Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zážitková dovolená v srdci Krkonoš s ubytováním v pensionu Relax s polopenzí a privátním wellness až na 7 dní

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPension Relax, Krkonoše - Pec pod Sněžkou (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2021 dle dostupnosti.

Krása krkonošské přírody láká k aktivnímu odpočinku, ale nepřijdete ani o vychutnání pocitu sladkého nicnedělání. Pension Relax v Peci pod Sněžkou dělá čest svému jménu a rozmazlí vás privátním vstupem do vířivky a sauny či připravenou snídaní a večeří po celou dobu pobytu. Se slevovou kartou si pak užijete spoustu zábavy při aktivitách v okolí.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ideální dovolená pro rodiny s dětmi
  Ideální dovolená pro rodiny s dětmi
 • Slevová karta hosta na aktivity v okolí
  Slevová karta hosta na aktivity v okolí
 • Bohatá polopenze
  Bohatá polopenze
 • Privátní vstup do wellness
  Privátní vstup do wellness
 • Stezka korunami stromů, herní krajina Pecka, Bobová dráha
  Stezka korunami stromů, herní krajina Pecka, Bobová dráha

od 4 990 Kč

Běžná cena: 5 900 - 16 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4990 bodov

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 23.01.2021 o 05:48.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  4 990 Kč
 • 3 noci
  7 090 Kč
 • 4 noci
  9 990 Kč
 • 5 nocí
  12 090 Kč
 • 6 nocí
  14 190 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4990 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 372 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Pension Relax

Velká Úpa 140
542 21 Pec pod Sněžkou
+420 608 830 030

info@pensionrelax.cz
https://www.pensionrelax.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Lanový park a baby park Janské Lázně

Lanový park a baby park Janské Lázně

V parku naleznete alespoň čtyřicet překážek, na kterých se můžete přenést ze stromu na strom. U některých atrakcí jste ve výšce na kole a na saních. Nakonec si můžete skočit z... Víc dvanácti metrů, nebo se projet na kladce.

3
km
Hrad Aichelburg

Hrad Aichelburg

Hrádek Aichelburg byl postaven roku 1863 k poctě Hraběte Bertholda Aichelberga. Podle něho se také hrádek jmenuje. Byl nazýván zříceninou po celé 20. století. Obnova byla... Víc provedena v 90. letech 20. století.

6
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

6
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

6
km
Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka se nachází na chráněné kulturní památce osmiboké kamenné věži z 19. století. Muzeum je navrženo pomocí modulových kružnic. Zajímavostí je, že dřevo spojuje dřevo. V... Víc muzeu můžete vidět například sedm století života v Albeřicích.

6
km
Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Trasa o délce více jak 1500 m v srdci Krkonoš nabízí výhled ze 45 metrů vysoké věže. Některé ze stromů v okolí jsou staré přes 150 let. K dispozici je také naučné centrum, velké... Víc množství infotabulek a nechybí ani občerstvení založené na místní kuchyni. Pro skupiny se nabízí i možnost průvodce – pracovníka Krkonošského národního parku.

7
km
Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Zalyžujete si na sedmi sjezdovkách, na které vás vyvezou zcela nové vlaky a lanovky. Pod sjezdovkou se můžete občerstvit hned u několika stánků.

7
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

7
km
Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivo se zde začalo vařit v roce 2015. Pivovar se nachází v prostorách bývalé Tippetovy boudy. Je vařeno bez pasterizace a filtrování. Kromě čepovaného piva se zde prodává i v pet... Víc lahvích zajímavého tvaru a dá se tak využít i jako nápaditý dárek. O kvalitu piva se zde starají sládci Vojtěch Kaprálek a Tomáš Ďuríček.

10
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

10
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

10
km
Čertova strouha

Čertova strouha

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

Mohlo by Vás zajímat