Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dovolená pro náročné v APLEND Hotelu Kukučka **** blízko lanovky na Lomnický štít

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaAPLEND Hotel Kukučka****, Tatranská Lomnica (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 19.12.2021 dle dostupnosti.

Dýcháte ten perfektní čerstvý horský vzduch a nad vámi se rozprostírá překrásné panorama Tater. Dejte si načas, vždyť snídaně budete mít přichystané. Půjdete se pak projít? Svezete se lanovkou za dech beroucími výhledy? Jen tak si polenošíte v posteli či ve wellness? Ať už jste fanouškem pasivního nebo aktivního odpočinku, zde si každý přijde na své.

Hotel Kukučka ****

Jedinečná horská architektura Hotelu Kukučka **** nenechá nikoho chladným. V celém hotelu se prolínají kamenné a dřevěné prvky, které jsou doplněny zemitými barvami. Komplex se skládá z hlavní budovy (budovy hotelu) a tří rezidenčních budov . Hotelová část poskytuje komfortní ubytování v Pokojích Lux, 1- a 2-ložnicových apartmánech či v prezidentském apartmá. Rezidenční budovy disponují prostornými 1- a 2-ložnicový apartmán. 

Rezidenční budovy, stejně jako hlavní budova, jsou vybaveny vlastními wellness prostory

Hotel spolu se svými rezidencemi je vhodnou volbou i pro rodiny s dětmi. Hlavní budova disponuje velkým, plně vybaveným dětským koutkem. V exteriéru se nacházejí také úžasné dětské houpačky a skluzavky.

 

Okolí

Ať už se chystáte na rodinný výlet, hledáte odpočinek na víkend nebo chcete pocítit adrenalin na strmých štítech av hlubokých údolích, Tatranská Lomnica je stvořená právě pro vás. 

V blízkém okolí najdete mnohé unikátní přírodní jevy v podobě jeskyní a vodopádů, množství turistických stezek o délce více než 600 km, ale i možnost výletu visutou lanovkou přímo na Lomnický štít. Obdivovat můžete také řemeslné a lidové umění či navštívit Muzeum TANAP.

V centru Tatranské Lomnice najdete nejednu útulnou kavárnu či restauraci , která se postará o nezapomenutelný gastronomický zážitek.

V zimních měsících je Tatranská Lomnica známá především  nejdelší a nejvýše položenou sjezdovkou na Slovensku , která je garancí sice náročnější, ale nejlepší lyžování na sluneční straně Vysokých Tater. Stanice lanovky spojující Tatranskou Lomnici s výše položeným lyžařským střediskem se nachází přibližně 10 minut chůze od resortu. V blízkosti resortu najdete také další, níže položené vleky různé náročnosti, ať už přímo v Tatranské Lomnici nebo v přilehlých částech Vysokých Tater.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Apartmány 10 minut pěšky od lanovky na Lomnický štít
  Apartmány 10 minut pěšky od lanovky na Lomnický štít
 • Slevy do blízkých aquaparků a restaurací
  Slevy do blízkých aquaparků a restaurací
 • Chutné snídaně v ceně, možnost dokoupení večeří
  Chutné snídaně v ceně, možnost dokoupení večeří
 • Family friendly: dítě do 6 let zdarma, dětský koutek
  Family friendly: dítě do 6 let zdarma, dětský koutek
 • Přes 600 km turistických stezek
  Přes 600 km turistických stezek

od 6 972 Kč

Běžná cena: 7 840 - 21 532 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6972 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 14:18.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  6 972 Kč
 • 3 noci
  10 192 Kč
 • 4 noci
  13 104 Kč
 • 5 nocí
  15 540 Kč
 • 6 nocí
  17 304 Kč
 • 7 nocí
  18 228 Kč
 • 2 noci
  7 252 Kč
 • 3 noci
  10 752 Kč
 • 4 noci
  13 888 Kč
 • 5 nocí
  16 772 Kč
 • 6 nocí
  19 152 Kč
 • 7 nocí
  20 776 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 6972 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 828 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

APLEND Hotel Kukučka****

APLEND Hotel Kukučka****

Tatranská Lomnica 14646
059 60 Tatranská Lomnica
+421 904 744 000

tatry@aplend.com
hotelkukucka@aplend.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

200
m
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica

Patří mezi nejnavštěvovanější muzea svého druhu na Slovensku. Poznáte zde charakter tatranské přírody, seznámíte se s její ochranou a historií zpřístupňování Tater. Výstavní část... Víc je rozdělena na přírodovědnou, přírodně ochrannou, historickou a etnografickou.

