9,8

Vynikající hodnocení
(44 hodnocení)

Wellness dovolená v toskánském stylu v hotelu Galileo Donovaly **** se snídaní a úžasným personálem

LokalitaHotel Galileo Donovaly****, Liptov - Donovaly (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Na blížící se dovolenou navrhujeme kombinaci 4-hvězdičkového ubytování s vynikajícím hodnocením, polopenzí a krásným prostředím. Ve wellness si vychutnáte nádherný výhled na Donovaly a nádech Toskánska dodá pobytu pravou dovolenkovou atmosféru. Hotel Galileo **** je však špičkou i díky další výjimečné kvalitě, personál je zde tak skvělý, že se budete chtít vrátit už jen kvůli němu.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Personál s nejlepšími hodnoceními od zákazníků SlevaDne
  Personál s nejlepšími hodnoceními od zákazníků SlevaDne
 • Wellness na 3. patře s krásným výhledem na Donovaly
  Wellness na 3. patře s krásným výhledem na Donovaly
 • Tradiční jídla, čerstvé ingredience, speciální koňakový salonek
  Tradiční jídla, čerstvé ingredience, speciální koňakový salonek
 • Luxusní 4 * ubytování v toskánském stylu
  Luxusní 4 * ubytování v toskánském stylu
 • Lanovky, turistika, cyklistika, nádherná příroda
  Lanovky, turistika, cyklistika, nádherná příroda

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6552 bodů

Informační kalendář

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 15.10.2020 o 15:39.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  6 552 Kč
 • 3 noci
  9 436 Kč
 • 4 noci
  12 040 Kč
 • 5 nocí
  14 560 Kč
 • 6 nocí
  16 240 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6552 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,8

Vynikající hodnocení

44 hodnocení

32 zákazníků doporučuje

10

S pobytom sme boli nad mieru spokojní a určite sa tam ešte vrátime

Luba, 14. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Galileo Donovaly****

Hotel Galileo Donovaly****

Donovaly 196
97639 Donovaly
+421 48 419 98 84, +421 903 244 565

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

recepcia@galileohotel.sk
http://www.galileohotel.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Bobová dráha Donovaly

Bobová dráha Donovaly

Maximální rychlost, kterou můžete dosáhnout v nejrychlejších částech trati je 45 km/h. Čeká vás téměř 900 metrů adrenalinu - 7 skoků a 11 ostrých zatáček. Tobogánová dráha je plně... Víc funkční celoročně.

800
m
Vesnička Habakuky

Vesnička Habakuky

Jedinečná pohádková vesnička. Na Donovalech najdete pohádkový svět, kde můžete potkat například Nebojsa, Větrníka, ale i mnoho dalších pohádkových hrdinů. Areál Habakuky nabízí... Víc široké možnosti pro celoroční rekreační aktivity pro malé i velké.

800
m
Psí spřežení na Donovalech

Psí spřežení na Donovalech

Závody psích spřežení mají na Slovensku poměrně dlouhou historii. V zimním období se pořádají pravidelně v různých místech Slovenska, nejznámější akcí jsou ale závody na... Víc Donovalech. Pravidelné mistrovství světa a Evropy se zde konají od roku 1996. Další takové akce si můžete vychutnat například v Oravské Lesné nebo v Zuberci.

900
m
Ski Donovaly

Ski Donovaly

Jedno z najznámějších středisek na Slovensku najdete na rozhraní národních parků Nízké Tatry a Velká Fatra. Skutečným unikátem PARK SNOW Donovaly je dětský areál, který je druhý... Víc největší v Evropě (12500 m²). Sjezdovky zde mají délku 11 km (z toho je 7,4 km technicky zasněžovaných). Středisko je pro lyžaře rozděleno na dva areály - Záhradiště (pro začátečníky) a Nová hoľa (vhodná pro pokročilé). K dispozici jsou 2 lanovky a 14 vleků. Pokud vás láká večerní lyžování, v provozu je nepřetržitě od 8:30 do 21:00 4sedačková lanovka Záhradiště a vlek P2. Osvětlené tratě přitom měří 1,8 km. Pro běžkaře je také k dispozici 18,4 km tratí.

