Roční platnost na neomezenou konzumaci vína v Hotelu Weiss na jižní Moravě se snídaní i zvýhodněnou cenou na vstup do sauny

Hotel Weiss Lechovice - hotel roku 2012 Regional Winner, Jižní Morava -...

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Roční platnost na neomezenou konzumaci vína v Hotelu Weiss na jižní Moravě se snídaní i zvýhodněnou cenou na vstup do sauny

LokalitaHotel Weiss Lechovice - hotel roku 2012 Regional Winner, Jižní Morava -... (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.12.2021 dle dostupnosti.

Vytáhni špunt, víno je grunt...a obzvláště na jižní Moravě, kde to vínem voní úplně všude a v jakémkoliv ročním období. Tento kraj si však zaslouží pozornost i pro jeho nekonečnou nabídkou výletů pro milovníky přírody, historie i gastronomie. Příjemné zázemí pro všechny vaše výpravy najdete ve vinařském hotelu Weiss se zajištěnou snídaní i večerem s neomezenou konzumací vína.

Hotel Weiss

Vinařský hotel si zakládá na vysoké úrovni a kvalitě. Svědčí o tom i prestižní ocenění Czech Hotel Awards 2012 pro Jihomoravský kraj. Hotel se nachází ve vinařské obci Lechovice, při příjezdu na hlavní trase z Brna do Znojma, vedle vinných sklepů Lechovice. 

Vinárna

Hotel disponuje krásnou sklepní vinárnou, kde kromě řízených degustací probíhají i kurzy vinných vědomostí. Vás čeká jeden večer neomezené konzumace lahodných sudových vín. Ti, kteří chtějí proniknout hlouběji do tajemství vína se zde mohou naučit poznávat vína a senzoricky je hodnotit, odhalit vady vín a poznají i některé sommelierské triky. 


 

Ubytování

Těšit se můžete na noci strávené v příjemných pokojích, ve kterých se budete cítit jako doma. Pokoje mají vlastní koupelnu, sociální zařízení a Wi-Fi připojení. Na některých pokojích je k dispozici i televize. 

Okolí

 
V okolí hotelu najdete spoustu pěkných míst i značených cyklotras, která stojí za návštěvu. Vydejte se v jarních či prvních letních dnech na projížďku či procházku místním krajem plným romantických vinic. Zapůjčení nordic - walkingových holí máte zdarma.
 
Nezapomeňte navštívit a pořádně si prohlédnout všechny pamětihodnosti Znojma, projděte se k rotundě sv. Kateřiny a obdivujte i další stavby - Goltzův palác, Radniční věž, Ugartův palác, Kostel sv. Michala, Kašna se sochou sv. Václava. Zavítejte i do proslulého podzemí a za dalšími památkami.

 

Tipy na výlet

 • Cyklotrasa (0 km) v okolí hotelu vedou značené cyklotrasy, včetně možnosti využití stanice technické pomoci pro cyklisty přímo u hotelu.
 • Božice (8 km) Relax – spotovní a rehabilitační centrum v Božicích – bazén, solárium, výřivka se slanou vodou, masáže.
 • Těšetice (6 km) přírodní golfové hřiště Akademie se šesti odpališti a zimními greeny.
 • Poutní kostel Lechovice (0 km) barokní perla jižní Moravy z osmnáctého století.
 • Jízdy na koních (1 km) možnost výuky jízdy a vyjížděk na koni v Horse Farm Lechovice.
 
 
Absolutní relax na vás čeká v termálních lázních Laa an der Thaya. Rozsáhlý 6hektarový areál s aquaparkem nabízí termální halu, kde najdete hlavní termální bazén o teplotě 34°C. Ve venkovním termálním bazénu si užijete vířivky, vodopády a světelné paprsky. Dopřát si můžete také solný bazén s podvodní hudbou (36°C). Své tělo dokonale prohřejete v sauně. Děti budou mít radost z 90metrového tobogánu a z pohádkového dětského světa.

