Dovolená v hotelu U Tří volů na jižní Moravě s polopenzí, bazénem a možností wellness za polovic

U tří volů, Jižní Morava - Lysice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dovolená v hotelu U Tří volů na jižní Moravě s polopenzí, bazénem a možností wellness za polovic

LokalitaU tří volů, Jižní Morava - Lysice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od 2.1.2021 do 31.5.2021 dle dostupnosti.

Hotel U Tří volů nabízí v malebné moravské vesnici moderní standard ubytování i služeb a hosté si obojí pochvalují. Skvělá poloha na dosah zámku Lysice i Moravského krasu láká k výletům po svých i na kole. Zabaví vás i prohlídka mlýna s výkladem od pana mlynáře, hodina v bazénu i wellness, na které máte 50% slevu.

Výlety

Aquapark v Boskovicích

Městské lázně v Boskovicích jsou otevřeny 7 dní v týdnu a nabízejí kvalitně vybavený areál se širokou škálou hodin určených pro veřejnost. V aquaparku můžete využít především 25 metrový plavecký bazén. Rekreační bazén je vybaven vířivkami, chrliči vody, divokou vodou a perličkovou lázní. Pro zábavu slouží 60 metrový tobogán. Kromě množství vodních atrakcí je zde návštěvníkům k dispozici také parní komora. Mimo to se zde nachází také relaxační centrum s finskou saunou, infrasaunou, whirlpoolem, využít můžete také spinning a masáže.

Aquapark Blansko

Nenechte si ujít den plný zábavy v Aquaparku Blansko. Ať jste na dovolené v páru nebo s rodinou, právě toto místo je tím, které si užijete. V areálu naleznete nejen 25 m dlouhý bazén se čtyřmi plaveckými dráhami, ale také 3 skokanské můstky, divokou řeku s houpacím bazénem, tobogan a širokou skluzavku. Nechybí zde ani dětský bazén, pláž, hřiště na pétanque a letní restaurace s barem. Ceníky a otevírací dobu naleznete ZDE.

kliknutim zavrete

Zámek Lysice

Lysice, barokní zámek, národní kulturní památka, s překrásnou vyhlášenou zahradou a kolonádou s krytým ochozem. Nově zrekonstruovaná oranžerie (speciální skleník pro tropické rostliny) a unikátní fíkovna. V interiérech se nachází sbírka českého skla, porcelánu, soubory orientálních uměleckých předmětů, cenná sbírka zbraní, obrazů. Ideální místo pro svatební obřad na zámku (svatba na zámku). Restaurace Lidový dům Lysice se nachází 250 m od zámku.

Zámek Kunštát s parkem (10 minut autem)

Se zámeckou zahradou, turisticky velmi atraktivní a navštěvovaný objekt. V interiérech se nachází sbírka českého skla, porcelánu, soubory orientálních uměleckých předmětů, cenná sbírka zbraní, obrazů, nábytku a knihovna rakouské spisovatelky Marie Ebner Eschenbach. Na zámku probíhá po celý rok řada akcí, koncerty, šermířské turnaje, výstavy atd. Národní kulturní památka. Patří mezi nejstarší šlechtická sídla na Moravě. Pod jižními zdmi zámku se nachází hřbitov (i psí) z konce 19. století, jeden z mála u nás dochovaných. Každý 3. víkend v měsíci září v Kunštátě probíhá „hrnčířský jarmark“, s bohatým doprovodným programem.

Lyžování

Hodonín u Kunštátu (15 minut autem)

Lyžařský vlek Hodonín u Kunštátu se nachází v nádherném prostředí Českomoravské Vrchoviny. Sjezdovka má svažitý, kaskádovitý terén o nadmořské výšce okolo 629 m n.m., délka sjezdovky je 500 m.

Začátečníci v těchto sportech uvítají klidná zákoutí, která se mírně svažují. Pokročilí vychutnají přírodní vlnitost terénu v ostřejším svahu. Skalní vyznavači snowboardu zcela jistě nezapomenou navštívit a překonat umělé freestylingové překážky. Zkrátka. V areálu si najde každý to své, ať je to malé dítko začínající s lyžováním nebo zkušený borec, který už pokořil nejednu sjezdovku.

Olešnice na Moravě (20 minut autem)

Ski areál nabízí adrenalinové sportovní vyžití pro děti i dospělé po celý rok. Od prosince do března zde můžete lyžovat na sjezdovce dlouhé 500 m s převýšením 100 m zasněžované sněhovými děly a se strojovou úpravou.

Díky osvětlení sjezdovek je možné i večerní lyžování. Pro děti i dospělé je k dispozici lyžařská a snowboardová škola s kvalifikovanými instruktory. V areálech je také provozována půjčovna a servis lyží.

Bruslení na kluzišti v Oboře

Ať už patříte k ostříleným sportovcům, či romantikům, vydejte se na kluziště v Oboře. Bruslí se denně od 14.00 do 17.00 hodin.

Volný čas

Porčův mlýn Býkovice (5 minut autem)

Porčův mlýn je historická památka, která se nachází v malebné obci Býkovice. Přijďte si prohlédnout unikátní funkční mlýn na horní vodu. Budete účastni skutečného mletí obilí s odborným výkladem pana mlynáře.

