9,4

Vynikající hodnocení
(580 hodnocení)

Hotel Podlesí s polopenzí, bazénem, ubytováním v krásném pokoji Lux, vstupem do pohádkové vesničky Podlesíčko a platností do dubna 2021

LokalitaHotel Podlesí, Vysočina / Ždárské Vrchy - Svratka (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2021 dle dostupnosti.

Hotel Podlesí v krásné krajině Vysočiny, mezi kopci a lesy Žďárských vrchů. Zde snadno najdete místo, kde se váš volný čas změní v pohádku jen pár kroků od pohádkové vesničky Podlesíčko a pár kilometrů od pekelného labyrintu Peklo Čertovina. Bazén, wellness, masáže, fitness a luxusní pokoj jsou důvody, proč na to jít od lesa do Hotelu Podlesí.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Pokoj s mramorovou koupelnou a kávovarem
  Pokoj s mramorovou koupelnou a kávovarem
 • Vstup do pohádkové vesničky
  Vstup do pohádkové vesničky
 • Vstup do krytého vyhřívaného bazénu
  Vstup do krytého vyhřívaného bazénu
 • Polopenze
  Polopenze
 • Klidné místo uprostřed lesů
  Klidné místo uprostřed lesů

od 3 880 Kč

Běžná cena: 6 840 - 8 740 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3880 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 16.05.2021 o 23:28.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 880 Kč
 • 3 noci
  5 660 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3880 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

580 hodnocení

476 zákazníků doporučuje

10

Byli jsme velmi spokojeni úplně se vším. Měli jsme s sebou malou vnučku a díky bazénu, herně a okolí jsme měli stále čím vyplnit a úžasně prožít veškerý čas. Obdivovali jsme i moc dobrou kuchyni a bohaté snídaně a večeře. Ve welnes jsme si užili i velmi příjemné a osvěžující masáže. A kapříci ve...

Alena, 16. března 2021

Hodnotil nabídku Pobyt na 4 dny/3 noci pro 2 osoby


10

Krásné prostředí

Zuzana, 28. prosince 2020

Hodnotil nabídku Pobyt na 3 dny/2 noci pro 2 osoby

Kontakt

Hotel Podlesí

Podlesí u Sněžného 15
592 02 Svratka
+ 420 566 664 477, +420 606 562 832

recepce denně 8.00 – 20.00 h


www.hotelpodlesi.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádková vesnička Podlesíčko

Nové, originální ubytování v pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství. Zabydlete se... Víc v baráčku Sněhurky a sedmi trpaslíků, Rákosníčka, nebo třeba u Křemílka a Vochomůrky a dalších.

15
km
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Patří mezi nejvýznamnější stavby barokního stavitele Jana Blažeje Santiniho-Aichela. Tento vrcholný Santiniho výtvor byl roku 1994 zařazen na Seznam světových kulturních a... Víc přírodních památek UNESCO.

17
km
Peklo Čertovina

Peklo Čertovina

Jde o unikátní projekt Peklo. Nachází se na Čertovině u Hlinska. Peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Peklo je rozloženo celkem na sedm pater... Víc zábavy a zážitků.

21
km
Zámek Nové Hrady

Zámek Nové Hrady

Jedná se o pozoruhodnou rokokovou stavbu s rozsáhlým přírodním areálem. Zámek Nové Hrady nechal v letech 1774–1777 vystavět Hrabě Jean-Antoine Harbuval de Chamaré. Budovu... Víc obklopuje cenný rokokový ornamentální areál nazývaný „České Versailles“ nebo „Malý Schönbrunn“.

22
km
Westernové městečko Šiklův Mlýn

Westernové městečko Šiklův Mlýn

Uvidíte zde westernové městečko z dob osídlování amerického západu v celé kráse. První domy začali vystavovat již v roce 1994. Bohatý program, jízda na koních a hudba západu. To... Víc vše a mnohem víc.

22
km
Zřícenina hradu Zubštejn

Zřícenina hradu Zubštejn

Zubštejn je jeden z největších hradů Moravy. Jeho zřícenina je chráněna jako kulturní památka České republiky. Kdo a kdy hrad založil není známo. O jeho založení existují pouze... Víc legendy.

23
km
Strašidelný zámek Draxmoor

Strašidelný zámek Draxmoor

V původní středověké budově zřídili v 16. století majitelé zámku pivovar a o dvě století později sloužila jako zámecká sýpka. Dnes je v ní umístěna expozice plná magie, kouzel a... Víc strašidel. Do světa fantazie návštěvníky uvede film s 3D efekty, v jednotlivých patrech čekají na návštěvníky pohyblivé a ozvučené modely draků, čarodějnic a nadpřirozených bytostí.

28
km
Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav

Zámek Přibyslav je původně renesanční zámek s výraznými barokními a klasicistními úpravami. Od 20. let 20. století v něm sídlilo městské muzeum a od 70. let 20. století zde bylo... Víc budováno hasičské muzeum.

32
km
Zámek Chotěboř

Zámek Chotěboř

Jde o zámek, který byl založen již v 17. století. V 18. století prošel barokní přestavbou. Patří k němu také novorenesanční severní křídlo. V zámku je umístěno především místní... Víc muzeum.

34
km
Zámek Kunštát

Zámek Kunštát

První písemné zmínky se řadí do roku 1279, ale stavba byla s největší pravděpodobností započata již v první polovině 13. století. Do 16. století se k hradu stále přistavovalo. Od... Víc roku 2002 zámek patří k národním kulturním památkám.

35
km
Velké Meziříčí - Ski areál Fajtův kopec

Velké Meziříčí - Ski areál Fajtův kopec

Sjezdovky jsou vhodné především pro začátečnické lyžaře a snowboardisty. Pro běžkaře tudy vede běžkařská trasa, která je dlouhá 30 kilometrů.

35
km
Zámek Polná

Zámek Polná

Hrad a zámek Polná je kulturní památka České republiky. Patří mezi nejstarší feudální stavby v Česku a stal se nejstarší dochovanou památkou v Polné. Postaven byl kolem roku 1320.

Mohlo by Vás zajímat