9,0

Vynikající hodnocení
(12 hodnocení)

Pilotem na zkoušku! Vyhlídkový let v délce až 30 minut kamkoliv po celé ČR a EU

LokalitaLetiště Příbram – Dlouhá Lhota, Příbram (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2021 dle dostupnosti.

Chcete roztáhnout křídla a konečně se svobodně rozletět, ale děsí vás všechny ty čudlíky a páčky, které proměna v pilota vyžaduje? Teď můžete bezpečně zažít zkušenost, kterou vám nenabídne žádný letecký simulátor - sedíte přímo vedle pilota! Vydejte se vzhůru do oblak ve vybraném letounu s délkou trasy dle vašeho přání a kamkoliv. V ceně palivo, pojištění, pilot i poplatky.

Už od nepaměti lidé touží po létání. Nejen muži, ale i ženy by chtěly alespoň jednou v životě pohledět na svět z pořádné výšky, být v kůži letušky či pilota. Vy tuto možnost máte! Usednete přímo vedle pilota, kde prožijete svůj let snů jako byste seděli sami za kniplem. Tento nevšední zážitek Vám nenabídne žádný letecký simulátor! 

 
Jedinečná příležitost pro každého! Ti, kteří si chtějí udělat pilotní licenci, během letu zjistí, zda to zvládnou, ostatním je nabídnut úžasný vyhlídkový let s trasou dle vlastního přání, při které si užívají zážitek z letu a osvobozujícího výhledu na nádhernou krajinu. 

Proč volit pro svůj zážitek právě AeroSportcz - areál Aeroklubu Příbram
 • Středisko pilotního výcviku a půjčovna letounů je v provozu po celý rok, 7 dní v týdnu včetně zimních měsíců
 • Letouny jsou vytápěny - létá se celý rok!
 • Krátké objednací termíny! 
 • Na termín letu nečekáte - sami si volíte termín Vašeho letu
 • Půjčovna letounů je otevřena pro každého zájemce; pokud nevlastníte příslušnou kvalifikaci, dostanete k dispozici kvalifikovaného zkušeného pilota v ceně půjčovného
 • Možnost vyzkoušet si pilotáž letounu před zapsáním do leteckého výcviku po celou dobu letu, vyjma vzletu a přistání z pravé sedačky vedle pilota (cca 25 min. pilotáže)
 • Nové moderní dvoumístné letouny - 1x letoun ARGO-Directfly, 2x Stylus-AVAMA Poprad
 • Při hodinové a delší výpůjčce získáváte 10% z celkové doby letu jako bonus zdarma (1 hod. = +6 min. zdarma)
 • Letět se dá kamkoliv po celé ČR a EU, záleží pouze na době zvoleného času
 • K dispozici zkušení piloti-instruktoři
 • Hradíte pouze půjčovné; pilot, palivo, přistávací poplatky a vše ostatní zdarma
 • Čas zapůjčení letounu = čas Vašeho výletu
 • Výdrž v letu 6 hod. 30 min., teoretický dolet v závislosti na meteorologických podmínkách 850 km
 • Možnost „hromadného“ výletu až třemi letouny současně!

 

K dispozici jsou letouny vybavené leteckými motory ROTAX 912ULS o výkonu 100Ps, které jsou spolu s třílistou vrtulí FITI, navigačním zařízením GPS-Garmin, účinným vytápěním a dostatečným prostorným zavazadlovým prostorem, v této kategorii považovány jednoznačně za nejspolehlivější!Letadla na výběr: 
 • ARGO – DIRECTFLY - nový letoun českého výrobce Directfly. Tento moderní, dvoumístný, aerodynamicky řízený vzpěrový hornoplošník s příďovým podvozkem a celokovové konstrukce i přes své malé rozměry poskytuje dostatek pohodlí pro oba členy posádky. Zachovává elegantní aerodynamický tvar, přičemž pro svou konstrukci využívá prozatím nejdokonalejších aktuálních trendů v použití klasických leteckých materiálů. Letoun se vyznačuje snadným řízením, které najde uplatnění zejména u začínajících pilotů.
 • ATEC FAETA NG přináší novou generaci letadel. Pro zachování vysokých výkonů bylo vsazeno na moderní design a aerodynamickou čistotu. Trup je kompletně vyrobený z nejpevnějších karbonových tkanin a díky nové technologii je velmi lehký. Prostorný kokpit nabízí mimořádně flexibilní nastavení sedaček i pedálů.  Faeta NG je ještě obratnější, ale stabilní a okamžitě reaguje na zásahy do řízen.  

