8,2

Velmi dobré hodnocení
(76 hodnocení)

Luxusní péče v hotelu Panorama Spa Sanatorium v centru Karlových Varů s lázeňským balíčkem wellness procedur, tradicí již od roku 1845 a platností po celý rok

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Panorama Spa, Karlovy Vary (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Víte co je dokonalé panorama? Z jedné strany krásný výhled na lázeňskou část města, z druhé strany na pohádkový les jako stvořený k procházkám. Přesně to můžete obdivovat z Hotelu Panorama. K tomu blahodárné zábaly, koupele, lymfodrenáž a nebudete chtít odejít. Rodinný hotel přímo v centru města přináší hostům radost již od roku 1845. Přidejte se i vy ke spokojeným návštěvníkům.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 10 minut chůze od hlavního pramene
  10 minut chůze od hlavního pramene
 • Komplexní lázeňská péče
  Komplexní lázeňská péče
 • Poloha v centru města
  Poloha v centru města
 • Koupele, lymfodrenáž, zábal, oxygenoterapie
  Koupele, lymfodrenáž, zábal, oxygenoterapie
 • Tradice již od roku 1845
  Tradice již od roku 1845

od 2 890 Kč

Běžná cena: 8 440 - 17 630 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2890 bodov

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.01.2021 o 21:18.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  2 890 Kč
 • 3 noci
  3 890 Kč
 • 4 noci
  4 890 Kč
 • 2 noci
  3 290 Kč
 • 3 noci
  4 290 Kč
 • 4 noci
  5 290 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2890 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,2

Velmi dobré hodnocení

76 hodnocení

45 zákazníků doporučuje

10

Líbil se nám hotel a okolí. Výlet doporučuji - vyhlídka Diana v Karlových Varech + zámek Bečov kousek od Varů.

Milena, 26. června 2019

Hodnotil nabídku 2 noci pro dva s balíčkem A - lázeňský pobyt


10

Krásný výhled na město,příjemné prostředí, velice pohodlná lůžka vstřícný personál,mohu doporučit.

Anna, 16. června 2019

Hodnotil nabídku 2 noci pro dva s balíčkem A - lázeňský pobyt

Kontakt

Hotel Panorama Spa

Hotel Panorama Spa

Na Vyhlídce 158/20
36001 Karlovy Vary
777 552 068

recepce@panoramahotel.cz
http://panoramahotel.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

6
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

10
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

15
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

16
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

16
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

20
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

27
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

27
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

29
km
Zámek Chyše

Zámek Chyše

Původní hrad ze 13. století byl v době husitských válek zničen. K obnovení došlo až po roce 1473. Zámek byl průběhem staletí upravován do renesanční, barokní a neogotické podo... Vícby. Největší zajímavostí je, že v roce 1917 zde působil Karel Čapek jako vychovatel.

31
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

32
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

Mohlo by Vás zajímat