 
Pokud milujete pohádky, přenést do jedné z nich se můžete i na lednickém zámku, který je proslulý skutečně působivou architekturou. Určitě nevynechejte návštěvu zámeckého skleníku, kde se nachází po celý rok unikátní expozice živých rostlin.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Regionální vítěz Czech Hotel Awards 2012
  Regionální vítěz Czech Hotel Awards 2012
 • Zvýhodněná cena na vstup do sauny
  Zvýhodněná cena na vstup do sauny
 • V okolí Znojmo, Národní park Podyjí, Lednice
  V okolí Znojmo, Národní park Podyjí, Lednice
 • Rakouské Termální lázně Laa a. d. Thaya 28 km
  Rakouské Termální lázně Laa a. d. Thaya 28 km
 • Oblíbené vinařské cyklostezky
  Oblíbené vinařské cyklostezky

Ukončené
od 3 050 Kč

Běžná cena: 3 050 - 6 995 Kč

Nabídka je ukončená.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 841 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Weiss Lechovice - hotel roku 2012 Regional Winner

Lechovice 56
67163 Lechovice
+420 602 222 360

weisshotel@gmail.com
www.hotelweiss.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

22
km
Starý zámek Jevišovice

Starý zámek Jevišovice

Zámek byl vybudován pány z Kunštátu v letech 1423–1426. Stojí na místě bývalého Starého hradu. Zámek byl přestavěn v 16. století na renesanční podobu. My ho dnes známe jen s... Víc drobnými barokními úpravami a barokní kaplí svatého Ludvíka.

25
km
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

28
km
Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

30
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

30
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

31
km
Státní zámek Vranov nad Dyjí

Státní zámek Vranov nad Dyjí

Volně přístupný zámek veřejnosti se nachází ve Vranově nad Dyjí. Jedná se o barokní skvost, o kterém se první zmínky objevily již v roce 1100 v Kosmově Kronice. Barokní podobu... Víc však zámek získal až po roce 1665. Při prohlídce se budete kochat více jak dvaceti místnostmi a kaplí.

35
km
Zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou je barokní národní kulturní památka. Hned vedle zámku se nachází chrám sv. Markéty. Na místě dnešního zámku stávala středověká tvrz. Podobu... Víc renesančního zámku a jeho existenci dokládají stará vyobrazení Jaroměřic a skalní sklepy s chodbami.

37
km
Zámek Moravské Budějovice

Zámek Moravské Budějovice

Od roku 1958 je zámek chráněn jako kulturní památka České republiky. V letech 1666–1672 na náměstí vyrostl barokní zámek, jemuž padla za oběť čtveřice renesančních měšťanských... Víc domů. Do zámeckého areálu byla začleněna i radnice z roku 1592, jejíž funkce však nebyla zrušena.

38
km
Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšť nad Oslavou je původně gotický hrad, který byl později příslušníky rodu Žerotínů přestavěn na renesanční zámek. V roce 1949 byl zámek zpřístupněn veřejnosti a byla v... Víc něm instalována kolekce tapisérií.

39
km
Zřícenina hradu Cornštejn

Zřícenina hradu Cornštejn

Hrad byl vystavěn počátkem 14. století v gotickém slohu. Nyní jde o zříceninu lichtenburského hradu. Cornštej byl vyhlášen jako nejromantičtější místo jižní Moravy. Nachází se na... Víc vysoké skalnaté šíji mohutného říčního ostrohu řeky Dyje. Část pod hradem je zatopena Vranovskou přehradou.

40
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

40
km
Hrad Bítov

Hrad Bítov

Hrad stojí od 11. století, a to jako první z řady hradů, které měly chránit jižní hranici přemyslovského státu. Hrad je vystavěn u řeky Želetavky. Bítov byl členěn na tři části. A... Víc je to jeden z nejstarších hradů u nás.