9,4

Vynikající hodnocení
(180 hodnocení)

3 denní pohodový pobyt pro milovníky přírody na Lipně v rodinném Penzionu U Méďů s polopenzí, wellness a dalšími širokými možnostmi

LokalitaPenzion restaurant U Méďů, Lipno - Horní Planá (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.5.2021 dle dostupnosti.

Užijte si 3 dny pobytu na Lipně v rodinném penzionu s dobrou kuchyní, wellnessem a širokými možnostmi vyžití. Vhodný pro všechny věkové kategorie, pro jednotlivce i skupiny, na aktivní i pasivní odpočinek, na čistém a zdravém vzduchu, pro pohodu, radost i jako dárek. Méďové se na vás těší!

Lokalita Lipenska je při výběru trávení volna a dovolené stále oblíbenější destinací. Penzion restaurant U Méďů se nachází právě v nejvíce vyhledávané části Šumavy a nejširší části Lipna. Svoji polohou v jejím středu umožňuje široký výběr možností pasivní i aktivní relaxace pro všechny věkové skupiny. Na své si zde přijdou rodiče s dětmi, jedinci, dvojice, skupiny, sportovci, senioři  aj.. Možnost výletu i do blízkého Rakouska a Německa. Využijte zázemí penzionu a širokých možnosti okolí. Seznamte se  s nabídkou penzionu, kde rádi zodpoví i vaše dotazy a poradí. Co neumí – zajistí. Penzion U Méďů se na vás těší.

Ubytování 

K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové, ale i čtyřlůžkové. Z většiny pokojů je krásný výhled na jezero Lipno a jeho okolí. Všechny mají vlastní sociální zařízení a polovina z nich je vybavena i relaxační vanou s perličkou a chromoterapií.

Wellness a bazén

K odpočinku, relaxaci, uvolnění atd. je možnost použití WELLNESSU PENZIONU. Vybrat si můžete  whirlpool, infrasaunu, bylinkovou parní lázeň, relaxační koupele  (v malém bazénku).  Použití velkého soukromého bazénu je možné po předchozí domluvě. Přiobjednat lze i masáže - v rámci možnosti obsazenosti a maséra.

Gastronomie

Snídaně a večeře se konají v místní restauraci, kde se můžete občerstvovat po celý den. Celoroční prosklená terasa umožňuje příjemné posezení s nádherným výhledem na jezero. Pro rodiče s dětmi je zde k dispozici dětský koutek.

Tipy na výlety

TIPY NA VÝLETY:   Možnost najít si aktivitu dle svých představ je zde ideální. Přímo se nabízí: Pěší turistika a nordic walking, cykloturistika a koloběžkáři, rybaření, houbaření, fotografování, atd... Na své si přijdou i návštěvníci rozhleden a vyhlídek, zájemci o přírodu a místní zajímavosti, zajímavosti z CHKO, výletníci jezdící po historických a kulturních památkách, milovníci adrenalinu aj... S ohledem na polohu penzionu je kousek do vnitrozemí, sousedního Rakouska  i Německa.

Slevový katalog

Hodnotný dárek v ceně poukazu - nový nabídkovo-slevový katalog. Letos mimo tištěné verze i verze pro mobil. Nabízí desítky slev a s jeho využitím v okolí celého Lipna ušetříte stokoruny.  

PODROBNOSTI NA:  http://www.grenzgenial.cz/

V penzionu vám se vším rádi poradí.

Zima a lyžování

I zimní období nabízí výběr různé relaxace. Zimní procházky, lyžování na běžkách, sjezdové lyžování, bruslení na zamrzlém jezeře atd, .V blízkosti jsou zimní lyžažská střediská Hochficht, Mitterdorf, Lipno-Kramolín, Sternstein a Schöneben. Jde o střediska sjezdová a běžecké na výborné úrovni. Lyžařské středisko Hochfichtu je v dané lokalitě nejlepší a vyhovuje náročnějším požadavkům.  Středisko Mitterdorf je nejlepším střediskem v lokalitě pro rodiny s dětmi. V rámci možností poskytnutých středisky jsou možné i výhodnější ceny (i zde jsou možnosti slev z nabídkového katalogu). Pro běžkaře se v okolí protahují běžecké stopy. Jedno z nástupních míst je i u Penzionu U Méďů.  Bílá stopa na naší straně je propojena se stopou rakouskou (Schöneben) a množství volby tras je skutečně velké. Zamrzne-li jezero, vznikne tak největší bruslařské kluziště v republice. I zde se udržují bruslařské dráhy (např. Hůrka – Horní Planá). V poslední době se rozšiřuje i chůze se sněžnicemi. V penzionu vám s výběrem rádi poradí..

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 3 dny/2 noci u Méďů na čistém vzduchu s polopenzí a dlouhou platností kupónu
  3 dny/2 noci u Méďů na čistém vzduchu s polopenzí a dlouhou platností kupónu
 • Pokoje s vlastním sociálním zařízením, pro někoho i s perličkou a chromoterapií
  Pokoje s vlastním sociálním zařízením, pro někoho i s perličkou a chromoterapií
 • Wellness procedury pro oba dle vlastního výběru a další možnosti
  Wellness procedury pro oba dle vlastního výběru a další možnosti
 • V novém nabídkovém katalogu další slevy na turistiku, sport a výlety i s radou a doporučením
  V novém nabídkovém katalogu další slevy na turistiku, sport a výlety i s radou a doporučením
 • Široké možnosti, stále výhodná cena, vhodné jako dárek, vouchery je možné spojovat
  Široké možnosti, stále výhodná cena, vhodné jako dárek, vouchery je možné spojovat

2 890 Kč

Běžná cena: 4 900 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2890 bodov

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 890 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2890 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

180 hodnocení

135 zákazníků doporučuje

10

Velice kvalitní personál , jidlo a vše jak melo byt.Vřele doporučuji všem.

