Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Zážitkový vyhlídkový let v moderním letounu Zenair CH 601 z letiště v Hradci Králové s výběrem vlastní letové trasy a platností až do června 2021

LokalitaStředisko pilotního výcviku UBeruškyAir, Hradec Králové (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Nechte starosti na zemi, vás nebo vaše blízké čeká výjimečný zážitek v oblacích. Společnost UBeruškyAir si pro vás připravila adrenalinový zážitek, díky kterému si v letounu Zenair CH 601 prohlédnete krajinu pod sebou z ptačí perspektivy. Před letem si se zkušeným pilotem připravíte plán letu z nabízených letových tras a o pár minut později si v délce až 60 minut užijete dechberoucí výhled.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vyhlídkový let pro 1 osobu v délce dle zvolené varianty
  Vyhlídkový let pro 1 osobu v délce dle zvolené varianty
 • Adrenalinový zážitek
  Adrenalinový zážitek
 • Místo vzletu a přistání: letiště LKHK Hradec Králové 
  Místo vzletu a přistání: letiště LKHK Hradec Králové 
 • Za přítomnosti zkušeného instruktora
  Za přítomnosti zkušeného instruktora
 • Tip na originální dárek
  Tip na originální dárek

od 1 499 Kč

Běžná cena: 1 760 - 5 280 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1499 bodov

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1499 bodov


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 929 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Středisko pilotního výcviku UBeruškyAir

Letiště Hradec Králové - Hangár 74 a Úl 161
500 03 Hradec Králové
+420 605 728 328

Nepravidelná - dle domluvy

info@uberuskyair.cz
https://www.uberuskyair.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Bílá věž

Bílá věž

Bílá věž se nachází přímo na náměstí v Hradci Králové. Bílá se jí říká díky zářivé barvě hořického pískovce, ze kterého byla vystavěna. Stavba renesanční věže trvala od roku 1572... Víc ještě 22 let. Pokud si chcete vychutnat rozmanitý výhled, je nutné zdolat 233 schodů.

5
km
Katedrála sv. Ducha

Katedrála sv. Ducha

Katedrála Svatého Ducha se nachází přímo na náměstí v Hradci Králové, hned po boku Bílé Věže. Katedrálu poznáte podle ojedinělé cihlové architektury. První zmínky o stavbě... Víc pocházejí již z první poloviny 13. století, ale jsou neobjasněné.

6
km
Archeopark Všestary

Archeopark Všestary

Ideální výlet pro rodiny s dětmi či milovníky pravěku. Archeopark Vám představí život pravěkých obyvatel vesnice a jejich každodenní rutinu. Uvidíte nejen obydlí, ale i modely,... Víc virtuální realitu a konstrukci objektů 1:1. To si nesmíte nechat ujít.

8
km
Hvězdárna a planetárium

Hvězdárna a planetárium

Pokud se zajímáte o noční oblohu, hvězdy a planety, jste rozhodně na tom správném místě. Hvězdárna a planetárium Vám nabízí pozorování noční oblohy, Slunce a dalších těl... Víces. Uvidíte také různé druhy dalekohledů a jiných zařízení. Pořádají se zde programy jak pro děti, tak i pro dospělé.

13
km
Hrádek u Nechanic

Hrádek u Nechanic

Oblíbeným místem turistů je i Hrádek u Nechanic. Zámek je vystavěn v duchu romantismu a je tomu pouhých cca. 155 let co zdobí tzv. zelenou louku nedaleko Hradce Králové. Během... Víc prohlídkové trasy navštívíte okolo 36 místností a pokojů.

16
km
Braunův Betlém

Braunův Betlém

Pokud milujete procházky přírodou a zároveň chcete i něco nového vidět, tak neváhejte a vyrazte po vyznačené stezce přímo k baroknímu skvostu sochaře Matyáše Bernarda Brau... Vícna. Jedná se o vrchol barokního sochařství v plenéru.

16
km
Hospital Kuks

Hospital Kuks

Hospital Kuks byl vystavěn v barokním slohu v letech 1692–1724. Postavil ho majitel panství František Antonín Špork. Veškerou sochařskou výzdobu navrhl a zrealizoval známý český... Víc sochař Matyáš Bernard Braun se svou dílnou.

20
km
Zoo Dvůr Králové

Zoo Dvůr Králové

Zoologická zahrada je zaměřena především na africká zvířata. Prosadil si to Josef Vágner v 60. letech 20. století. Součástí ZOO je také galerie obrazů Zdeňka Buriana, který se... Víc proslavil svými ilustracemi pravěku.

23
km
Zámek Ratibořice – Babiččino údolí

Zámek Ratibořice – Babiččino údolí

Objevíte zde známá místa z knížky Boženy Němcové "Babička", jako je Ratibořický zámek, mlýn, splav nebo Staré Bělidlo. Malebná krajiná láká pěší, cyklisty a v zimě také běžkaře.

23
km
Koupaliště Cihelna

Koupaliště Cihelna

Když je horké léto, je přeci nejlepší trávit všechen volný čas u vody. Ideální podmínky vám nabízí právě koupaliště Cihelna v Pardubicích. Naleznete zde spoustu vodních atrakcí od... Víc tobogánů a skluzavek až po divokou řeku a masážní stěny. Na souši pak naleznete například minigolf, stolní tenis či hřiště na plážový volejbal.

24
km
Vodní nádrž Les Království

Vodní nádrž Les Království

Jde o přehradu vystavěnou na řece Labi v roce 1920. Přehradu vyhledává velké množství turistů. Zajímavostí této přehrady je totiž její jedinečně estetické stavební provedení.

24
km
Východočeská galerie v Pardubicích

Východočeská galerie v Pardubicích

Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte navštívit právě Východočeskou galerii v Pardubicích, která se nachází na dvou místech. Jedním z nich je pardubický zámek a tím druhým... Víc Jonášův Dům. Aktuální vystavovaná díla a cenu vstupného naleznete na webu.

Mohlo by Vás zajímat