Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Skvělý dárek pod stromeček! Paintball - 4 hodiny adrenalinu v bývalé ruské základně v Milovicích

LokalitaPaintball Milovice, Střední Čechy - Milovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2021 dle dostupnosti.

Navštivte military hřiště v Milovicích a zažijte neopakovatelnou atmosféru postapokalyptických filmů! Bývalá ruská základna byla pro zraky veřejnosti dlouhá léta přísně utajována a nyní slouží pro všechny fandy paintballu. Těšit se můžete na bunkry, zákopy, lesní pevnosti a především 4 hodiny napětí a zábavy.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Obrovský areál - přes 50.000 m²
  Obrovský areál - přes 50.000 m²
 • Dvě odlišná paintballová hřiště, možnost vyhrát herní notebook
  Dvě odlišná paintballová hřiště, možnost vyhrát herní notebook
 • Možnost využití funkční vojenské techniky během hry
  Možnost využití funkční vojenské techniky během hry
 • Skvělý tip na vánoční dárek
  Skvělý tip na vánoční dárek
 • Junior paintball pro hráče od 6 do 15 let
  Junior paintball pro hráče od 6 do 15 let

159 Kč

Běžná cena: 400 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 159 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 159 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 766 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Paintball Milovice

Topolová
28923 Milovice
+420 777 099 099

info@paintballgame.cz
https://www.paintballgame.cz/c...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

500
m
Park Mirakulum

Park Mirakulum

Atrakce plné zábavy se rozprostírají na ploše o velikosti 10 hektarů. Najdete zde lesní hřiště a zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v... Víc neposlední řadě i úzkokolejnou železnici.

1
km
Tankodrom Milovice

Tankodrom Milovice

Tankodrom Milovice se nachází pouze 30 kilometrů od Prahy. 42 hektarů plochy náleží offroadovým tratím. Celková rozloha tankodromu je 200 hektarů. Můžete se vyřádit ve vozech jako... Víc je například TATRA 813 KOLOS, Praga V3S, MTLB 200 nebo na čtyřkolkách a spoustě dalšího.

13
km
Zámek Loučeň

Zámek Loučeň

Barokní zámek Loučeň se nachází v okrese Nymburk. K zámku patří také katolický kostel Nanebevzatí Panny Marie, který byl vystavěn ve 14. století. Rozlehlý zelený park, řadu... Víc labyrintů a spoustu dalších zajímavostí taktéž stojí za to vidět.

23
km
Zámek Ctěnice

Zámek Ctěnice

Zámecký areál Ctěnice, který můžete navštívit od úterý do neděle, se nachází na okraji Prahy. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky. Dnešní vzhled se řadí do... Víc barokního slohu. Dříve zde však stávala gotická tvrz. Nyní se zde pořádají výstavy různých expozic. Zámek a zámecký park je často vybírán svatebčany jako místo pro pohádkový obřad.

26
km
Zvířetice

Zvířetice

Zřícenina hradu Zvířetice, nacházející se u města Bakov nad Jizerou, se řadí na druhé místo jako nejkrásnější svatební místo roku. Ze zříceniny hradu je cítit tajuplná hradní... Víc atmosféra a při západu a východu slunce jde o překrásné romantické zámecké sídlo.

30
km
Hrad Kokořín

Hrad Kokořín

Byl postaven po roce 1320. Podle jména hradu se celá chráněná oblast nazývá Kokořínskem. V roce 1426 dobyla a poničila hrad husitská vojska. K hradu vedou značené turistické cesty.

30
km
Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

K hradu a zámku se váže nespočetné množství pověstí. První písemné zmínky o tvrzi s názvem Stará je z roku 1340 v závěti Arnošta ze Staré. Pochází odsud také známá osobnost Arnošt... Víc z Pardubic.

33
km
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá... Víc na ploše 9150 metrů čtverečních.

33
km
Hrad Valečov

Hrad Valečov

Jedná se o zříceninu středověkého hradu. Jako kulturní památka ČR je považován od roku 1958. Zřícenina se nachází 320 m. n. m. u města Mnichovo Hradiště.

34
km
Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

34
km
Průhonický zámek a park

Průhonický zámek a park

Zámek je Národní kulturní památkou. Je přestavěný z původní tvrze a svůj současný vzhled získal koncem 19. století. Překrásný park láká k procházkm svou rozlohou 250 ha a je... Víc chráněný zápisem do seznamu světového dědictví UNESCO.

34
km
Botanická zahrada Praha

Botanická zahrada Praha

Založena v roce 1969 a řadí se tak mezi nejmladší botanické zahrady České republiky. V zahradě se nachází tropický skleník vybavený nejmodernějšími technologiemi, historická... Víc vinice sv. Kláry i meditační Japonská zahrada, celkově téměř 30 ha upravených expozičních ploch.

Mohlo by Vás zajímat