  Nová Faeta NG je předurčena k letecké turistice i každodennímu vyžití. ATEC 321 Faeta je samonosný dolnoplošník. Podvozek je tříkolový, příďové kolo je řiditelné. Šípové křídlo má lichoběžníkový půdorys s velkou štěrbinovou vztlakovou klapkou. V křídle jsou palivové nádrže pro 100l benzínu. Kabina zaručuje posádce dostatek prostoru a pohodlí pro dlouhé lety. Kabina je větrána i vytápěna. Obě sedačky i pedály jsou  stavitelné a přizpůsobí se každé postavě. Řízení je klasické kniplem, kompletně zdvojené. Pohonná jednotka  je základem dynamiky nové Faety NG. Používáme výhradně motory ROTAX 912 ULS. Ve spojení s vrtulemi FITI Eco competition se nová Faeta NG stává jedním z nejrychleších UL letadel s vynikající ekonomikou i výkony

 • ULLa letouny - poskytnou dostatek komfortu, bezpečnosti, rychlosti a zajistí dokonalý zážitek ze samotného letu.

Let probíhá vždy za ideálního počasí, pro dobrý pocit a bezpečnost letu. V případě výběru jiného letiště k zapůjčení letounu jsou k ceně letu připočteny náklady na přesun tam i zpět (22 Kč za minutu letu). Zapůjčené letouny jsou vybaveny pro vyšší komfort leteckými sluchátky se zabudovaným palubním intercomem pro snadnější vzájemnou komunikaci. 
 
Let je veden dle přání držitele kuponu, při čemž pilot přebírá plně zodpovědnost za let i letoun po celou dobu letu. Zapůjčené letouny jsou 2místné. Let je proto možný vždy pouze s jedním držitelem kuponu, který usedne na pravé (přední) sedadlo vedle pilota-instruktora. Výhled z pravé sedačky vedle pilota se nedá nikdy přirovnat k „omezenému“ výhledu ze zadních míst vícemístných letounů!

U delších letů je možné naplánovat mezipřistání na jiných letištích určené k odpočinku. Doba půjčovného je Vám započtena pouze z času samotného letu. U delších letů se pak celková doba zapůjčení a výletu může významně prodloužit. Samotný let vypůjčeným letounem je nejenom neobyčejným zážitkem, ale umožní i případným zájemcům seznámit se s tímto druhem létání a navázat na takto získanou zkušenost případným zahájením výcviku k získání patřičného oprávnění k ovládání těchto letounů.

Co je dobré vědět: 
 • Letouny lze zapůjčit na letišti v Příbrami - Dlouhá Lhota. Výhoda půjčovny letounů v Příbrami je celoroční provoz, důstojné zázemí letiště a dobrá časová dostupnost po dálnici R4 z Prahy (cca 20 min.).
 • Letiště Příbram – Dlouhá Lhota je bývalé vojenské záložní letiště, ležící vpravo na konci rychlostní komunikace R4 vedoucí z Prahy, východně od města Příbram v katastrálním území Suchodol, Dlouhá Lhota a Drásov. 
 • Letiště se nachází v bezprostřední blízkosti Brd, Orlické a Slapské přehrady a na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje.
 • Přistávací a pojezdovou dráhu tvoří zpevněná plocha se živičným povrchem 1450x30 m a zároveň travnatá runway stejných rozměrů.


www.ceskeletani.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

SledovaniTV 2 měsíce zdarmaSledování TV

Nakupte nad 500 Kč a získáte internetovou TV na 2 měsíce zdarma. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Skvělý tip na dárek
  Skvělý tip na dárek
 • Provoz po celý rok 7 dní v týdnu
  Provoz po celý rok 7 dní v týdnu
 • Zkušení piloti a možnost pilotáže
  Zkušení piloti a možnost pilotáže
 • Letadla jsou vytápěná
  Letadla jsou vytápěná
 • Spolehlivé dvoumístné letouny
  Spolehlivé dvoumístné letouny

od 1 299 Kč

Běžná cena: 2 237 - 2 685 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1299 bodů

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1299 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

12 hodnocení

6 zákazníků doporučuje

10

Milý personál, příjemné prostředí ;)

Markéta, 22. listopadu 2020

Hodnotil nabídku Vyhlídkový let v délce 30 minut pro 1 osobu

Kontakt

Letiště Příbram – Dlouhá Lhota

Drásov-Skalka
26101 Příbram
777 226 834

airstation@seznam.cz
http://www.ceskeletani.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

9
km
Zámek Dobříš

Zámek Dobříš

Rokokový zámek je rozsáhlá trojkřídlá stavba se čtvercovým dvorem a zajímavým francouzským anglickým parkem při jižní straně. Natáčela se zde například pohádka od Zdeňka Trošky... Víc Princezna ze mlejna 1 a 2.

