8,2

Velmi dobré hodnocení
(36 hodnocení)

Masáže dle výběru v délce 30 nebo 60 minut v estetickém centru To well v Praze nebo Brně s platností až do října 2021

LokalitaEstetické centrum To well Brno, Praha, Brno (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Čas na masáž by si měl každý z nás udělat povinně. Není lepší procedury, při které se skvěle zregeneruje nejen naše tělo, ale i duše. Masáž zad a šíje je klasika, ale zkusili jste si třeba už nechat obložit své tělo lávovými kameny? A co taková havajská masáž? V estetickém centru To well v Praze a Brně si můžete vybrat až ze 4 druhů masáží, které vám pomohou od bolestí, stresu i špatné nálady.

Klasická a regenerační masáž

způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Je třeba dodat, že masáž neposiluje svaly, pouze je může připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou je, bohužel, zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita, avšak i klasická masáž. U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky, např. kyselinu mléčnou, ve svalech. Upřednostňuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje.

Havajská masáž LOMI-LOMI

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.V žádném případě tato masáž nebolí! Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi. Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží. Účinky masáže: stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomáhá detoxikaci organismu.

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny navozuje báječné pocity úlevy. Horkými kameny výrazně napomáháme uvolňování ztuhlých svalů. Ve světě patří tato masáž k jedné nejžádanějších. Horké lávové kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu. Účinky masáže: odstranění stresu a napětí v těle, stimulace krevního a lymfatického systému, podpora detoxikace těla, řešení problémů se spánkem, zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí, pomáhá detoxikaci organismu.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Regenerační i zdravotní masáže
  Regenerační i zdravotní masáže
 • Délka masáže 30 nebo 60 minut
  Délka masáže 30 nebo 60 minut
 • Skvělý tip na dárek
  Skvělý tip na dárek
 • Pobočka v Praze nebo v Brně
  Pobočka v Praze nebo v Brně
 • Maséři s odborným vzděláním
  Maséři s odborným vzděláním

od 349 Kč

Běžná cena: 499 - 2 397 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 349 bodov

Vyberte si z následujících 4 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 349 bodov


Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,2

Velmi dobré hodnocení

36 hodnocení

18 zákazníků doporučuje

10

Všem vřele doporučuji. Ochotni, milý, příjemné prostředí. Jen ta masáž mohla být delší. Určitě se sem vratim

Dana, 28. května 2019

Hodnotil nabídku Masáž na 30 minut (na výběr zdravotní nebo...


10

Byla to prijemna relaxace

Věra, 12. března 2019

Hodnotil nabídku Klasická a regenerační masáž šíje + záda...

Kontakt

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Brno

Bratislavská 2
60200 Brno
+420 602 640 778

brno@towell.cz
http://towell.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Praha

Masarykovo nábřeží 12
11000 Praha 1
+420 732 845 521

info@towell.cz
http://towell.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat