Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dokonalý relax na Vysočině s vířivkou, saunou, masáží a polopenzí pro 2 osoby v chalupě Sofie a platností až do prosince 2021

Zobrazit kontakt Otevřeno

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaChalupa Sofie, Vysočina (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 19.12.2021 dle dostupnosti.

Bez práce nejsou koláče, ale na Vysočině stejně raději bramborové placky. Od koláčů si tedy dejte pauzu a do chaty Sofie si přijeďte hlavně odpočinout. V privátní vířivce, infra sauně i při masáži se dobijete energií pro zvládnutí turistických výprav nebo sportovních výkonech na svahu. Bohaté snídaně i večeře zajistí, že i vaše chuťové pohárky si přijdou na své. Kdo zaváhá, nejede.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Baby friendly - dětské hřiště, dětský koutek
  Baby friendly - dětské hřiště, dětský koutek
 • Wellness centrum
  Wellness centrum
 • K dispozici vybavená kuchyňka a společenská místnost
  K dispozici vybavená kuchyňka a společenská místnost
 • Masáž na 15 minut pro dva 
  Masáž na 15 minut pro dva 
 • Zámek Přibyslav, Rozhledna Rosička, přehrada Hamry
  Zámek Přibyslav, Rozhledna Rosička, přehrada Hamry

od 1 499 Kč

Běžná cena: 2 498 - 10 498 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1499 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 03.03.2021 o 00:58.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  1 499 Kč
 • 3 noci
  2 249 Kč
 • 4 noci
  2 998 Kč
 • 5 nocí
  3 749 Kč
 • 6 nocí
  4 499 Kč
 • 7 nocí
  5 249 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1499 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 525 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Chalupa Sofie

Oudoleň 151
582 24 Oudoleň
+420 737 999 310


http://www.chalupasofie.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

9
km
Zámek Chotěboř

Zámek Chotěboř

Jde o zámek, který byl založen již v 17. století. V 18. století prošel barokní přestavbou. Patří k němu také novorenesanční severní křídlo. V zámku je umístěno především místní... Víc muzeum.

10
km
Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav je původně renesanční zámek s výraznými barokními a klasicistními úpravami. Od 20. let 20. století v něm sídlilo městské muzeum a od 70. let 20. století zde bylo... Víc budováno hasičské muzeum.

16
km
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Patří mezi nejvýznamnější stavby barokního stavitele Jana Blažeje Santiniho-Aichela. Tento vrcholný Santiniho výtvor byl roku 1994 zařazen na Seznam světových kulturních a... Víc přírodních památek UNESCO.

19
km
Peklo Čertovina

Peklo Čertovina

Jde o unikátní projekt Peklo. Nachází se na Čertovině u Hlinska. Peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Peklo je rozloženo celkem na sedm pater... Víc zábavy a zážitků.

19
km
Lom Borek na Vysočině

Lom Borek na Vysočině

Oblíbili si jej všichni milovníci přírodního koupání i potápěči. Lom leží v krásném tichém prostředí, a navíc nabízí zcela průzračnou vodu. Jsou tu k vidění okouni, perlíni,... Víc kapři, štiky různých velikostí, sumci, candáti a raci.

19
km
Zámek Polná

Zámek Polná

Hrad a zámek Polná je kulturní památka České republiky. Patří mezi nejstarší feudální stavby v Česku a stal se nejstarší dochovanou památkou v Polné. Postaven byl kolem roku 1320.

25
km
Hrad Lipnice

Hrad Lipnice

Hrad Lipnice je jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů, který byl založen kolem roku 1310. Byl přestavěn na počátku 16. století. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní... Víc památka České republiky.

26
km
Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička Podlesíčko

Nové, originální ubytování v pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství. Zabydlete se... Víc v baráčku Sněhurky a sedmi trpaslíků, Rákosníčka, nebo třeba u Křemílka a Vochomůrky a dalších.

31
km
ZOO Jihlava

ZOO Jihlava

V areálu jsou vodní plochy, zalesněné svahy, louky i skály. Zoo je domovem pro téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Zoo se specializuje na chov... Víc kočkovitých šelem, opic a plazů.

32
km
Jihlavské podzemí

Jihlavské podzemí

Systém podzemních chodeb v Jihlavě zvaný jihlavské katakomby je s rozlohou 50 000 m2 a délkou asi 25 km po znojemském podzemí druhý nejrozsáhlejší v České republice. Katakomby se... Víc nacházejí pod celým městem a pod většinou městských památek.

32
km
Obora Žleby

Obora Žleby

Pokud milujete přírodu a příjemné procházky, pak ve volném odpoledni jistě navštivte Oboru Žeby, kde se Vám představí nejen bílí jeleni a dravci, ale také mufloni, daňci, srnci,... Víc různé druhy ptáků, kozy, nedávno narozená mláďata a spoustu dalších. Otevřeno mají denně od května do září.

32
km
Strašidelné bludiště Jihlava

Strašidelné bludiště Jihlava

Ve strašidelném bludišti v Jihlavě objevíte trvalou, vnitřní expozici pohádkových a filmových postav. Čeká na vás třeba ježibaba, vodníci, Shrek, Batman, netopýři, pavouci, 3D... Víc malba, a další.

Mohlo by Vás zajímat