Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Až 8 dní v Boutique Hotelu Antik**** poblíž Staroměstkého náměstí se snídaní a lahví Bohemia sektu

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Antik, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Butikový hotel má být pravým opakem velkých neosobních hotelových komplexů, který klade důraz na osobní přístup a potřeby svých hostů. Že tomu tak skutečně je, se můžete přesvědčit v Hotelu Antik****. Jeho poloha vám poskytne komfort v podobě naprosté dostupnosti historického centra. Rychle si zvyknete i na každodenní bufetovou snídani, kterou si vychutnáte v příjemné hotelové restauraci.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 4* ubytování v historickém centru Prahy
  4* ubytování v historickém centru Prahy
 • Snídaně formou bufetu
  Snídaně formou bufetu
 • Láhev Bohemia sektu
  Láhev Bohemia sektu
 • Osobní přístup s důrazem na potřeby hostů
  Osobní přístup s důrazem na potřeby hostů
 • Staroměstké náměstí, Karlův most, Václavské náměstí
  Staroměstké náměstí, Karlův most, Václavské náměstí

od 1 750 Kč

Běžná cena: 1 750 - 12 250 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1750 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 1 noc
  1 750 Kč
 • 2 noci
  3 500 Kč
 • 3 noci
  5 250 Kč
 • 4 noci
  7 000 Kč
 • 5 nocí
  8 750 Kč
 • 6 nocí
  10 500 Kč
 • 7 nocí
  12 250 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1750 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 377 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Antik

Hotel Antik

Dlouhá 22
11000 Praha 1
+420 222 322 288, +420 602 145 454

info@hotelantik.cz
http://antikhotels.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

200
m
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

300
m
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

300
m
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

400
m
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

400
m
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

400
m
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

400
m
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

700
m
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

900
m
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

1000
m
Franz Kafka museum

Franz Kafka museum

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

1
km
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

1
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Mohlo by Vás zajímat