9,6

Vynikající hodnocení
(6 hodnocení)

Exkluzivní ubytování pro 2 osoby v hotelu Kocourkov s polopenzí, vířivkou a 50% slevou na vstup do Pohádkové vesničky Podlesíčko

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPeklo Čertovina - Kocourkov, Vysočina - Hlinsko v Čechách (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 23.12.2021 dle dostupnosti.

Ušmudlaní pekelníci v luxusním obydlí? To je pěkný Kocourkov, ba co víc, překrásný a jedinečný. Tohle stylové ubytování sousedící s věhlasným Peklem Čertovina vám nabídne takový komfort, že jemu podobný už nenajdete. Navíc si tu v pekelné restauraci pochutnáte na výtečné polopenzi a odpočine v bublinkách vířivky. Zážitkem, na který nezapomenete bude i návštěva Pohádkové vesničky.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Exkluzivní ubytování pro dvě osoby ve stylových, tématických pokojích
  Exkluzivní ubytování pro dvě osoby ve stylových, tématických pokojích
 • Každodenní promítání pohádky Čertoviny
  Každodenní promítání pohádky Čertoviny
 • Stravování formou polopenze
  Stravování formou polopenze
 • Vstup do vířivky
  Vstup do vířivky
 • Sleva na vstup do Pohádkové vesničky u hotelu Podlesí
  Sleva na vstup do Pohádkové vesničky u hotelu Podlesí

od 2 399 Kč

Běžná cena: 4 040 - 4 650 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2399 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 1 noc
  2 399 Kč
 • 1 noc
  2 699 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2399 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,6

Vynikající hodnocení

6 hodnocení

3 zákazníků doporučuje

9,2

Byli jsme ubytováni v pokoji Na nádraží, děti byly nadšené !!! Strava výborná. Určitě do Pekla zase zavítáme.

Alena, 12. října 2020

Hodnotil nabídku Pobyt na 2 dny/1 noc v Kocourkově u Pekla...

Kontakt

Peklo Čertovina - Kocourkov

Medkovy Kopce 35
53901 Hlinsko v Čechách
+420 468 005 005

ubytovani@peklocertovina.cz
www.peklocertovina.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Peklo Čertovina

Peklo Čertovina

Jde o unikátní projekt Peklo. Nachází se na Čertovině u Hlinska. Peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Peklo je rozloženo celkem na sedm pater... Víc zábavy a zážitků.

17
km
Zámek Nové Hrady

Zámek Nové Hrady

Jedná se o pozoruhodnou rokokovou stavbu s rozsáhlým přírodním areálem. Zámek Nové Hrady nechal v letech 1774–1777 vystavět Hrabě Jean-Antoine Harbuval de Chamaré. Budovu... Víc obklopuje cenný rokokový ornamentální areál nazývaný „České Versailles“ nebo „Malý Schönbrunn“.

17
km
Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička Podlesíčko

Nové, originální ubytování v pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství. Zabydlete se... Víc v baráčku Sněhurky a sedmi trpaslíků, Rákosníčka, nebo třeba u Křemílka a Vochomůrky a dalších.

20
km
Zámek Chotěboř

Zámek Chotěboř

Jde o zámek, který byl založen již v 17. století. V 18. století prošel barokní přestavbou. Patří k němu také novorenesanční severní křídlo. V zámku je umístěno především místní... Víc muzeum.

22
km
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Patří mezi nejvýznamnější stavby barokního stavitele Jana Blažeje Santiniho-Aichela. Tento vrcholný Santiniho výtvor byl roku 1994 zařazen na Seznam světových kulturních a... Víc přírodních památek UNESCO.

26
km
Lom Borek na Vysočině

Lom Borek na Vysočině

Oblíbili si jej všichni milovníci přírodního koupání i potápěči. Lom leží v krásném tichém prostředí, a navíc nabízí zcela průzračnou vodu. Jsou tu k vidění okouni, perlíni,... Víc kapři, štiky různých velikostí, sumci, candáti a raci.

27
km
Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav je původně renesanční zámek s výraznými barokními a klasicistními úpravami. Od 20. let 20. století v něm sídlilo městské muzeum a od 70. let 20. století zde bylo... Víc budováno hasičské muzeum.

31
km
Aquacentrum Pardubice

Aquacentrum Pardubice

Máte volný den a nevíte co podniknout? Vyrazte s rodinou či přáteli právě do aquacentra Pardubice a zažijte spoustu zábavy. Na své si zde přijdou jak malí, tak velcí, ale také ti,... Víc kteří si chtějí užít nějaký ten adrenalin nebo relax.

32
km
Zámek Pardubice

Zámek Pardubice

Jedná se o překrásný renesanční skvost, který naleznete poblíž historického centra města Pardubice. Právě na tomto místě se původně nacházel gotický vodní hrad ze 13. století. Jde... Víc o největší a nejlépe dochovaný zámek v Evropě. Je zapsán na seznamu národních kulturních památek České republiky a Vám nesmí chybět jeho prohlídka na seznamu výletů.

32
km
Východočeská galerie v Pardubicích

Východočeská galerie v Pardubicích

Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte navštívit právě Východočeskou galerii v Pardubicích, která se nachází na dvou místech. Jedním z nich je pardubický zámek a tím druhým... Víc Jonášův Dům. Aktuální vystavovaná díla a cenu vstupného naleznete na webu.

32
km
Koupaliště Cihelna

Koupaliště Cihelna

Když je horké léto, je přeci nejlepší trávit všechen volný čas u vody. Ideální podmínky vám nabízí právě koupaliště Cihelna v Pardubicích. Naleznete zde spoustu vodních atrakcí od... Víc tobogánů a skluzavek až po divokou řeku a masážní stěny. Na souši pak naleznete například minigolf, stolní tenis či hřiště na plážový volejbal.

35
km
Obora Žleby

Obora Žleby

Pokud milujete přírodu a příjemné procházky, pak ve volném odpoledni jistě navštivte Oboru Žeby, kde se Vám představí nejen bílí jeleni a dravci, ale také mufloni, daňci, srnci,... Víc různé druhy ptáků, kozy, nedávno narozená mláďata a spoustu dalších. Otevřeno mají denně od května do září.

Mohlo by Vás zajímat