Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dokonalý odpočinek v Hotelu Akademie**** ve vinařské obci Velké Bílovice na jižní Moravě s privátním wellness a snídaní

LokalitaHotel Akademie Velké Bílovice, Velké Bílovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Nejen za chutěmi skvělých vín se jezdí do největšího vinařského města na jižní Moravě, ale i možnost relaxace a odpočinku se zde těší velkého zájmu. V Hotelu Akadamie Velké Bílovice se vám všeho dostane pod jednou střechou, navíc se službami, které vám pomohou zapomenout na starosti všedních dní. Privátní wellness, každodenní snídaně či luxusní pokoje jsou slabý výčet toho, na co se můžete těšit.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel v největší vinařské obci České republiky
  Hotel v největší vinařské obci České republiky
 • André Spritz pro oba v restauraci při příjezdu 
  André Spritz pro oba v restauraci při příjezdu 
 • 1× privátní vstup na 60 min. do wellness centra
  1× privátní vstup na 60 min. do wellness centra
 • Zámek Lednice, Zámek Valtice, ZOO Hodonín
  Zámek Lednice, Zámek Valtice, ZOO Hodonín
 • Lyžařský vlek Němčičky, Ski Park Osvětimany
  Lyžařský vlek Němčičky, Ski Park Osvětimany

od 1 890 Kč

Běžná cena: 2 580 - 9 780 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1890 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 14:58.

Vyberte si z následujících možností

 • 1 noc
  1 890 Kč
 • 2 noci
  3 480 Kč
 • 3 noci
  5 070 Kč
 • 4 noci
  6 660 Kč
 • 5 nocí
  8 250 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1890 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 841 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Akademie Velké Bílovice

Hotel Akademie Velké Bílovice

Zahradní 1295
691 02 Velké Bílovice
+420 519 364 111

info@hotelakademie.cz
www.hotelakademie.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1
km
Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

7
km
Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

8
km
Zámek Lednice

Zámek Lednice

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

13
km
Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

17
km
Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

17
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

19
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

19
km
Zámeček Holíč

Zámeček Holíč

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

20
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

20
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.

21
km
Větrný mlýn Holíč

Větrný mlýn Holíč

Je to jediný zachovaný větrný mlýn na Slovensku, pochází z osmdesátých let 19. století. Patří mezi tzv. větrné mlýny holandského typu. Mlýn se přestal používat po první světové... Víc válce, postupně chátral, dokud ho nezrekonstruovali v sedmdesátých letech 20. století.

23
km
Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Víc Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Mohlo by Vás zajímat