Zcela nový hotel ve známých TERMÁLECH Malé Bielice s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénového komplexu

Termály Malé Bielice, Malé Bielice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

8,7

Velmi dobré hodnocení
(97 hodnocení)

Zcela nový hotel ve známých TERMÁLECH Malé Bielice s polopenzí a neomezeným vstupem do bazénového komplexu

LokalitaTermály Malé Bielice, Malé Bielice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 22.12.2021 dle dostupnosti.

Proslulé Malé Bielice určitě znáte. Ale to, že se tam můžete ubytovat ve zcela novém hotelu, to je asi novinka. Je přímo propojen s bazénovým světem a wellness, takže se do vodního světa dostanete pohodlně v županu a bačkůrkách rovnou z pokoje. Bazény, sauny, termální voda, fitko či in-line dráha je jen zlomek toho, co vás čeká na této nezapomenutelné dovolené.

O Termální

Termály Malé Bielice  jsou synonymem pro wellness, relax a zdraví. Základem rehabilitace je minerální termální voda s teplotou 27 - 38 ° C.

 

rehabilitace

 • hydromasážní bazén, odpočinkový bazén, venkovní bazén
 • masáže
 • saunové centrum

 

ubytování

Ubytováni budete v modernýchd vojlôžkových pokojích s klimatizací, připojením na internet, satelitním televizorem, ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

 

wellness

K dispozici je vám vířivý bazén s perličkovou hydromasáží, saunové centrum, různé druhy masáží nebo odpočinkový a vnější relaxační bazén.  

fitness centrum

Hotel disponuje i fitness centrem. Doporučujeme vzít si sportovní oblečení a vhodnou sportovní obuv. 

Aktivity v okolí

V okolí můžete navštívit zříceninu hradu známé Čachtické paní, Moravskoslezský hrad nebe nedaleké zámek Bojnice či zoologickou zahradu.

 

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Nový hotel s přímým vstupem do wellness
  Nový hotel s přímým vstupem do wellness
 • Vnitřní i venkovní bazén
  Vnitřní i venkovní bazén
 • Minerální termální voda (27 – 38 °C)
  Minerální termální voda (27 – 38 °C)
 • Saunové centrum
  Saunové centrum
 • Beach volejbal, fitness, in-line dráha
  Beach volejbal, fitness, in-line dráha

Ukončené
od 5 239 Kč

Běžná cena: 10 229 - 22 102 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,7

Velmi dobré hodnocení

97 hodnocení

75 zákazníků doporučuje

10

Jezdíme sem pravidelně,byli jsme zde již 5x a vždy jsme byli spokojeni. Příjemný personál, klidné prostředí. Byli jsme spokojení po všech stránkách.

Zákazník SlevaDne, 5. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 4 noci v pokoji Standard


10

Perfekt.hlavně klid.

Zákazník SlevaDne, 30. října 2020

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 3 noci v pokoji Standard

Kontakt

Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice

Malé Bielice 103 – 105
958 04 Partizánske
+421 910 100 109

recepcia@termalymalebielice.sk
termalymalebielice.sk

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

13
km
Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec se nachází dům, ve kterém se narodili dva velikáni slovenských dějin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento památkově chráněný dům pocházející z 18. století je... Víc dnes ve zprávě Trenčínského muzea, které zde zřídilo expozici věnovanou dílu a odkazu Štúra i Dubčeka.

15
km
Zřícenina hradu Uhrovec

Zřícenina hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. století je jeden z nejhodnotnějších románských hradů na Slovensku. Dnes ho můžeme obdivovat jako jednu z nejstarších a nejkrásnějších dochovaných hradních... Víc architektur na Slovensku. Dostanete se na něj po značených turistických cestách z obce Uhrovec nebo z obce Uhrovské podhradí.

19
km
Zubří obora

Zubří obora

Zubr evropský je největší evropský savec. Jediné místo na Slovensku, kde toto majestátní zvíře můžete vidět na vlastní oči je tato Zubří obora u Topoľčian.