1
km
Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch)

Vrch Zvolen se tyčí nad turistickým střediskem Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a kromě pěších tras z Donoval se sem dostanete i lanovkou. Lze z něj pozorovat hlavní hřeben... Víc Velké Fatry, část Nízkých Tater a za velmi dobré viditelnosti i Vysoké Tatry.

8
km
Ski Podkonice

Ski Podkonice

Nad obcí Podkonice, 16 km od Banské Bystrice, se lyžuje výhradně na přírodním sněhu. Nadmořská výška zde je 800-987 m. Středisko disponuje lyžařským vlekem (800 m, převýšení 160... Víc m) a lehkými až středně těžkými sjezdovkami v celkové délce 5 172 m. V okolí najdete také běžeckou trať v délce 9 km.

9
km
Aquapark Gothal

Aquapark Gothal

Resort Gothal leží v krásném horském prostředí u obce Liptovská Osada. V komplexu se nachází celoročně otevřený vodní svět s krytým nerezovým 25metrovým plaveckým bazénem,... Víc relaxačním a dětským bazénem, saunovým světem, fitness centrem s lezeckou stěnou a golfovým simulátorem.

9
km
Kaliště

Kaliště

Během Slovenského národního povstání se obec stala jedním z center takzvané Partizánské republiky v Nízkých Tatrách. Za pomoc partyzánům nacisté obec 18. března 1945 přepadli a... Víc zavraždili 13 obyvatel. Vypálili 42 domů i s hospodářskými budovami. Dnes je na území této osady vybudovaný přírodní skanzen.

10
km
Krňačkové závody v Turecké

Krňačkové závody v Turecké

Závody krňaček mají bohatou historii. Krňačky jsou tradiční saně, na kterých se v minulosti zejména sváželo dřevo z hor do dolin. V Turecké mají za sebou již 10 ročníků... Víc mistrovství Slovenska a dokonce až 42 ročníků ceny Krížna. Závody se každoročně konají koncem roku. Letos se ale budou kvůli nedostatku sněhu konat v jiném zimním termínu. Více informací naleznete na webu občanského sdružení, které tyto závody organizuje.

10
km
Špania Dolina

Špania Dolina

Špania dolina je lokalitou s množstvím zachovalých kulturních památek (85) z období rozkvětu hornické činnosti. Část z nich je zrestaurovaná a veřejně přístupná. Zároveň se Špania... Víc dolina nachází v krásném přírodním prostředí, takže je zde prostor i na turistiku.

12
km
Netopýří jeskyně a jeskyně Kaplnka

Netopýří jeskyně a jeskyně Kaplnka

Jeskyně se řadí mezi nejzajímavější volně dostupné jeskyně na Slovensku. Obě se nacházejí mezi Banskou Bystricí a Špaňou dolinou a jsou dostupné značeným chodníkem ze Sasů do... Víc Špaňé Doliny. Netopýří jeskyně je dlouhá asi 57 metrů a najdete v ní například malé jezírko a poměrně bohatou výzdobu. Jeskyně Kaplnka se s největší pravděpodobností v pradávných dobách používala na obětní rituály. Našli se zde totiž poznatky obřadně poškozených lebek a dalších lidských kostí.

13
km
Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča

Tento hrad patří mezi nejzachovalejší na Slovensku. Historie hradu sahá do 13. století. V 19. století se stal hrad majetkem uherského státu a roku 1873 v něm zřídili sirotčinec,... Víc později zde sídlili řeholní sestry. V době Slovenského národního povstání v něm fašisté věznili povstalce.

Mohlo by Vás zajímat