Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Jižní Morava v rodinném vinařství Krýsa s prohlídkou vinohradu, možností degustace, polopenzí a lahví vína jako dárek

LokalitaVinný sklep Krýsa, Jižní Morava - Kostelec u Kyjova (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 9.5.2021 dle dostupnosti.

To je nuda, volbu o nejlepší vinařský region u nás zase vyhrála jižní Morava. Ještě, že Moraváci žádnou nudu neznají a ve sklípku už vůbec ne. Dopřejte si autentickou degustaci ve sklípku se čtvrtstoletí dlouhou rodinnou tradicí ve vinařství Krýsa. Čeká vás skvělá domácí kuchyně, okolí chráněné krajinné oblasti, příjemné ubytování a hlavně skvělá vína a lidé, kteří je milují.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Čtvrtstoletí rodinné tradice
  Čtvrtstoletí rodinné tradice
 • Krásná příroda jižní Moravy
  Krásná příroda jižní Moravy
 • Prohlídka vinohradu, možnost degustace
  Prohlídka vinohradu, možnost degustace
 • Skvělá domácí kuchyně
  Skvělá domácí kuchyně
 • Zázemí pro děti s trampolínou, opékání špekáčků
  Zázemí pro děti s trampolínou, opékání špekáčků

3 190 Kč

Běžná cena: 4 950 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3190 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 190 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3190 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 544 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Vinný sklep Krýsa

Vinný sklep Krýsa

Kostelec u Kyjova 343
696 51 Kostelec
+420 731 178 483

info@vesklepe.cz
https://www.vinnysklepkrysa.cz...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

5
km
Bukovanský mlýn

Bukovanský mlýn

Mlýn byl postaven v roce 2004. Stavba se stala dominantou obce Bukovany. Jde o větrný třípatrový mlýn, který v sobě ukrývá malou expozici muzea slovácké vesnice devatenáctého... Víc století a také galerii. Ve třetím patře se nachází vyhlídkové místo, ze kterého se můžete kochat okolní krajinou.

10
km
Zřícenina hradu Cimburk

Zřícenina hradu Cimburk

Hrad byl vystavěn v letech 1327 - 1333. Jedná se o stavbu v gotickém stylu. Hrad Cimburk je hlavním představitelem dynamizující hradní architektury ze 14. století. Od počátku ... Víc18. století hrad chátral. Nyní se o něj stará občanské sdružení Polypeje.

15
km
Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

15
km
Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

17
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Víc Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

18
km
Zámek Bučovice

Zámek Bučovice

Bučovice je čtyřkřídlí zámek se třemi patry arkád a komponovanou zahradou. Byl postaven v letech 1575–1585. Zámek je vystavěn ve stylu italské renesance. Jsou zde ovšem prováděny... Víc drobné barokní úpravy. V roce 2001 byl zámek prohlášen národní kulturní památkou.

20
km
Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

21
km
Záhorské muzeum Skalica

Záhorské muzeum Skalica

Muzeum bylo otevřeno již v roce 1905. Obsahovalo sbírku uměleckých, folklórních a historických předmětů s cílem pozvednout sebevědomí rolnických a řemeslnických vrstev. Stálá... Víc expozice, reinstalována k stoletému muzeu v roce 2005 v původní budově, prezentuje část původní sbírky zakladatele muzea, v další části prostřednictvím sbírkových předmětů, fotodokumentace a textů dosavadní výsledky bádání a sbírkotvorné činnosti a oblasti archeologie, historie, literární historie, etnologie a folklóru, přičemž část prostor je věnována malířskému dílu krajináře Júlia Koreszku, vztahujícímu se ke Skalici.

23
km
Papouščí zoo

Papouščí zoo

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

24
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.

24
km
Zámeček Holíč

Zámeček Holíč

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

25
km
Větrný mlýn Holíč

Větrný mlýn Holíč

Je to jediný zachovaný větrný mlýn na Slovensku, pochází z osmdesátých let 19. století. Patří mezi tzv. větrné mlýny holandského typu. Mlýn se přestal používat po první světové... Víc válce, postupně chátral, dokud ho nezrekonstruovali v sedmdesátých letech 20. století.

Mohlo by Vás zajímat