Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Stylový hotel U Krále Jiřího v historickém centrum Prahy se snídaní, welcome drinkem a platností do března 2021

LokalitaHotel U Krále Jiřího, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Vyhrané bitvy tu dveře neotvírají. V hotelu U Krále Jiřího jsou vítáni ti, kteří si chtějí historické pražské skvosty užít v poklidu. Budova pocházející ze 14. století vám zajistí stylové ubytování se zachováním starobylého rázu malebné a romantické atmosféry staré Prahy. Poloha hotelu vám navíc umožní mít pražské památky jako na dlani, takže hned po snídani můžete vyrazit za poznáním.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v historickém centru Prahy, na Starém Městě
  Ubytování v historickém centru Prahy, na Starém Městě
 • Snídaně formou bufetu
  Snídaně formou bufetu
 • Welcome drink pro 2 osoby
  Welcome drink pro 2 osoby
 • Historická budova pocházející ze 14. století
  Historická budova pocházející ze 14. století
 • Prašná brána, Týnský chrám, Staroměstský orloj, Karlův most
  Prašná brána, Týnský chrám, Staroměstský orloj, Karlův most

od 1 380 Kč

Běžná cena: 1 950 - 3 900 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1380 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 1 noc
  1 380 Kč
 • 2 noci
  2 760 Kč
 • 2 noci
  3 160 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1380 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 372 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel U Krále Jiřího

Liliová 247/10
110 00 Praha 1
+420 261 264 369

info@hotelkinggeorge.cz
http://www.hotelkinggeorge.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

200
m
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

400
m
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

400
m
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

500
m
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

500
m
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

500
m
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

600
m
Franz Kafka museum

Franz Kafka museum

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

600
m
Muzeum Kampa

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

600
m
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

700
m
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

700
m
Lennonova zeď

Lennonova zeď

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

800
m
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Mohlo by Vás zajímat