20
km
Zámek Mníšek pod Brdy

Zámek Mníšek pod Brdy

První zmínky o zámku pocházejí již z roku 1348. Zámek Mníšek pod Brdy byl v roce 1639 z velké části poničen Švédy a rekonstrukcí prošel až v letech 1656–1672. Od roku 2000 patří... Víc zámek Národnímu památkovému ústavu. Mníšek pod Brdy je volně přístupný veřejnosti.

23
km
Zámek Orlík nad Vltavou

Zámek Orlík nad Vltavou

V pramenech je jeho existence doložena nejdříve v polovině 13. století. Hrad založil král český a císař římský Karel IV. Fungují zde prohlídkové trasy zahrnující místnosti muzeí,... Víc reprezentační místnosti empírové a lovecké v romantizujících Neo slozích.

24
km
Hrad Točník a Žebrák

Hrad Točník a Žebrák

Hrady se nacházejí těsně vedle sebe a jedná se o jedno z nejzachovalejších souhradí. Točník je dokladem vyspělého stavitelského umění hutě Václava IV. a stal se domovem medvědů... Víc Agáty a Martina.

25
km
Hrad Karlštejn

Hrad Karlštejn

Karlštejn je středověký hrad uprostřed Chráněné krajinné oblasti Český kras. Základní kámen byl položen 10. června 1348. Karlštejn byl původně budován pro Karlovy soukromé účely... Víc coby malé sídlo s jednou věží a až postupně se rozrůstal o části určené ke střežení klenotů. Výzdoba kaple sv. Kříže, ve Velké věži, je ukázkou vyspělého gotického malířství.

27
km
Červený Hrádek

Červený Hrádek

Zámek Červený Hrádek, chráněný jako kulturní památka České republiky již od roku 1958, naleznete v Sedlčanech. První písemné zmínky pocházejí již z roku 1258, kdy zde místo zámku... Víc stávala gotická tvrz. V romantickém stylu se zámek ukazuje od roku 1894.

28
km
Lom Velká Amerika

Lom Velká Amerika

V okrese Beroun, v chráněné krajinné oblasti Český kras, naleznete vápencový lom nazývající se Velká Amerika. Lom je vyhledávaný turistickým místem. Velká Amerika se také objevuje... Víc ve filmech jako je Limonádový Joe, Micimutr Malá mořská víla a Cesta na jihozápad.

29
km
Zámek Zbiroh

Zámek Zbiroh

Hrad byl zřejmě založen počátkem 13. století. Prošel již několika stavebními přestavbami a úpravami, až se dostal do podoby jako ho známe dnes. Rozhodně stojí za prohlídku.

32
km
Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov

Zvíkov je hrad nad vodní nádrží Orlík. Hrad je ve správě Národního památkového ústavu a v návštěvních hodinách je přístupný veřejnosti. První písemná zmínka však pochází až z roku... Víc 1234. Točily se zde filmy jako je Micimutr, nebo Lotrando a Zubejda.

35
km
Zámek Vrchotovy Janovice

Zámek Vrchotovy Janovice

Základ zámku tvoří vodní tvrz, která pochází z přelomu 15. a 16. století. Exteriéry se průběhem času řadí do rokokového a později do novogotického stylu. U zámku naleznete také... Víc prostorný zelený park a jezero. Nyní je tento skvost chráněn jako kulturní památka České republiky.

36
km
Sportrelax centrum Monínec

Sportrelax centrum Monínec

Těšte se na parádně upravované sjezdovky. V případě nedostatku sněhu je zde možnost umělého zasněžení sněžnými děly. Po náročném dni můžete v klidu relaxovat v některém z blízkých... Víc hotelů.

36
km
Zámek Blatná

Zámek Blatná

Blatná patří nesporně mezi stavebně historicky nejhodnotnější a architektonicky nejvýznamnější památky svého druhu u nás. Původně se jednalo o tvrz, jejíž počátky sahají do ... Víc13. století. Během 14. století získává tvrz charakter gotického hradu.

Mohlo by Vás zajímat