Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Neomezený wellness pobyt s polopenzí v Hunguest Pelion**** Superior v lázních Tapolca u Balatonu

LokalitaHH Pelion ****Superior, Maďarsko - Tapolca (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2020 dle dostupnosti.

Už jste byli v hotelu přímo propojeném s jeskynním systémem? Nyní máte jedinečnou možnost. Unikátní hotel Hunguest Hotel Pelion**** v lázních Tapolca má i vlastní wellness ostrov, venkovní bazén, fitness, sportovní hřiště a špičkové kuchaře, kteří vám naservírují maďarské i mezinárodní speciality. Okouzlující městečko Tapolca leží v západní části Balatonské vysočiny, pouhých 6 km od Balatonu.

Užijte si maďarské lázně Tapolca v exkluzivním hotelu Hunguest Hotel Pelion**** Superior. Jeho součástí je wellness ostrov s perličkovou lázní, plaveckým a dětským bazénem nebo saunou. Stravování formou polopenze. Dítě do 6 let v doprovodu dvou dospělých navíc ubytování zdarma!
 

Dovolená se čtyřmi hvězdičkami v maďarských lázních - 4 noci v exkluzivním hotelu Hunguest Hotel Pelion**** SUPERIOR Tapolca. Úžasný relaxační pobyt s nekonečnými možnostmi wellness, procedur a zábavy vám pomůže zapomenout na běžné starosti.


Vyrazte do maďarských lázní Tapolca, které se nacházejí 12 km severně od Balatonu a nechte se unášet na vlnách odpočinku a pohody. Součástí hotelu je wellness ostrov, kde najdete perličkovou lázeň, whirlpool, plavecký bazén (s teplotou 28 °C), dva termální bazény (s teplotou od 33 - 37 °C), dětský bazén (s teplotou 34 °C), saunu, infrasaunu, biosaunu, ponorný bazén, parní komoru, posilovnu i solárium.
Najdete zde i speciální jeskyni, která je velmi vyhledávanou procedurou. Relativně stálá teplota vzduchu 14 - 16 °C, 98% vlhkost vzduchu a mimořádně čisté ovzduší má léčivé účinky na alergie, astma a na další dýchací onemocnění, ale působí příznivě i na vyčerpanost organismu.

Přítmí a podzemní ticho blahodárně působí na nervovou soustavu, pomáhá upravit rozvrácený biologický rytmus a léčí psychosomatické choroby. V jeskyni je přibližně 70 lůžek s přikrývkami, většina místností je vybavena lampičkami. Minimální délka pobytu v jeskyni je 1 hodina, maximální 3 hodiny. Pro ideální léčebný účinek se doporučuje opakovat kúru během týdne 2 - 3x.


V hotelu si můžete za mírný příplatek zahrát ping-pong, (sál se 2 stoly), tenis - venkovní kurty, zahrát hry na Xboxu nebo kulečník. Po náročném dni si můžete dát v hotelovém baru za příznivou cenu výborné koktejly, které ve verzi bez alkoholu můžou ochutnat i vaše děti. Pro ně je v baru k dispozici koutek a obrazovka, kde je možno sledovat dětské pořady.
A když už budete tak blízko Balatonu, byl by hřích se tam nezajet podívat. Navštivte třeba přírodní rezervaci Národní park Balaton a objevujte unikátní faunu i floru tohoto kraje.


 

 

Hunguesthotels

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Relax v maďarských lázních Tapolca
  Relax v maďarských lázních Tapolca
 • Jeskyně pro léčbu dýchacích cest
  Jeskyně pro léčbu dýchacích cest
 • Neomezený vstup do wellness ostrova
  Neomezený vstup do wellness ostrova
 • Dítě do 6 let zdarma v doprovodu 2 dospělých
  Dítě do 6 let zdarma v doprovodu 2 dospělých
 • Polopenze formou švédských stolů
  Polopenze formou švédských stolů

od 3 299 Kč

Běžná cena: 4 999 - 8 399 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3299 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 299 Kč
 • 4 noci
  4 899 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3299 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

HH Pelion ****Superior

Köztársaság tér 10.
8300 Tapolca u Balatonu

ubytovani@primazajezd.cz
http://www.hunguesthotels.cz/c...

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat