Dovolená v GRAND HOTELU BELLEVUE **** v nových pokojích Exclusive, s novým wellness pro dospělé, dětským wellness a polopenzí

GRAND HOTEL BELLEVUE****, Vysoké Tatry - Horný Smokovec

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,2

Vynikající hodnocení
(249 hodnocení)

Dovolená v GRAND HOTELU BELLEVUE **** v nových pokojích Exclusive, s novým wellness pro dospělé, dětským wellness a polopenzí

LokalitaGRAND HOTEL BELLEVUE****, Vysoké Tatry - Horný Smokovec (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2021 dle dostupnosti.

V Tatrách je krásně v každém ročním období. Výborně se vám tu bude bydlet v jedinečném GRAND HOTELU BELLEVUE ****. Celou rodinu čeká zasloužený odpočinek v nových pokojích, v novém moderním wellness centru, při snídani a večeřích nebo při různých aktivitách, na které máte slevu. Jen 3 minuty od hotelu je také zastávka tatranské tramvaje, se kterou budete mít vše na dosah.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Číslo 1 mezi hotely ve Vysokých Tatrách (TripAdvisor)
  Číslo 1 mezi hotely ve Vysokých Tatrách (TripAdvisor)
 • TOP wellness centrum rozdělené pro dospělé a děti (bazén, vířivky, sauny)
  TOP wellness centrum rozdělené pro dospělé a děti (bazén, vířivky, sauny)
 • Ubytování v nových pokojích Exclusive s županem a bačkůrky za zaváděcí cenu
  Ubytování v nových pokojích Exclusive s županem a bačkůrky za zaváděcí cenu
 • Platnost i během letních prázdnin
  Platnost i během letních prázdnin
 • 3 min. pěšky od zastávky TEŽ Starý Smokovec
  3 min. pěšky od zastávky TEŽ Starý Smokovec

Ukončené
od 9 492 Kč

Běžná cena: 11 172 - 27 972 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

249 hodnocení

154 zákazníků doporučuje

10

Všetko bolo super - najlepšie hodnotenie by sme dali za vynikajúcu stravu, výborný prístup kompletne celého personálu, možnosti športového vyžitia, pekné wellness. Veľmi drobné rezervy vo wellness - obmedzené priestorové možnosti. Je to ale asi dané dispozičným riešením hotela. Odporúčame ďalším...

Miroslav, 1. září 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci v izbe Exclusive


10

boli sme veľmi spokojní :-)

Anna, 26. srpna 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v izbe Exclusive...

Kontakt

GRAND HOTEL BELLEVUE****

GRAND HOTEL BELLEVUE****

Horný Smokovec 21
062 01 Vysoké Tatry
+421 905 385 271, +421 915 790 064

hotelbellevue@hotelbellevue.sk
http://www.hotelbellevue.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

400
m
Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.

2
km
Ledový palác na Hrebienku

Ledový palác na Hrebienku

Už 4. rok láká turisty na Hrebienok krásný Tatranský ledový dům. 90 tun ledu proměnili umělci na gotický chrám s prvky tatranské přírody a historie. Obdivovat můžete také kašny... Víc skleněný oltář. Hlavním stavitelem je umělecký sochař Adam Bakoš a skleněné oltářní vitráže realizoval Achilleas Sdoukos, sklář a designér řecko-slovenského původu. Jako inspirace posloužily letos sakrální stavby regionu Spiš. Chrám je pro návštěvníky přístupný po celou zimu denně od 9:00 do 16:30. Každou neděli se zde navíc konají koncerty.

4
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachází se v ústí Malé Studené Doliny a se svou výškou 20 metrů je skutečným obrem. Dostanete se sem po červené značce z Hrebienku.

4
km
Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

5
km
Ski Museum

Ski Museum

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

5
km
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.

8
km
Chata u Zeleného plesa

Chata u Zeleného plesa

Chata dostala jméno podle arciknížete Fridricha Habsburka - Fridrichova chata. Po pádu monarchie se nazývá Chatou u Zeleného plesa. Skvělé místo, kam byste při toulkách Tatrami... Víc měli určitě zavítat.

9
km
Wild Park Lomnice

Wild Park Lomnice

Chovatelské zařízení zaměřeno hlavně na chov ohrožených druhů živočichů. Najdete zde široký výběr flóry a fauny z celého světa jako například tygři, krokodýli, anakondy či leguána.

11
km
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad

V Aquacity Poprad je celkem 13 bazénů s teplotou vody od 30 do 38 °C. Kromě toho zde najdete velké množství vodních atrakcí, saun, procedury pro krásu a zdravý životní styl,... Víc tradiční i thajské masáže a moderní léčebnou metodu při velmi nízké teplotě - kryoterapii.

11
km
Symbolický cintorín u Popradského plesa

Symbolický cintorín u Popradského plesa

Jedná se o místo, kde se na památku obětem ukládají pamětní tabule se jmény lidí, kteří zahynuli v Tatrách a jiných světových horstvech. Najdete ho pod strmou skalní stěnou... Víc Ostrvy. Nejpohodlnější cesta od praporku tatranské tramvaje Praporek Popradské pleso, odtud asfaltovou cestou (cca 5 km).

11
km
Popradské pleso

Popradské pleso

Popradské pleso je jedním z turisticky nejvyhledávanějších míst ve Vysokých Tatrách. Vede sem několik turistických tras, najdete zde i symbolický hřbitov, horskou chatu a... Víc restauraci.

12
km
Belianská jeskyně

Belianská jeskyně

Nejvyšší a jediná zpřístupněná vysokohorská krápníková jeskyně v Tatranském národním parku.