8,3

Velmi dobré hodnocení
(119 hodnocení)

2 kg šťavnatého masa pro partu kamarádů včetně přílohy a omáček v oblíbeném Švejk Restaurantu v pražských Strašnicích

LokalitaŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Toho bohdá nebude, aby český labužník od stolu utíkal…a že tahle hostina U Švejka bude skutečná výzva! Pečené koleno, kuřecí paličky, steaky i medová křídla v kombinaci s vepřovými marinovanými žebry a poctivou porcí amerických brambor nebo hranolků včetně pečiva s 5 druhy omáček i miskou salátu donutí vás i vaše přátele povolit knoflíky u kalhot. Kdo by ale takovým chutím odolal...

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Interiér ve stylu Švejkových restaurací
  Interiér ve stylu Švejkových restaurací
 • Dobrá dostupnost MHD
  Dobrá dostupnost MHD
 • Tankové pivo na čepu (Plzeň a Gambrinus)
  Tankové pivo na čepu (Plzeň a Gambrinus)
 • 2 kg masa včetně příloh a omáček
  2 kg masa včetně příloh a omáček
 • Hostina pro partu přátel
  Hostina pro partu přátel

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 499 bodov

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 499 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,3

Velmi dobré hodnocení

119 hodnocení

76 zákazníků doporučuje

10

Vzhledem.k tomu že to bylo v době pandemie jsem.nektere partie nehodnotila jelikož jsme do.provozovny nešli.nechala si to zabalit domu

Jana, 26. prosince 2020

Hodnotil nabídku Švejkovo koryto - 1 kg masa pro 2 až 4 osoby


10

Tuto restauraci navštěvujeme pravidelně a vždy jsme zde velice spokojeni. Perfektní kvalita jídla a vysoce profesionální a ochotný personál.

Zákazník SlevaDne, 12. října 2019

Hodnotil nabídku 2,2 kg pečené kachny na medu a víně s...

Kontakt

ŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE

ŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE

Průběžná 1174/28
10000 Praha 10
274 812 027, 274 812 027

svejkstrasnice@gmail.com
http://www.svejkstrasnice.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

5
km
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

5
km
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

5
km
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

5
km
Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

5
km
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

5
km
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

6
km
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

6
km
Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

6
km
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

6
km
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

6
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Mohlo by Vás zajímat