 • Moravský kras – podhůří Českomoravské vrchoviny
 • Propast Macocha (25 minut autem)
 • Rozhledna Kozárov (10 minut autem)
 • Arboretum Borotín (30 minut autem)
 • Velký a Malý Chlum (10 minut autem)
 • Blaničtí rytíři (15 minut autem)
 • Největší socha Masaryka (15 minut autem)

Sport a relax v okolí

 • Tenisový kurt (5 minut autem)
 • Multifunkční hřiště v Býkovicích můžete využít na tenis, nohejbal,…
 • Projížďka na koni (5 minut autem)
 • Paragliding
 • Rybaření v Býkovicích (5 minut autem)
 • Ovečky a kozy u mlýna (5 minut autem)

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel v malebné obci 4 km od zámku Lysice
  Hotel v malebné obci 4 km od zámku Lysice
 • Krytý bazén, pára, wellness
  Krytý bazén, pára, wellness
 • Zámky, hrady, westernové městečko v okolí
  Zámky, hrady, westernové městečko v okolí
 • Propast Macocha 25 min. autem
  Propast Macocha 25 min. autem
 • Porčův mlýn - prohlídka s výkladem
  Porčův mlýn - prohlídka s výkladem

Ukončené
3 190 Kč

Běžná cena: 4 720 Kč

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 841 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

U tří volů

U tří volů

Býkovice 30
679 71 Lysice
+ 420 516 413 335

info@utrivolu.cz
utrivolu.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Zámek Lysice

Zámek Lysice

První zmínka o zámku je již ze 14. století. Renesanční podobu získal na konci 16. století. Barokní dostavby se řadí mezi roky 1705–1711. Zámek prošel úpravami i v polovině století... Víc devatenáctého. Nyní zámek spravuje Národní památkový ústav.

8
km
Zámek Kunštát

Zámek Kunštát

První písemné zmínky se řadí do roku 1279, ale stavba byla s největší pravděpodobností započata již v první polovině 13. století. Do 16. století se k hradu stále přistavovalo. Od... Víc roku 2002 zámek patří k národním kulturním památkám.

11
km
Zámek Boskovice

Zámek Boskovice

Zámek pochází z počátku 19. století a řadí se do empírového stylu. Dříve zde stával dominikánský klášter. Po zrušení kláštera byla na krátko zřízena manufaktura. Prvními majiteli... Víc zámku byli Ditrichštejnové.

11
km
Zámek Blansko

Zámek Blansko

Zámek je vystavěn v renesančním stylu. První zmínky pocházejí z 12. století. V 16. století byl zámek přestavěn Matyášem Želkovským ze Žalkovic. Na konci 19. a na začátku ... Víc20. století začal zámek chátrat a ve 30. letech 20. století byl využíván jako nájemní dům a noclehárna. Nyní zámek patří okresnímu vlastivědnému muzeu.

14
km
Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lom

Babí Lom je rozhledna na stejnojmenném hřebenu. Jde o oblíbené výletní místo již od 19. století. K slavnostnímu otevření této rozhledny došlo 15. května roku 1961. Dříve zde stála... Víc jiná rozhledna, ta však byla zbourána za 2. světové války. Rozhledna je vysoká 15 metrů a za jasného počasí jsou dokonce vidět i vrcholky Alp.

15
km
Propast Macocha

Propast Macocha

Jde o nejznámější propast Moravského krasu a je brána jako chráněná krajinná oblast. Propast se řadí pod obec Vilémovice. Hloubka suché části Macochy dělá 138,4 metrů. Na jejím... Víc dně se nachází Horní a Dolní jezírko o hloubce 11 a více jak 50 metrů.

19
km
Zřícenina hradu Zubštejn

Zřícenina hradu Zubštejn

Zubštejn je jeden z největších hradů Moravy. Jeho zřícenina je chráněna jako kulturní památka České republiky. Kdo a kdy hrad založil není známo. O jeho založení existují pouze... Víc legendy.

23
km
Lanové centrum Proud

Lanové centrum Proud

Milovníci adrenalinu centrum Proud nesmí minout. Zdolávání neobvyklých lanových překážek různé náročnosti v osmimetrové výšce je totiž velkým zážitkem.

24
km
Strašidelný zámek Draxmoor

Strašidelný zámek Draxmoor

V původní středověké budově zřídili v 16. století majitelé zámku pivovar a o dvě století později sloužila jako zámecká sýpka. Dnes je v ní umístěna expozice plná magie, kouzel a... Víc strašidel. Do světa fantazie návštěvníky uvede film s 3D efekty, v jednotlivých patrech čekají na návštěvníky pohyblivé a ozvučené modely draků, čarodějnic a nadpřirozených bytostí.

25
km
Vila Tugendhat

Vila Tugendhat

Vila manželů Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury, která je jako jediná v ČR zapsána na... Víc Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

26
km
Kostnice u sv. Jakuba

Kostnice u sv. Jakuba

Pokud máte cestu do Brna, rozhodně si nenechte ujít kostnici u sv. Jakuba. Kostnice byla objevena v roce 2001 a dnes je z ní skvělé místo navštěvované turisty. Pohřbeno zde bylo... Víc asi 50 000 osob všech postavení.

27
km
Hrad Špilberk

Hrad Špilberk

Milujete historii a památky? Máte cestu do Brna? Rozhodně si nenechte ujít hrad Špilberk, který se nachází přímo v Brně. Příjemná procházka parkem na kopec až k hradu a pak... Víc nezapomenutelný výhled na Brno a jeho okolí.