9,7

Vynikající hodnocení
(115 hodnocení)

Skvěle hodnocený Wellness Penzion Medličky na Vysočině se snídaní, večeří při svíčkách a neomezeným relaxem

LokalitaPenzion Medličky, Vysočina - Batelov (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.4.2021 dle dostupnosti.

Udělejte si ze všedních dní dny nevšední ve Wellness penzionu Medličky. Velkorysý areál vám nabídne nejen pohodlí, ale také sportovní vyžití a wellness bez omezení. Kromě bazénu, dvou saun či vířivky si můžete dopřát třeba masáž. Zažijte také gastronomický zážitek v místní restauraci v podobě večeře při svíčkách. Za romantikou pak můžete vyrazit i do nedaleké Telče.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Krásná příroda Javořické vrchoviny
  Krásná příroda Javořické vrchoviny
 • Kulečník, šipky
  Kulečník, šipky
 • Wellness bez omezení
  Wellness bez omezení
 • Telč, Hrad Roštejn, ZOO Jihlava, Hrad a zámek Žirovnice
  Telč, Hrad Roštejn, ZOO Jihlava, Hrad a zámek Žirovnice
 • Na výběr i varianta s masáží
  Na výběr i varianta s masáží

od 4 340 Kč

Běžná cena: 6 400 - 10 800 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4340 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 13.01.2021 o 08:40.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  4 340 Kč
 • 3 noci
  5 840 Kč
 • 2 noci
  5 440 Kč
 • 3 noci
  7 040 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4340 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,7

Vynikající hodnocení

115 hodnocení

90 zákazníků doporučuje

10

Dávám plný počet, bylo jedním slovem super a chystáme se zase!! Moc děkujeme za skvělou restauraci vč. jídel, které byly mňam, nádherné prostředí, čistotu, prostě vše super ????!!! Jediné co bych trochu vylepšila, bylo osvětlení u VIP wellnes, chtělo by to trochu přítmí. Doporučuji všem a těšíme se...

Leona, 20. září 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/ 2 noci pro dva


10

Byli jsme mile překvapeni vším a nadšení z nás ještě nevyprchalo. Určitě se vrátíme.

Zákazník SlevaDne, 6. července 2020

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro dva + masáž

Kontakt

Penzion Medličky

Penzion Medličky

Švábov 18
588 51 Batelov
+420 733 181 404, +420 733 181 404

Provozní doba recepce je 8:00 - 20:00 od pondělí do neděle.

info@penzion-medlicky.cz
http://www.penzion-medlicky.cz...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

9
km
Muzeum Tři oříšky pro Popelku

Muzeum Tři oříšky pro Popelku

V muzeu jsou k vidění originální kostýmy, zapůjčené ze zámku Moritzburg, figuríny, rekvizity z pohádky, fotografie a mnoho dalšího. Otevřeno je denně od 10 do 18 hodin.

14
km
Zámek Telč

Zámek Telč

Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. Od roku 1992 je zámek spolu s historickým centrem Telče zapsán na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Ve... Víc 14. století zde stával gotický hrad. Zachariáš z Hradce nechal přestavět gotický hrad na renesanční zámek a vytvořil z něj svoje reprezentativní dílo.

14
km
Telč

Telč

Telč naleznete v jihozápadním cípu Moravy. V roce 1992 bylo město zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Centrum města si zachovalo svou původní tvář a v dnešní... Víc době se jím kochají turisté. Nejstarší památkou ve městě je pozdně románská Svatodušní věž ze 13. století.

18
km
Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

Provoz zahájilo dne 30. června 1994 jako jediné zařízení svého druhu ve střední Evropě. Ročně muzeum navštíví kolem 30 tisíc návštěvníků. Muzeum rekordů a kuriozit skýtá stovky... Víc exponátů, které se pyšní přívlastky největší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší...

18
km
Zámek Pelhřimov

Zámek Pelhřimov

Původní stavba měla věžovitou gotickou podobu z 15. století. V roce 1561 proběhla renesanční přestavba. V roce 1682 získal zámek svou barokní podobu. Dnes je zde regionální muzeum.

20
km
Strašidelné bludiště Jihlava

Strašidelné bludiště Jihlava

Ve strašidelném bludišti v Jihlavě objevíte trvalou, vnitřní expozici pohádkových a filmových postav. Čeká na vás třeba ježibaba, vodníci, Shrek, Batman, netopýři, pavouci, 3D... Víc malba, a další.

20
km
Jihlavské podzemí

Jihlavské podzemí

Systém podzemních chodeb v Jihlavě zvaný jihlavské katakomby je s rozlohou 50 000 m2 a délkou asi 25 km po znojemském podzemí druhý nejrozsáhlejší v České republice. Katakomby se... Víc nacházejí pod celým městem a pod většinou městských památek.

20
km
ZOO Jihlava

ZOO Jihlava

V areálu jsou vodní plochy, zalesněné svahy, louky i skály. Zoo je domovem pro téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Zoo se specializuje na chov... Víc kočkovitých šelem, opic a plazů.

21
km
Zámek Kamenice nad Lipou

Zámek Kamenice nad Lipou

Zámek Kamenice nad Lipou v Kamenici nad Lipou vznikl na místě bývalého hradu ze 13. století. Současná stavba byla realizována mezi lety 1580 a 1583 v renesančním stylu s arkádovým... Víc nádvořím a zahradou okolo, v níž se nachází 700–800 let stará lípa.

21
km
Pohádková říše Fábula

Pohádková říše Fábula

Opravdu velké zážitky a adrenalin vám nabízí Fábulova pohádková země ve svém sklepení. Zažijte zde pravou českou pohádku na vlastní kůži.

25
km
Zámek Dačice

Zámek Dačice

Dnes se v jeho prostorách nachází Městské muzeum a galerie Dačice. V roce 2001 byl prohlášen národní kulturní památkou. Zámek byl vystavěn Oldřichem Krajířem z Krajku krátce před... Víc rokem 1591, kdy je uváděn jako novostavba, v renesančním stylu.

29
km
Hrad Kámen

Hrad Kámen

Gotický hrad, který pochází již ze 13. století nese jméno Kámen. Kámen proto, protože se tyčí na rozsáhlém skalisku. Hrad je v současné době volně přístupný veřejnosti. Nejen že... Víc si prohlédnete interiéry hradu, ale také uvidíte expozici historických motocyklů.

Mohlo by Vás zajímat