Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Via Ferrata v Semilech: Lezení s instruktorem po Vodní bráně nad Jizerou v Českém ráji s platností do října 2021

LokalitaExtreme Experience - David Kovařík / Vodní brána - Semily, Semily (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Zdolat vytoužený vrchol s adrenalinem kolujícím v krvi a pocitem, že svět vám leží u nohou, už není jen výsadou trénovaných horolezců. Extreme Experience vám ho se zkušeným instruktorem umožní zažít při lezení po zajištěných cestách Vodní brány v Českém ráji bez toho, aniž byste za sebou museli mít náročný výcvik. Po instruktáži, s vybavením a vaším odhodláním můžete vyrazit za dobrodružstvím.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Adrenalinový zážitek
  Adrenalinový zážitek
 • Lehčí obtížnost vhodná i pro děti
  Lehčí obtížnost vhodná i pro děti
 • Přítomnost instruktora po celou dobu výstupu
  Přítomnost instruktora po celou dobu výstupu
 • Fotografie z výstupu včetně té vrcholové
  Fotografie z výstupu včetně té vrcholové
 • Skvělý tip na dárek
  Skvělý tip na dárek

od 599 Kč

Běžná cena: 1 350 - 3 700 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 599 bodov

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 599 bodov


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 48 986 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Extreme Experience - David Kovařík / Vodní brána - Semily

.
513 01 Semily
+420 603 266 630

Nonstop


www.exex.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

600
m
Riegrova stezka

Riegrova stezka

Jde o červeně značenou turistickou stezku, která vás provede údolím řeky Jizery. Je dlouhá necelých 5 kilometrů a byla založena již v roce 1909.

5
km
Bozkovské dolomitové jeskyně

Bozkovské dolomitové jeskyně

Nachází se 1 km od obce Bozkov. Od roku 1999 se považují za národní přírodní památku. V této době je zde známo zhruba 1070 metrů podzemních prostor. Přístupno je však pouze 30... Víc metrů chodeb. Prohlídka jeskyně trvá 40 minut a teplota se pohybuje okolo 7,5°C.

5
km
Bozkovské jeskyně

Bozkovské jeskyně

Od roku 1999 je tato jeskyně považována za národní přírodní památku. Jako jediná je tvořena vápnitým dolomitem. A je nejrozsáhlejší v severovýchodních Čechách.

8
km
Lyžařský areál Lomnice nad Popelkou

Lyžařský areál Lomnice nad Popelkou

Vydejte se s rodinou na hory a užijte si prima den ve ski areálu Lomnice nad Popelkou. Těšit se můžete na skvěle připravené sjezdovky a spoustu zábavy. V areálu jsou k vidění také... Víc skokanské můstky.

8
km
Jeskyně Postojna

Jeskyně Postojna

Postojovna, taktéž Amerika, je vůbec největší jeskyní v Českém ráji. Natrefíte na ni v přírodní rezervaci Klokočské skály. Pokud jste milovníky přírody a příjemných turistických... Víc procházek, rozhodně si nenechte ujít tuto jedinečnou podívanou. Do jeskyně se ostanete úzkým vchodem při zemi.

10
km
Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Vlastivědné muzeum - Vysoké nad Jizerou

Můžete se zde dozvědět historii Vysoké nad Jizerou a prohlédnout si bohaté a kvalitní sbírky lidového umění. Muzeum bylo založeno roku 1930. Hlavním vystavovaným kouskem je... Víc pohyblivý betlém kováře Jana Metelky.

10
km
Ranč Kocanda

Ranč Kocanda

Ranč Kocanda se nachází nedaleko města Jilemnice. Majitelé Pavel a Jarka Kichererových si takto plní svůj velký sen. Vyrazte se se svými dětmi podívat na koně. Můžete zde využít... Víc místních služeb a na koni se třeba i projet. Nenajdete tady ale jen koně, ale také i velblouda.

11
km
Zřícenina hradu Vranov

Zřícenina hradu Vranov

Vranov je zřícenina skalního hradu. Existence hradu spadá pouze do 15. století. Vranov byl pravděpodobně vystavěn ve 20. letech 15. století. Po celé století hrad patřil... Víc Valdštejnům. V 16. století hrad spadl a byl obnovován až v době romantismu.

11
km
Hrubá skála

Hrubá skála

Je to obec, o které je známo od roku 1360. Vidět zde můžete například secesní Řezníčkovu vilu, bývalý pivovar, nebo barokní sochu svatého Jana Nepomuckého z 18. století.

11
km
Nístějka (Krkonoše)

Nístějka (Krkonoše)

Nístějka je přístupná po žluté turistické značce od Vysokého nad Jizerou. To, co z hradu zbylo je chráněno jako kulturní památka České republiky. První zmínky o hradu se datují do... Víc první poloviny 13. století a půdorysně odpovídají hradům valdštejnským.

12
km
Zřícenina hradu Trosky

Zřícenina hradu Trosky

Zříceninu hradu Trosky tvoří skalnatý útvar sopečného původu. Celek je světovou přírodní raritou. Založení hradu spadá mezi roky 1380 až 1390. Jde tedy o pozdní středověk. Na... Víc hradě jsou dvě věže. Ta nižší se nazývá Baba a ta vyšší Panna.

12
km
Zámek Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec

Zámek naleznete na okraji Turnova. Je považován za národní kulturní památku. Jeho prvopočátky sahají do již roku 1280. Z původního hradu se dodnes zachovaly jen sklepní prosto... Vícry. Zámek je plně zpřístupněn veřejnosti.

Mohlo by Vás zajímat