Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Užijte si barevný podzim v Krkonoších s polopenzí a až 2 dětmi do 18 let zdarma v penzionu Kamenný mlýn

LokalitaHotel Kamenný mlýn, Krkonoše - Strážné (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Kdo nechce na podzim odjet z města ven, ať první hodí kamenem. Vydejte se jeho barvami do rodinného penzionu Kamenný mlýn v srdci Krkonoš. Skvělá poloha pro turistiku, výborná kuchyně a dvě děti zdarma. Svačinu do batůžku a pohodlnou obuv si připravte pro výpravu na rozhlednu Žalý či k turisticky velmi oblíbeným Mumlavským vodopádům. Nebo si prostě jen užijte čas vyhrazený pro vás.

Malý krkonošský klenot Strážné

Kamenný Mlýn je malý rodinný penzion v malebné obci Strážné, která je obklopena krkonošským národním parkem. Je to tedy ideální výchozí bod pro poznávání krás a zajímavostí Krkonoš. 

Komfortní ubytování 

Kamenný Mlýn Vám nabízí ubytování na klidném místě, v útulně zařízených pokojích, kde můžete po aktivně stráveném dni nerušeně relaxovat a čerpat síly do dalšího dne na čerstvém horském vzduchu. 

Domácí kuchyně

Každé ráno se před výlety do okolí můžete posilnit u snídaně, připravované formou bufetu, s pestrou nabídkou snídaňových dobrot a čerstvého pečiva. Večeře jsou pak servírované ve dvou chodech. 

 

Horské město Vrchlabí

Vstupní bránou Krkonoš je beze sporu Vrchlabí jen 14 km od hotelu. Dominantou městečka je hora Žalý, tvořena dvěma vrcholky – zadním s výškou 1036 m a předním 1019 m. V roce 1836 byla na vrcholu Předního Žalého vybudována hrabětem Janem Nepomukem Františkem Harrachem dřevěná rozhledna. Ta byla v roce 1889 nahrazena montovanou železnou vyhlídkovou věží s výškou 15 metrů. Z rozhledny lze shlédnout celé panorama Krkonoš, části Jizerských hor a Orlických hor, podhůří a části Českého ráje.


Město zážitků Špindlerův Mlýn jen 20 minut

Nejznámější horské rekreační středisko, s dostatečným vyžitím kdykoliv během roku. V letních měsících nabízí okolí Špindlerova Mlýna nespočet turistických a cyklistických tras. Svahy v okolí můžete sjíždět na koloběžkách, trekových kolech i na bobové dráze, kromě toho tu objevíte aquapark a wellness centrum Vodní ráj, lanové centrum a řadu dalších volnočasových aktivit – včetně speciálních skialpinistických tras pro milovníky skialpinismu, telemarku či snowboardingu.

Hora Sněžka

Dle vašich fyzických možností můžete zdolat naši nejvyšší horu pěšky nebo využít možnosti lanové dráhy z mezistanice Růžová hora (1334 m. n. m.), která se nachází přibližně v polovině trasy. 


Výlet doporučujeme podniknout i na Pomezní Boudy, kde začíná celoroční pohádková stezka Marie Kubátové, vhodná pro děti i dospělé, vedoucí do nádherných míst s výhledem do sousedních údolí a horských hřbetů, nad kterými vévodí naše nejvyšší hora Sněžka.

Dalším z cílů může být i pramen Labe, jímž je označeno místo na hřebeni Krkonoš na Labské louce. Místo se řadí k nejvyhledávanějším turistickým cílům na české straně pohoří.

 

www.kamennymlyn.com

 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Atmosféra rodinného penzionu
  Atmosféra rodinného penzionu
 • Polopenze
  Polopenze
 • Příjemný personál
  Příjemný personál
 • 2 děti až do 18 let ubytování zcela zdarma
  2 děti až do 18 let ubytování zcela zdarma
 • Turisticky zajímavá oblast
  Turisticky zajímavá oblast

od 3 290 Kč

Běžná cena: 5 200- 13 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3290 bodů

Kalendář obsazenosti

Možný nástup pobytu.
Kalendář byl aktualizován dne 17.09.2020 o 09:48.

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 2 noci
  3 290 Kč
 • 3 noci
  4 680 Kč
 • 4 noci
  6 240 Kč
 • 5 nocí
  7 799 Kč
 • 2 noci
  3 290 Kč
 • 3 noci
  4 680 Kč
 • 4 noci
  6 240 Kč
 • 5 nocí
  7 799 Kč
 • 2 noci
  3 290 Kč
 • 3 noci
  4 680 Kč
 • 4 noci
  6 240 Kč
 • 5 nocí
  7 799 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3290 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 688 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Kamenný mlýn

Strážné 12
54352 Strážné
+420 777 244 426

ivana_brown@hotmail.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

500
m
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

4
km
Zámek Vrchlabí

Zámek Vrchlabí

Jde o renesanční památku a dominantu města. Dříve byl zámek obklopen vodním příkopem, který dosahoval do šířky až dvanáct metrů. Do zámku se vstupovalo třemi mosty. V dnešní době... Víc si můžete prohlédnout a projít alespoň zámecký park.

4
km
Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna Přední Žalý

Rozhledna byla vybudována v roce 1836 Janem Nepomukem Františkem Harrachem. Od roku 1892, kdy proběhla rozhledna přestavbou, začala lákat davy turistů. Jde o jedinou kamennou... Víc rozhlednu v Krkonoších.

6
km
Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Zalyžujete si na sedmi sjezdovkách, na které vás vyvezou zcela nové vlaky a lanovky. Pod sjezdovkou se můžete občerstvit hned u několika stánků.

7
km
Zámek Horní Branná

Zámek Horní Branná

Zámek byl založen roku 1533 Zdeňkem z Valdštejna. Nachází se na vyvýšeném místě, kde dříve stávala tvrz. První patro zámku je kamenné. Druhé patro s ochozy, které bylo později... Víc vypáleno, je dřevěné. Zámek je zdoben renesančními sgrafity. Část expozice je věnována památce Jana Amose Komenského.

7
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

8
km
Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Máte volný den a nevíte kam vyrazit? Vydejte se s dětmi do Krkonoš na bobovou dráhu. Mají otevřeno 365 dní v roce. Střediska jsou vyhledávaným místem jak pro rodiny a přátele, tak... Víc i pro školy a větší skupiny. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je prvním projektem tohoto druhu v České republice.

9
km
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.

10
km
Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Trasa o délce více jak 1500 m v srdci Krkonoš nabízí výhled ze 45 metrů vysoké věže. Některé ze stromů v okolí jsou staré přes 150 let. K dispozici je také naučné centrum, velké... Víc množství infotabulek a nechybí ani občerstvení založené na místní kuchyni. Pro skupiny se nabízí i možnost průvodce – pracovníka Krkonošského národního parku.

10
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

10
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

10
km
Jilemnice - zámek, Krkonošské muzeum

Jilemnice - zámek, Krkonošské muzeum

Zámek Jilemnice patří mezi novorenesanční památky. Neznámý majitel ho vystavěl před rokem 1492. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Od roku 1953 se v prostorách... Víc nachází také Krkonošské muzeum.

Mohlo by Vás zajímat