22
km
Topoľčianský hrad

Topoľčianský hrad

Tento hrad pochází z 13. století. V současnosti je jeho dominantou v romantickém slohu hlavní věž a poměrně dobře zachované opevnění. Pohledy z vyhlídky pod hradem jsou jako z... Víc pohádky. Úchvatný je zejména výhled východním směrem na téměř celou Horní Nitru, na Tribeč se Zobor, na severovýchodě Strážovských vrchů a na severozápadě bočního hřebenu Považského Inovce.

23
km
Historická knihovna rodu Apponyiovců

Historická knihovna rodu Apponyiovců

V knihovně najdete 9000 titulů a 12 000 svazků psaných v deseti jazycích. Mezi nejvzácnější patří například dílo Sokrata ze švýcarského Basileje z roku 1508. Historická knihovna... Víc rodu Apponyiovců je součást hotelového komplexu ve zprávě Slovenské národní knihovny.

23
km
Zámek Topoľčianky

Zámek Topoľčianky

Na severním konci obce Topoľčianky se rozprostírá rozsáhlý anglický park, ve kterém najdete klasicistický zámeček. Z klasicistního křídla se stalo muzeum historického nábytku a... Víc bytových doplňků (obrazy, staré hodiny, keramika, koberce, vyšívané orientální závěsy či zbraně). Veškerý mobiliář zámku je původní tak, jak ho zde zanechali poslední šlechtičtí majitelé - arcivévoda Josef August Habsburg s manželkou arcivévodkyní Augustou. Tři renesanční křídla zámku s manardovou nástavbou slouží v současnosti jako hotelová část.

24
km
Oponický hrad

Oponický hrad

Původně gotický hrad půl postavený v 13. století. Postupně měnil majitele až se dostal do rukou šlechticům z Oponice - Apponyiovců. Hrad se nepodařilo dobýt husitským ani tureckým... Víc loupežnickým výpravám, ačkoli vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstání císařskou armádou v 18. století byl zbořen a od té doby je v ruinách.

25
km
Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická ZOO se rozkládá na ploše 41 ha a ze slovenských zoo je zde umístěný největší počet zvířat - 390 druhů (2 630 jedinců). Mezi nejzajímavější patří pavilon opic, slonů,... Víc akvárium a terárium. Pro děti je k dispozici dětská zoo a speciální atrakce - sedmimetrová vyhlídková věž, ze které se děti po skluzavce spustí mezi domácí krotká zvířata.

25
km
Ski Cigeľ

Ski Cigeľ

Lyžařské středisko najdete 8 km od Prievidze. První vlek byl v obci Cigeľ vybudován již v roce 1979. Dnes se zde nachází již samozřejmě moderní nový typ vleku, který nabízí jednu... Víc středně těžkou sjezdovku (800 m) s převýšením 195 metrů. Pokud máte rádi večerní lyžování, sjezdovka je pro tuto možnost osvětlená.

25
km
Bojnický zámek

Bojnický zámek

Klenot města Bojnice. Romantický zámek, s částečně ponechaným, původně gotickým a renesančním, základem hradu. První zmínky o hradu resp. původním hradišti datujeme do ... Víc12. století. Hrad během své slávy patřil například Matúši Čákovi Trenčianskému, často ho prý navštevoval i sám Matyáš Korvín. V současnosti je zámek součástí Slovenského národního muzea, od roku 1970 vyhlášen za Národní kulturní památku a je přístupný veřejnosti.

25
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad byl postaven v 13. století na místě starého hradiště. Gýmeš je zřícenina hradu na strmém kopci dun, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedním z rodových hradů... Víc šlechtického rodu Forgáchovců.

25
km
Slovanské Hradiště Bojná - Valy

Slovanské Hradiště Bojná - Valy

Hradiště bylo významným centrem Nitranského knížectví a později Velké Moravy. Najdete zde odkryté základy hradištního obydlí, zrekonstruované vnější opevnění, obytné dvorce a... Víc zásobní jámy na obilí a potraviny. Bojná je také významným archeologickým nalezištěm, našla se zde například kolekce nejstarších slovanských křesťanských památek na Slovensku. Hradiště představuje expozici Archeologického muzea Velké Moravy v Bojné.

Mohlo by Vás zajímat