Neomezená wellness dovolená na Liptově v ALEXANDRA WELLNESS HOTEL *** + s polopenzí a procedurami

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL***, Jánska dolina - Liptovský Ján

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

9,0

Vynikající hodnocení
(52 hodnocení)

Neomezená wellness dovolená na Liptově v ALEXANDRA WELLNESS HOTEL *** + s polopenzí a procedurami

LokalitaALEXANDRA WELLNESS HOTEL***, Jánska dolina - Liptovský Ján (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 21.12.2020 dle dostupnosti.

Krásné a tiché prostředí, čerstvý horský vzduch, pozitivní energie... tak přesně to je Jánska dolina. Je předurčena k poznávání přírodních krás. Poznejte i ALEXANDRA WELLNESS HOTEL *** +. Kromě toho, že vás tu budou hýčkat vysokou úrovní služeb a komfortu, čeká vás neomezený relax ve wellness, procedury a klasická masáž.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jedna z nejkrásnějších dolin v Nízkých Tatrách
  Jedna z nejkrásnějších dolin v Nízkých Tatrách
 • Neomezený vstup do hotelového 25m dlouhého bazénu a wellness
  Neomezený vstup do hotelového 25m dlouhého bazénu a wellness
 • Procedury a masáž v ceně pobytu (dle varianty)
  Procedury a masáž v ceně pobytu (dle varianty)
 • Milý a ochotný personál
  Milý a ochotný personál
 • Bowling a disco bar přímo v hotelu
  Bowling a disco bar přímo v hotelu

Ukončené
od 7 616 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

52 hodnocení

44 zákazníků doporučuje

10

Super

Markéta, 15. července 2020

Hodnotil nabídku Rodinný wellness pobyt pre 2 osoby a 1 dieťa...


10

Velmi prijemny pobyt s rodinou ????

Radoslav, 27. prosince 2019

Hodnotil nabídku Rodinný wellness pobyt pre 2 osoby a 1 dieťa...

Kontakt

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL***

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL***

Jánska dolina 2190
03203 Liptovský Ján
+421 44 2901 000

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

recepcia@alexandrawellnesshote...
http://www.awhotel.sk/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

800
m
Stanišovská jeskyně

Stanišovská jeskyně

Jediná celoročně přístupná jeskyně na Liptově otevřena každý den. Délka zpřístupněné části je 177 m. Čelovou lampu dostanete před vstupem, speciální oděv ani obuv do ní... Víc nepotřebujete. Jeskyně je národní přírodní památka.

4
km
Koupaliště Liptovský Ján

Koupaliště Liptovský Ján

Prameny v obci Liptovský Ján jsou považovány za největší zdroj minerální vody na Slovensku (35 litrů/sekundu). Koupaliště využívá pramen Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Víc termálním koupališti si užijete například plavecký, relaxačně-klidový, dětský bazén a bazén s fontánkou.

4
km
Ohniště

Ohniště

Ohniště je známý horský masiv na Liptově. Známý se stal díky krásným výhledům na Nízké Tatry a Liptov ale zejména díky skalnímu "oknu", které je pro každého návštěvníka... Víc pozoruhodným a zejména fotografovaným místem. Dostanete se sem například z malé obce Malužiná.

5
km
Ski Opalisko

Ski Opalisko

Nad obcí Závažná Poruba v Nízkých Tatrách, 7 km od Liptovského Mikuláše, leží lyžařské středisko Opalisko. Sjezdovky zde mají celkovou délku 3 262 m. Středisko nabízí 2 červené... Víc sjezdovky (Galička a Stará) a 3 modré (Dýmka, Kücbiel a Dětská). Na vrchol vás vyveze 2sedačka nebo 4 lyžařské vleky.

6
km
Hrádocké arboretum

Hrádocké arboretum

První pokusy o vytvoření arboreta v Liptovském Hrádku se konaly již v roce 1777. Arboretum kromě toho, že plní funkci názorného objektu studentů na lesnické škole, plní své... Víc poslání i jako přírodní muzeum se snahou zachránit mizející a vzácné dřeviny. Rozděleno je na různé tematické části.

6
km
Ski Javorovica

Ski Javorovica

Toto ski centrum leží v Nízkých Tatrách u obce Liptovský Ján, asi 7 km od Liptovského Mikuláše. Najdete zde červenou (středně náročnou - 1200 m) a černou (těžkou - 900 m)... Víc sjezdovku.

6
km
Demänovská jeskyně svobody

Demänovská jeskyně svobody

Jeskyně má jedinečnou krápníkovou výzdobu, která ji řadí mezi nejkrásnější jeskyně v Evropě. Vchod do jeskyně leží v nadmořské výšce 870 m a je přístupný serpentinovým chodníkem z... Víc parkoviště. Návštěvníci jeskyně mají k dispozici dvě prohlídkové trasy, delší měří 2 150 m (trvání prohlídky 100 minut), kratší 1 150 m (trvání prohlídky 60 minut). Najdete zde množství rozšířených prostor - síní a dómů s překrásnou sintrovou výzdobou.

7
km
Zámeček Liptovský Hrádok

Zámeček Liptovský Hrádok

Kamenný hrad vybudoval zvolenský župan Donč na počátku 14. století. Patřil mezi vojenské objekty, které hlídali důležitou obchodní cestu. V 17. století byl k hradu přistaven... Víc renesanční zámeček, který po nedávné rekonstrukci nabízí stylové ubytování, stravování a netradiční konferenční prostory.

7
km
Demänovská ledová jeskyně

Demänovská ledová jeskyně

Spolu s Dobšinskou ledovou jeskyní jsou jedinými svého druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvních známých jeskyní na světě. První zmínky jsou již v roce 1299. Je vytvořena ve... Víc čtyřech patrech s celkovou délkou téměř 2,5 km. Z jeskynních chodeb zařadili 850 m do prohlídkové trasy (trvání prohlídky 45 minut).

8
km
Ďumbier

Ďumbier

Ďumbier je nejvyšším vrcholem Nízkých Tater s výškou 2043 m.n.m. Dostanete se na něj z jižní i ze severní strany Nízkých Tater. Z vrcholu se vám naskytne krásný výhled na celý... Víc Liptov a Vysoké Tatry.

9
km
FUN PARK Žiarce

FUN PARK Žiarce

Lyžování na Liptově, konkrétně v tomto rodinném středisku, nabízí 3 sjezdovky v celkové délce 1 130 m. Nacházejí se zde dále 2 lyžařské vleky a pro nejmenší lyžaře je v dětské... Víc lyžařské školce k dispozici 1 lanový vlek.

9
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce se nachází v obci Pavčina Lehota. V zimě je oblíbeným lyžařským střediskem a v létě zde najdete nejstrmější bobovou dráhu na Slovensku.