300
m
Ski Museum

Ski Museum

První soukromé muzeum zimních sportů ve Vysokých Tatrách. Na ploše téměř 300 m² můžete vidět historii vzniku a vývoje tatranských zimních sportů od počátku tatranských osad,... Víc převážně do roku 1945.

1000
m
Ski resort Tatranská Lomnice

Ski resort Tatranská Lomnice

Vítejte v nejvýše položeném lyžařském středisku na Slovensku. Najdete zde nejvýše položenou a nejstrmější sjezdovku z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. Čeká vás až 1 300metrové... Víc převýšení. Dopravu ve středisku zajišťují sedačkové a kabinové lanovky. Na prvotřídní carvingové 6,5 kilometrové trati s šířkou až do 60 m se vyřádí každý lyžař. Celková délka sjezdovek je skoro 12 km. Dopravte se na Lomnický štít, druhý nejvyšší tatranský vrchol, visutou lanovkou. Ta sem jezdí ze Skalnatého plesa. Objevíte tu panoramatický chodník s terasou i kavárna.

4
km
Ledový palác na Hrebienku

Ledový palác na Hrebienku

Už 4. rok láká turisty na Hrebienok krásný Tatranský ledový dům. 90 tun ledu proměnili umělci na gotický chrám s prvky tatranské přírody a historie. Obdivovat můžete také kašny... Víc skleněný oltář. Hlavním stavitelem je umělecký sochař Adam Bakoš a skleněné oltářní vitráže realizoval Achilleas Sdoukos, sklář a designér řecko-slovenského původu. Jako inspirace posloužily letos sakrální stavby regionu Spiš. Chrám je pro návštěvníky přístupný po celou zimu denně od 9:00 do 16:30. Každou neděli se zde navíc konají koncerty.

5
km
Obrovský vodopád

Obrovský vodopád

Nachází se v ústí Malé Studené Doliny a se svou výškou 20 metrů je skutečným obrem. Dostanete se sem po červené značce z Hrebienku.

5
km
Zábavní park Tricklandia

Zábavní park Tricklandia

Tento zábavní park rodinného typu najdete ve Starém Smokovci. Můžete zde poznat Slovensko netradiční formou pomocí 3D a 2D iluzí. Součástí je i nejkrásnější zrcadlové bludiště ve... Víc střední Evropě.

7
km
Chata u Zeleného plesa

Chata u Zeleného plesa

Chata dostala jméno podle arciknížete Fridricha Habsburka - Fridrichova chata. Po pádu monarchie se nazývá Chatou u Zeleného plesa. Skvělé místo, kam byste při toulkách Tatrami... Víc měli určitě zavítat.

7
km
Wild Park Lomnice

Wild Park Lomnice

Chovatelské zařízení zaměřeno hlavně na chov ohrožených druhů živočichů. Najdete zde široký výběr flóry a fauny z celého světa jako například tygři, krokodýli, anakondy či leguána.

7
km
Belianská jeskyně

Belianská jeskyně

Nejvyšší a jediná zpřístupněná vysokohorská krápníková jeskyně v Tatranském národním parku.

11
km
Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Dřevěný artikulární kostel Kežmarok

Tato jedinečná dřevěná stavba z tisu a modřínu byla postavena bez použití jediného kousku kovu. Barokní interiér kostela je také vyroben ze dřeva. Umělecky velmi cenné jsou... Víc zejména kostelní varhany s dřevěnými píšťalami. Pochází z roku 1717.

11
km
Kežmarský hrad

Kežmarský hrad

Do dějin se tento hrad mimo jiné zapsal i jako východisko pro první oficiální turistický výlet do Vysokých Tater. Hradní komplex městského typu vznikl za účelem obrany města v... Víc roce 1463 na rozvalinách středověké osady Svatá Alžběta. V roce 1931 v části hradního komplexu otevřeli první expozice regionálního muzea. Po generální opravě hradu v letech 1962 až 1985 se muzejní sbírky rozšířily a v současnosti si návštěvníci mohou prohlédnout několik expozic a v letní sezóně i divadelní představení během nočních prohlídek hradu.

12
km
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad

V Aquacity Poprad je celkem 13 bazénů s teplotou vody od 30 do 38 °C. Kromě toho zde najdete velké množství vodních atrakcí, saun, procedury pro krásu a zdravý životní styl,... Víc tradiční i thajské masáže a moderní léčebnou metodu při velmi nízké teplotě - kryoterapii.

Mohlo by Vás zajímat