9,2

Vynikající hodnocení
(10 hodnocení)

Zážitková jízda včetně paliva v Porsche, Lamborghini nebo Ferrari Italia jako spolujezdec nebo řidič

LokalitaRacing Motors, Praha, Kroměříž, Bratislava, Banská Bystřica (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.7.2021 dle dostupnosti.

Milujete silná auta a bez adrenalinu v krvi máte pocit, že nežijete? Usedněte za volat Porsche Boxster, Lamborghini Gallardo, Lamborghini Huracan nebo Ferrari Italia a na 15 nebo 30 km si dopřejte svou dávku vzrušení. Ti, kteří nevlastní řidičské oprávnění, si mohou zážitek užít na místě spolujezdce.

Pokud si přejete prožít nezapomenutelný zážitek, nebo někoho obdarovat perfektním dárkem, jste na správném místě. Jízdu v supersportu si užije každý milovník silných motorů a rychlých aut.

Projeďte se 15, 30 nebo i více km v nových italských mašinách jako Ferrari F458 ItaliaLamborghini Gallardo LP560 nebo vyzkoušejte tradiční kvalitu německého Porsche Boxster v provedení kabrio.

Pokud jste ještě bez řidičského průkazu, tak nesmutněte. Je zde přímo pro vás připravena i varianta spolujezdce. Sporťák za vás odřídí kvalifikovaný profesionál a vy si tak plně užijete zážitek z jízdy.

Odjezdová místa

 • Kroměříž: ulice Jožky Silného, čerpací stanice Duba

 • Brno: ulice Vídeňská 131, čerpací stanice Silmet

 • Praha: ulice Vídeňská, čerpací stanice Gulf

Ferrari 458 Italia

Je nejžádanější supersport současnosti, který byl představen v roce 2011 na frankfurtském autosalonu. Vůz, jehož design má na svědomí Pininfarina a na jehož vývoji spolupracoval Michael Schumacher Vám zvýší tep při každém zmáčknutí červeného tlačítka ENGINE START

Parametry vozidla:

 • výkon:  605 koní
 • převodovka: automatická dvouspojková sedmistupňová
 • max. rychlost:  325 km/h
 • zrychlení: 3.1 s
 • rok: 2014

Lamborghini Gallardo LP560

Je prostě fantastické auto, které se musí zažít. Stačí jednou za život. Je sice velmi těžké najít místo, kde si tohle auto můžete vychutnat, ale pokud jde aspoň o malou chvíli za jeho volantem, bude se jednat o nezapomenutelný řidičský žážitek. A je celkem jedno, jestli tohle auto musíte vrátit, nebo si ho koupíte a bude vaše – napořád.

Parametry vozidla:

 • motor: V10, přímé vstřikování
 • výkon: 412 kW (560 koní)
 • točivý moment: 540 Nm p
 • převodovka: šestistupňová robotizovaná
 • zrychlení 0 – 100: 3.7 sekundy
 • maximální rychlost 325 km/h

 

Porsche Boxster 981 Cabrio

Hodně připomíná Carreru GT má všechny vlastnosti, které ma správné Porsche mít. Boxster řečeno stručně a jednoduše vypadá skvěle. Velmi líbivá je zadní část vozu s decentním spoilerem naimplantovaným do zadních svítilen (vysouvá se od 120 km/h). Abyste se cítili lépe, Porsche vám nabízí přepínání jízdních režimů tlačítky Sport a Sport plus, která mění nejen odezvu motoru, ale i převodovky nebo chování posilovače řízení. A proč si pujčit Porsche Boxster ? Tím nejzásadnějším důvodem je jízdní projev, který je naprosto výjimečný a k tomu v kombinaci jízdy bez střechy.

Parametry vozidla:

 • výkon: 265 koní
 • převodovka: automatická
 • zrychlení: 5.0 s
 • maximální rychlost: 262 km/h
 • rok: 2016

Video záznam

Na místě Vám bude umožněno zakoupit video záznam z jízdy. V ceně je již paměťová microSD karta s adaptérem - 8 GB, která Vám zůstane a můžete ji následně použít pro jiné účely. Kamery mají zabudovaný i GPS modul, který zaznamenává cestu a ukládá data na kartu.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Spolujízda pro druhou osobu zdarma
  Spolujízda pro druhou osobu zdarma
 • Spolujezdcem může být osoba starší 12 let nebo s výškou min. 150 cm
  Spolujezdcem může být osoba starší 12 let nebo s výškou min. 150 cm
 • Jezdí se v Praze, Kroměříži, Bratislavě a Banské Bystrici
  Jezdí se v Praze, Kroměříži, Bratislavě a Banské Bystrici
 • Dlouhá platnost kupónů
  Dlouhá platnost kupónů
 • Originální dárek
  Originální dárek

od 749 Kč

Běžná cena: 1 399 - 5 999 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 749 bodů

Vyberte si z následujících 5 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 749 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,2

Vynikající hodnocení

10 hodnocení

4 zákazníků doporučuje

9,3

skvělý zážitek

Zákazník SlevaDne, 4. října 2019

Hodnotil nabídku BMW M4 nebo Aston Martin 1+3 kola jako...

Kontakt

Zlínsko - čerpací stanice Duba

Jožky Silného
76701 Kroměříž

office@racing-motors.cz
www.racing-motors.cz

Zobrazit na mapě

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

16
km
Zámek Tovačov

Zámek Tovačov

Samotný tovačovský zámek pochází z druhé poloviny 11. století. Složil tehdy jako útočiště lovců a později se měnil na chráněnou vodní tvrz. Největšího rozkvětu dosáhl zámek v... Víc průběhu 15. století.

17
km
Zámek Přerov

Zámek Přerov

Zámek Přerov je renesanční čtyřkřídlý zámecký objekt z první čtvrtiny 17. století, stojí na místě původního hradu ve městě Přerov. Věž zámku byla dostavěna až v roce 1997.

17
km
Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

19
km
Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

22
km
Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

23
km
Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

25
km
Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

27
km
Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

27
km
JUMP-TANDEM tandemové seskoky

JUMP-TANDEM tandemové seskoky

Každý si zvolí datum a čas tandemového seskoku. V on-line systému JUMP-TANDEM si vybere letadlo i místo v něm pro dokonalý zážitek z tandemového seskoku. Pokud máte rádi... Víc adrenalin, je to vaše příležitost.

33
km
Venkovní motokárová dráha

Venkovní motokárová dráha

Závodní motokárová dráha Kart Arény je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění. Umožňujeme vypůjčení až... Víc sedmi vynikajících motokár umístěných v našem depu.

33
km
Škola paraglidingu X-pert

Škola paraglidingu X-pert

Nejlevnější a nejjednodušší způsob létání. Padákový kluzák je jediné letadlo, které se vejde do batohu. Máte možnost opravdového splynutí s přírodou. Je to outdoorový sport s... Víc příchutí adrenalinu. Mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene pocit zoufalství z dopolední nudy ve škole či v práci.

Mohlo by Vás zajímat