8,6

Velmi dobré hodnocení
(23 hodnocení)

Podzimní wellness hotel Hluboký dvůr*** s neomezeným vstupem do wellness a saunového světa, polopenzí a mnoha zážitky v okolí hotelu

LokalitaWellness hotel Hluboký dvůr, Hrubá Voda - Olomoucko (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Blednout závistí budou ti, kterým se pochlubíte snovou dovolenou ve wellness hotelu Hluboký dvůr*** na Olomoucku. Finskou saunu, vířivku, masážní sprchy a mnoho dalšího z bohatého wellness si užijete neomezeně. K tomu malý sekt jako pozornost na uvítanou, lahodná polopenze se specializací na českou kuchyni a sleva na libovolnou masáž. Děti si přijdou na své v Dětském parku i na Kamzíkově stezce.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování standardu 3* superior
  Ubytování standardu 3* superior
 • Oblast Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku
  Oblast Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku
 • Saunový svět, wellness zóna
  Saunový svět, wellness zóna
 • Turistické, cyklo trasy i naučné stezky vedou přímo od hotelu
  Turistické, cyklo trasy i naučné stezky vedou přímo od hotelu
 • Dětský park skřítka Hrubíka, Kamzíkova stezka
  Dětský park skřítka Hrubíka, Kamzíkova stezka

od 4 490 Kč

Běžná cena: 7 890 - 10 950 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4490 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 2 noci
  4 490 Kč
 • 2 noci
  4 890 Kč
 • 3 noci
  6 390 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4490 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,6

Velmi dobré hodnocení

23 hodnocení

19 zákazníků doporučuje

10

Dobrý den, byli jsme velmi spokojeni se všemi službami. Jen bychom ocenili, kdyby welnes bylo otevřeno i v dopoledních hodinách.

Zákazník SlevaDne, 24. října 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci ( víkend) pro 2 osoby


10

Všechno v pořádku, hezké prostředí. Určitě se vrátíme, příště využijeme apartmány.

Zákazník SlevaDne, 26. srpna 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci ( kdykoliv) pro 2 osoby

Kontakt

Wellness hotel Hluboký dvůr

Hrubá Voda 21
783 61 Hrubá Voda, Hlubočky
+420 585 100 404

recepce@hlubokydvur.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

400
m
Hrubá Voda Park Sportu

Hrubá Voda Park Sportu

Resort Hrubá Voda, to je nový areál zábavy, relaxace, volnočasových a ubytovacích služeb zejména pro rodiny s dětmi, páry či skupinové akce. Areál je výborně dostupný autem či... Víc vlakem.

8
km
ZOO Olomouc

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. V současné době chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Pro děti je přímo v areálu umístěno dětské hřiště a... Víc lanové centrum Lanáček.

15
km
Škola paraglidingu X-pert

Škola paraglidingu X-pert

Nejlevnější a nejjednodušší způsob létání. Padákový kluzák je jediné letadlo, které se vejde do batohu. Máte možnost opravdového splynutí s přírodou. Je to outdoorový sport s... Víc příchutí adrenalinu. Mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene pocit zoufalství z dopolední nudy ve škole či v práci.

15
km
Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna nabízí reálnou simulaci boje, částečně podobnou např. hrám paintball nebo air soft. Rozdíl je ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Hra je... Víc obecně rychlejší a akčnější.

16
km
Venkovní motokárová dráha

Venkovní motokárová dráha

Závodní motokárová dráha Kart Arény je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění. Umožňujeme vypůjčení až... Víc sedmi vynikajících motokár umístěných v našem depu.

16
km
Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup Nejsvětější Trojice se nachází na náměstí v Olomouci a je řazen do světového dědictví UNESCO. Monument byl vystaven mezi lety 1716–1754. Sloup vyniká výrazným dekorem... Víc barokní zdobnosti a zobrazuje oslavu katolické církve a víry.

16
km
Pisces Diving World

Pisces Diving World

Pisces diving world je škola potápění, která vznikla v roce 2001. Pravidelně, v průběhu celého roku se otevírají potápěčské kurzy všech úrovní, k dispozici je zapůjčení potápěčské... Víc výstroje, výjezdy za potápěním po České republice i zájezdy a rodinné dovolené do exotických potápěčských destinací.

16
km
Hostinský pivovar Moritz, a.s.

Hostinský pivovar Moritz, a.s.

V pivovaru vládne domácí atmosféra. Můžete se těšit na pivo Moritz přímo z tanku. Pivovar je zařízen jako prvorepublikový interiér. Velká letní zahrádka s pivem čepovaným přímo z... Víc tanku.

17
km
Lezecké centrum U Pajka

Lezecké centrum U Pajka

Pro všechny lezce jsme v centru Olomouce otevřeli bouldrovku. Samotná stěna nabízí lezecké vyžití pro zkušené lezce, ale jsou zde i kolmé stěny pro začátečníky. Jako další službu... Víc nabízíme zapůjčení lezeckého materiálu nebo lezeckou školu.

18
km
Zřícenina kostela Všech svatých

Zřícenina kostela Všech svatých

Zůstalo jen obvodové zdivo většinou do původní výše, jen v pravém zadním rohu je v cca 3 m širokém pruhu zdivo zbořeno téměř k zemi. Kostel byl v roce 1946 zahrnut do nově... Víc vytvořeného vojenského újezdu Libavá, v roce 1950 byl zabaven církvi a přešel do vlastnictví armády.

18
km
Paintball Game Olomouc

Paintball Game Olomouc

Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se... Víc rozhodovat. Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení ale především je to opravdu báječná zábava!

23
km
Hrad Sovinec

Hrad Sovinec

Hrad byl vystavěn na konci 13. století. Byl pozdně goticky a renesančně rozšířen. Hned v blízkosti se nachází empírový kostel ze 40. let 19. století.

Mohlo by Vás zajímat