památek České republiky a Vám nesmí chybět jeho prohlídka na seznamu výletů.

24
km
Východočeská galerie v Pardubicích

Východočeská galerie v Pardubicích

Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte navštívit právě Východočeskou galerii v Pardubicích, která se nachází na dvou místech. Jedním z nich je pardubický zámek a tím druhým... Víc Jonášův Dům. Aktuální vystavovaná díla a cenu vstupného naleznete na webu.

25
km
Koupaliště Cihelna

Koupaliště Cihelna

Když je horké léto, je přeci nejlepší trávit všechen volný čas u vody. Ideální podmínky vám nabízí právě koupaliště Cihelna v Pardubicích. Naleznete zde spoustu vodních atrakcí od... Víc tobogánů a skluzavek až po divokou řeku a masážní stěny. Na souši pak naleznete například minigolf, stolní tenis či hřiště na plážový volejbal.

25
km
Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička Podlesíčko

Nové, originální ubytování v pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství. Zabydlete se... Víc v baráčku Sněhurky a sedmi trpaslíků, Rákosníčka, nebo třeba u Křemílka a Vochomůrky a dalších.

29
km
Obora Žleby

Obora Žleby

Pokud milujete přírodu a příjemné procházky, pak ve volném odpoledni jistě navštivte Oboru Žeby, kde se Vám představí nejen bílí jeleni a dravci, ale také mufloni, daňci, srnci,... Víc různé druhy ptáků, kozy, nedávno narozená mláďata a spoustu dalších. Otevřeno mají denně od května do září.

29
km
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Patří mezi nejvýznamnější stavby barokního stavitele Jana Blažeje Santiniho-Aichela. Tento vrcholný Santiniho výtvor byl roku 1994 zařazen na Seznam světových kulturních a... Víc přírodních památek UNESCO.

31
km
Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav je původně renesanční zámek s výraznými barokními a klasicistními úpravami. Od 20. let 20. století v něm sídlilo městské muzeum a od 70. let 20. století zde bylo... Víc budováno hasičské muzeum.

Mohlo by Vás zajímat