Martin, 2. září 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 3 dny/2 noci


10

Celý víkend byl super, jídlo, personál, pokoj. Doporučuji na příjemný odpočinek, relax.

Zákazník SlevaDne, 16. prosince 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 3 dny/2 noci

Kontakt

Penzion restaurant U Méďů

Penzion restaurant U Méďů

Hůrka 72
38226 Horní Planá
+420 380 744 243, +420 605 779 606

umedu@nalipne.cz
http://www.penzion-umedu.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

11
km
Zřícení Vítkův Hrádek

Zřícení Vítkův Hrádek

Vítkův kámen je zřícenina gotického hradu. Je to nejvýše položený hrad v Česku. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. První spolehlivá zmínka o hradu se objevuje v... Víc roce 1347.

15
km
Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno

Jde o první stezku tohoto druhu v České republice. První procházky se uskutečnily 10. července 2012. Užijete si nádherný výhled na krásy okolní krajiny. Každé úterní večery se... Víc konají koncerty přímo na stezce. To si nesmíte nechat ujít.

18
km
Hrad a zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov

Svou rozlohou přes 6 ha je to druhý největší hradní a zámecký komplex v Čechách a díky vysokému hodnocení českých i zahraničních odborníků byl v roce 1989 vyhlášen kulturní... Víc památkou a v roce 1992 byl zapsán na seznam Světového dědictví UNESCO.

18
km
Český Krumlov

Český Krumlov

Od roku 1992 je historické centrum města Český Krumlov zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město se nachází na samotném jihu Čech a je navštěvováno spoustou... Víc turistů. Kolem centra se meandrech táhne řeka Vltava a odděluje tak historickou část města.

20
km
Rozhledna Kleť

Rozhledna Kleť

Kleť je nejvyšší horou Blanského lesa. Je totiž položena v nadmořské výšce 1084 metrů. Rozhledna byla dříve využívána jako místo k mapování okolí. Neuvidíte jen zdejší místa, ale... Víc můžete obdivovat i krásu Alp. Rozhlednu nechal vystavět v roce 1822 kníže Jan Nepomuk ze Schwarzenbergu.

21
km
Poštovní muzeum Vyšší Brod

Poštovní muzeum Vyšší Brod

Nechte před sebou opět ožít poštovní služebny a úřadovny, rozjedou se vozy s dopisy a balíky. Naleznete zde průběh vývoje pošty od roku 1526 až po současnost. Do poštovního muzea... Víc se můžete přijít podívat denně až na pondělí.

22
km
Lanovka Kleť

Lanovka Kleť

Lanovka vyváží turisty již od roku 1961. Lanová dráha vám ušetří 1792 metrů a její převýšení činí 383 metrů. Zajímavostí lanové dráhy je, že za dobu své existence již vyvezla... Víc nahoru více než 3 000 000 turistů.

23
km
Hrad Rožmberk

Hrad Rožmberk

Jedná se o nejstarší sídlo Rožmberků. V současné době je ve vlastnictví státu a je spravován Národním památkovým ústavem. Hrad i jeho zakladatel jsou poprvé písemně uváděni v roce... Víc 1250. Hrad je čtvrtým nejnavštěvovanějším objektem. V roce 2013 jej navštívilo přes 53 tisíc lidí.

28
km
Holašovice

Holašovice

Holašovice jsou od roku 1998 zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Holašovice jsou zajímavé především architekturou vystavěných obytných domů. Celá obec je laděná do t... Víczv. „selského baroka“. V roce 2013 vstoupil do kin film od Zdeňka Trošky – Babovřesky 1, který se také natáčel právě na návsi v Holašovicích.

31
km
Zřícenina hradu Pořešín

Zřícenina hradu Pořešín

Od roku 1958 je chráněna jako kulturní památka České republiky. Hrad založili na přelomu 13. a 14. století. První písemná zmínka pochází z roku 1312. V roce 1423 se pokusil Jan... Víc Žižka dobýt hrad zradou, ale neuspěl.

34
km
Rozhledna Boubín

Rozhledna Boubín

Rozhledna Boubín má dřevěnou konstrukci a stojí v nadmořské výšce 1362 metrů. Vystavěna byla v roce 2004. Vyhlídková plocha je ve výšce 21 metrů. Za pěkného počasí můžeme... Víc zahlídnout nejen šumavské vrcholky, ale také Alpy.

34
km
Zřícenina hradu Kunžvart

Zřícenina hradu Kunžvart

Hrad byl vystavěn sice ve 13. století, ale jeho první zmínky přišly až v souvislosti s Karlem IV. v roce 1359. Opuštěn byl již v první polovině 16. století. Kunžvart je pustý od... Víc roku 1547 a na konci 16. století vyhořel.

Mohlo by Vás zajímat