8,4

Velmi dobré hodnocení
(17 hodnocení)

Užijte si pobyt ve wellness penzionu Maxim v Bojnicích blízko vyhlídkové věže

LokalitaPenzion Maxim, Bojnice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Milý a ochotný personál, čisté a útulné pokoje či bohaté snídaně a chutné večeře jsou jen slabý výčet toho, co vám zpříjemní pobyt v penzionu Maxim v Bojnicích. Oceníte i mnoho možností pro výlety do okolí, či hodinový relax v hotelovém wellness, kde si vaše tělo po nachozených kilometrech dokonale odpočine. Tuhle pohodovou dovolenou si se svou drahou polovičkou můžete užívat až 6 dní.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v klidné lokalitě, v krásné přírodě
  Ubytování v klidné lokalitě, v krásné přírodě
 • Možné i pobyty se vstupem do wellness
  Možné i pobyty se vstupem do wellness
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
  Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
 • Lázně, Bojnický zámek, Dino Park, největší a nejkrásnější ZOO
  Lázně, Bojnický zámek, Dino Park, největší a nejkrásnější ZOO
 • Sleva na masáže a další vstup do wellness
  Sleva na masáže a další vstup do wellness

od 2 940 Kč

Běžná cena: 5 600 - 15 960 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2940 bodov

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 25.11.2020 o 22:48.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  2 940 Kč
 • 3 noci
  4 060 Kč
 • 4 noci
  5 292 Kč
 • 5 nocí
  6 580 Kč
 • 2 noci
  3 136 Kč
 • 3 noci
  4 256 Kč
 • 4 noci
  5 572 Kč
 • 5 nocí
  6 860 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2940 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,4

Velmi dobré hodnocení

17 hodnocení

11 zákazníků doporučuje

9,6

Super prostredie

Pavol, 28. července 2020

Hodnotil nabídku Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci


8,6

Spokojenost ,Bojnice stojí za návštěvu -Zoo,zámek ????????????????

Martina, 17. listopadu 2020

Hodnotil nabídku Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Kontakt

Penzion Maxim

Penzion Maxim

Rekreačná 1485
972 01 Bojnice

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

900
m
Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická ZOO se rozkládá na ploše 41 ha a ze slovenských zoo je zde umístěný největší počet zvířat - 390 druhů (2 630 jedinců). Mezi nejzajímavější patří pavilon opic, slonů,... Víc akvárium a terárium. Pro děti je k dispozici dětská zoo a speciální atrakce - sedmimetrová vyhlídková věž, ze které se děti po skluzavce spustí mezi domácí krotká zvířata.

900
m
Bojnický zámek

Bojnický zámek

Klenot města Bojnice. Romantický zámek, s částečně ponechaným, původně gotickým a renesančním, základem hradu. První zmínky o hradu resp. původním hradišti datujeme do ... Víc12. století. Hrad během své slávy patřil například Matúši Čákovi Trenčianskému, často ho prý navštevoval i sám Matyáš Korvín. V současnosti je zámek součástí Slovenského národního muzea, od roku 1970 vyhlášen za Národní kulturní památku a je přístupný veřejnosti.

6
km
Ski centrum Kľačno

Ski centrum Kľačno

Na severu Hornonitranské kotliny, na úpatí Malé Fatry leží obec Kľačno. Asi 500 m od obce najdete lyžařský areál se dvěma vleky EPV (550 a 300 m). Sjezdovky jsou dlouhé je 1,1 km,... Víc přičemž pro potřeby večerního lyžování je uměle osvětlených 300 m. Provozní hodiny střediska jsou: sobota-neděle: 9:00 - 16:00 / večerní lyžování: středa, čtvrtek, pátek: 16:30 - 19:30 - otevírací hodiny se však v závislosti na sněhových podmínkách mohou měnit.

8
km
Hornonitranský báňský skanzen

Hornonitranský báňský skanzen

Zažijte stejnou cestu, jakou musí každý den podstupovat horníci. Prohlídková trasa začíná jízdou důlním vláčkem do hnědouhelných dolů a pokračuje pěší prohlídkou podzemních... Víc důlních prostor.

11
km
Ski Cigeľ

Ski Cigeľ

Lyžařské středisko najdete 8 km od Prievidze. První vlek byl v obci Cigeľ vybudován již v roce 1979. Dnes se zde nachází již samozřejmě moderní nový typ vleku, který nabízí jednu... Víc středně těžkou sjezdovku (800 m) s převýšením 195 metrů. Pokud máte rádi večerní lyžování, sjezdovka je pro tuto možnost osvětlená.

15
km
Ski Arena Fačkovské sedlo

Ski Arena Fačkovské sedlo

Fačkovské sedlo nabízí 4 lanovky, 7 sjezdovek a až 15kilometrový běžecký okruh. Sjezdovky jsou různé obtížnosti, takže na své si přijdou i začátečníci a děti.

15
km
Zřícenina hradu Uhrovec

Zřícenina hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. století je jeden z nejhodnotnějších románských hradů na Slovensku. Dnes ho můžeme obdivovat jako jednu z nejstarších a nejkrásnějších dochovaných hradních... Víc architektur na Slovensku. Dostanete se na něj po značených turistických cestách z obce Uhrovec nebo z obce Uhrovské podhradí.

17
km
Ski TMG Remata

Ski TMG Remata

Sjezdovka je dlouhá 500 m, rozdělena malým lesíkem na 2 části. Díky převýšení 90 m se řadí mezi středně náročné. Můžete zde využít i večerní lyžování. Na vrchol vás odvezou 2... Víc lyžařské vleky. Pro děti je k dispozici vlek v délce 100 m, dále je možnost využít lanový vlek o délce 50 m, lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardů, skiservis a přírodní kluziště.

18
km
Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec se nachází dům, ve kterém se narodili dva velikáni slovenských dějin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento památkově chráněný dům pocházející z 18. století je... Víc dnes ve zprávě Trenčínského muzea, které zde zřídilo expozici věnovanou dílu a odkazu Štúra i Dubčeka.

19
km
Ski Čičmany

Ski Čičmany

V Čičmanech najdete kromě krásné architektury i malé lyžařské středisko. Lyžařům jsou zde k dispozici 3 sjezdovky různé obtížnosti a dva značené běžecké okruhy. Středisko je... Víc vhodné i pro začátečníky. Téměř všechny sjezdovky jsou i zasněžované.

19
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany jsou proslulé svou zachovalou lidovou architekturou, malovanými srubovými dřevěnicemi. Pro jejich záchranu byla dolní část obce v roce 1977 prohlášena za památkovou... Víc rezervaci lidové architektury. Nachází se zde národopisná expozice, zámeček a kostel.

22
km
Vrchol Klak

Vrchol Klak

Vrchol Klaku je skvělý vyhlídkový bod s kruhovým výhledem na všechny okolní pohoří. Nachází se ve výšce 1 351,6 m.n.m. na hlavním hřebeni jižní části Lúčanské Malé Fatry. Nejlehčí... Víc výstup je po žluté značce z Fačkovského sedla.

Mohlo by Vás zajímat