8,3

Velmi dobré hodnocení
(119 hodnocení)

Bohaté řízkové menu s přílohami i sladkým dezertem v oblíbeném Švejk restaurantu ve Strašnicích

LokalitaŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE, Praha (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.3.2021 dle dostupnosti.

Sousedé vás budou milovat, protože tentokrát je hlasitého klepání vycházejícího z vaší kuchyně, ušetříte. Až totiž dostanete chuť na šťavnaté kuřecí nebo vepřové řízky, stačí zajít do stylového Švejk restaurantu, kde vám je rádi připraví. V menu bude připravená i příloha v podobě amerických brambor a bramborového salátu i sladký dezert na závěr dle denní nabídky.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Na výběr kuřecí nebo vepřové řízky
  Na výběr kuřecí nebo vepřové řízky
 • Menu až pro 4 osoby
  Menu až pro 4 osoby
 • Podpoříte oblíbenou restauraci v těžkých časech
  Podpoříte oblíbenou restauraci v těžkých časech
 • Stylové prostředí restaurace
  Stylové prostředí restaurace
 • Poctivá česká kuchyně
  Poctivá česká kuchyně

od 299 Kč

Běžná cena: 750 - 1 480 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 299 bodov

Vyberte si z následujících 2 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 299 bodov


Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,3

Velmi dobré hodnocení

119 hodnocení

76 zákazníků doporučuje

10

Vzhledem.k tomu že to bylo v době pandemie jsem.nektere partie nehodnotila jelikož jsme do.provozovny nešli.nechala si to zabalit domu

Jana, 26. prosince 2020

Hodnotil nabídku Švejkovo koryto - 1 kg masa pro 2 až 4 osoby


10

Tuto restauraci navštěvujeme pravidelně a vždy jsme zde velice spokojeni. Perfektní kvalita jídla a vysoce profesionální a ochotný personál.

Zákazník SlevaDne, 12. října 2019

Hodnotil nabídku 2,2 kg pečené kachny na medu a víně s...

Kontakt

ŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE

ŠVEJK RESTAURANT STRAŠNICE

Průběžná 1174/28
10000 Praha 10
274 812 027, 274 812 027

svejkstrasnice@gmail.com
http://www.svejkstrasnice.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

5
km
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

5
km
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

5
km
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

5
km
Zřícenina hradu Vyšehrad

Zřícenina hradu Vyšehrad

Vyšehrad naleznete na pravém břehu řeky Vltavy. Vyšehradský areál je od roku 1962 považován za národní kulturní památku ČR. V areálu naleznete například baziliku svatého Petra a... Víc Pavla, rotundu svatého Martina či Vyšehradský hřbitov, na kterém je pochována spousta slavných osobností.

5
km
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

5
km
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

6
km
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

6
km
Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

6
km
Tančící dům

Tančící dům

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

6
km
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

6
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Mohlo by Vás zajímat