8,9

Velmi dobré hodnocení
(152 hodnocení)

Hotel Lesana *** a Tatry s výhledem na Lomnický štít, wellness, polopenzí a vstupem do Kinderlandu

LokalitaHotel Lesana ***, Vysoké Tatry – Stará Lesná (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Šum potůčků, dech beroucí výhledy a čistý vzduch vás doprovázejí během turistiky na tatranských kopcích. Večer je můžete vyměnit za horký vzduch v sauně, který vám uvolní ztuhlé svaly, svěží ledopád, Kneippovu koupel a relax v jacuzzi. Následuje chutná večeře a příjemné posezení v kavárně s perfektním výhledem na Lomnický štít. Hotel Lesana *** je připraven vás rozmazlovat.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Neomezený wellness s novým bazénem se slanou vodou
  Neomezený wellness s novým bazénem se slanou vodou
 • Sauny, ledopád, Kneippova koupel i jacuzzi
  Sauny, ledopád, Kneippova koupel i jacuzzi
 • Hotelová kavárna s výhledem na Lomničák
  Hotelová kavárna s výhledem na Lomničák
 • Jedno dítě do 6 let zdarma s polopenzí
  Jedno dítě do 6 let zdarma s polopenzí
 • KINDERLAND (hřiště, skluzavky, prolézačky, kuličky, trampolíny, ...)
  KINDERLAND (hřiště, skluzavky, prolézačky, kuličky, trampolíny, ...)

od 6 132 Kč

Běžná cena: 7 056 - 23 800 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6132 bodů

Informační kalendář

Volné.
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 25.09.2020 o 11:45.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  6 132 Kč
 • 3 noci
  8 932 Kč
 • 4 noci
  11 172 Kč
 • 5 nocí
  13 580 Kč
 • 6 nocí
  15 456 Kč
 • 7 nocí
  17 612 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6132 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,9

Velmi dobré hodnocení

152 hodnocení

108 zákazníků doporučuje

10

Hotel OK, wrócę tam za rok

Zákazník ZľavaDňa, 2. února 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 5 nocí


10

Príjemný a milý personál. Malá , ale čistá izba - bez chladničky, balkónom. Detský kútik - veľmi pekný. Vnučka sa do sýtosti vyšantila. Všade blízko. Veľká spokojnosť.

Ľubica, 27. ledna 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Hotel Lesana ***

Hotel Lesana ***

Stará Lesná 152
05960 Tatranská Lomnica
+421 52 446 78 61, +421 915 898 141

lesana@lesana.sk
http://www.lesana.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.

300
m
Ski Museum

Ski Museum

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

900
m
Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

4
km
Ledový palác na Hrebienku

Ledový palác na Hrebienku

Už 4. rok láká turisty na Hrebienok krásný Tatranský ledový dům. 90 tun ledu proměnili umělci na gotický chrám s prvky tatranské přírody a historie. Obdivovat můžete také kašny... Víc skleněný oltář. Hlavním stavitelem je umělecký sochař Adam Bakoš a skleněné oltářní vitráže realizoval Achilleas Sdoukos, sklář a designér řecko-slovenského původu. Jako inspirace posloužily letos sakrální stavby regionu Spiš. Chrám je pro návštěvníky přístupný po celou zimu denně od 9:00 do 16:30. Každou neděli se zde navíc konají koncerty.

5
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachází se v ústí Malé Studené Doliny a se svou výškou 20 metrů je skutečným obrem. Dostanete se sem po červené značce z Hrebienku.

5
km
Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.

7
km
Chata u Zeleného plesa

Chata u Zeleného plesa

Chata dostala jméno podle arciknížete Fridricha Habsburka - Fridrichova chata. Po pádu monarchie se nazývá Chatou u Zeleného plesa. Skvělé místo, kam byste při toulkách Tatrami... Víc měli určitě zavítat.

7
km
Belianská jeskyně

Belianská jeskyně

Nejvyšší a jediná zpřístupněná vysokohorská krápníková jeskyně v Tatranském národním parku.

7
km
Wild Park Lomnice

Wild Park Lomnice

Chovatelské zařízení zaměřeno hlavně na chov ohrožených druhů živočichů. Najdete zde široký výběr flóry a fauny z celého světa jako například tygři, krokodýli, anakondy či leguána.

11
km
Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Tato jedinečná dřevěná stavba z tisu a modřínu byla postavena bez použití jediného kousku kovu. Barokní interiér kostela je také vyroben ze dřeva. Umělecky velmi cenné jsou... Víc zejména kostelní varhany s dřevěnými píšťalami. Pochází z roku 1717.

11
km
Kežmarský hrad

Kežmarský hrad

Do dějin se tento hrad mimo jiné zapsal i jako východisko pro první oficiální turistický výlet do Vysokých Tater. Hradní komplex městského typu vznikl za účelem obrany města v... Víc roce 1463 na rozvalinách středověké osady Svatá Alžběta. V roce 1931 v části hradního komplexu otevřeli první expozice regionálního muzea. Po generální opravě hradu v letech 1962 až 1985 se muzejní sbírky rozšířily a v současnosti si návštěvníci mohou prohlédnout několik expozic a v letní sezóně i divadelní představení během nočních prohlídek hradu.

12
km
Muzeum Ždiarský dům

Muzeum Ždiarský dům

Seznámit se v něm můžete se způsobem života Goralů žijících pod úpatím Belianských Tater. Představuje původní architekturu, interiér, kroje. To vše je doplněno bohatým slovním... Víc výkladem.

Mohlo by Vás zajímat