8,2

Velmi dobré hodnocení
(39 hodnocení)

Parkhotel Skalní město přímo u Prachovských skal s plnou penzí či polopenzí, vínem či all inclusive nápoji a extrémně dlouhou platností až do března 2022

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaParkhotel Skalní město, Český ráj - Pařežská Lhota (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Tento hotel své jméno nenese jen tak. Prachovské skály jsou od něj vzdáleny necelý 1 kilometr. Takže výlet do skal zvládnou i ti nejzarytější lenoši. Vydat se můžete i do blízkého historického Jičína nebo na hrad Kost. Místní tříhektarový park nabízí sport a zábavu pro děti i dospělé v jakémkoliv ročním období. Čas v hotelu si můžete zpříjemnit u dobrého jídla, vína či na wellness procedurách.

Užijte si ubytování ve tříhvězdičkovém Parkhotelu s lahodnou polopenzí a neomezenou konzumací kvalitních  bílých a červených španělských vín (Sauvignon Blanc, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Merlot). Ve vašem volném čase stojí za zmínku krásy Českého ráje.

 

Ubytování

Budete ubytováni v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi signálem. K dispozici mají 26 dvoulůžkových a 2 dvoulůžkové pokoje Lux (příplatek 250 Kč/ noc, placeno na recepci). Navíc ještě jeden třílůžkový a čtyřlůžkový apartmán.

Snídaně probíhají formou švédských stolů, každý si tak tedy vybere to své. Na snídani je třeba se dostavit mezi (8:00–09:30). Večeře se konají v hodinách (18:00 - 20:00) a bude vám servírované menu o třech chodech.  V hotelové restauraci se můžete těšit na speciality místní kuchyně, tradiční česká jídla, čerstvé saláty, dezerty a poháry. Nechybí ani výběr značkových bílých i červených vín, plný sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a  čepovaný Krušovický Mušketýr.

Ve večerních hodinách (18.00-21.00) máte neomezenou možnost konzumace kvalitních bílých a červených španělských vín. Na výběr Sauvignon Blanc, Chardonnay, Cabernet Sauvignon a Merlot.

 

Tipy na výlet

Prachovské skály

Jsou to skalní uskupení pískovcových útvarů, které se pojí s dávnou historií. Jsou zde archeologické nálezy dokazující, že lidé zde žili již v pravěku od doby kamenné. Celá oblast skal byla přírodní pevností slovanských kmenů. Uvnitř pak vznikala první sídliště.

Zřícenina hradu Trosky

Zřícenina hradu Trosky tvoří skalnatý útvar sopečného původu. Celek je světovou přírodní raritou. Založení hradu spadá mezi roky 1380 až 1390. Jde tedy o pozdní středověk. Na hradě jsou dvě věže. Ta nižší se nazývá Baba a ta vyšší Panna.

Hrad Valdštejn

Zajímavostí je, že jde o nejstarší hrad Českého ráje. Jeho založení sahá až k roku 1260. V 15. století dokonce došlo k tomu, že se hrad rozdělil na hrady dva. Nyní je Valdštejn v majetku města Turnova. Hrad ročně navštíví přes 60 000 turistů.

 

Zřícenina hradu Vranov

Vranov je zřícenina skalního hradu. Existence hradu spadá pouze do 15. století. Vranov byl pravděpodobně vystavěn ve 20. letech 15. století. Po celé století hrad patřil Valdštejnům. V 16. století hrad upadl a byl obnovován až v době romantismu.

Science center iQLANDIA Liberec

Od roku 2014, kdy bylo centrum vědy otevřeno, ho navštívila spousta lidí. Hlavním heslem uvádějí "Víš, co ještě nevíš." V iQlandii naleznete deset zajímavých expozic, které zábavně představují svět vědy. To si nesmíte nechat ujít ani vy.

 

www.skalnimesto.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinný hotel v Českém ráji - 10 minut od Prachovských skal
  Rodinný hotel v Českém ráji - 10 minut od Prachovských skal
 • Konzumace vína či all inclusive na nealko nápoje
  Konzumace vína či all inclusive na nealko nápoje
 • 50% sleva na vstup do vířivky
  50% sleva na vstup do vířivky
 • Extrémně dlouhá platnost kuponů
  Extrémně dlouhá platnost kuponů
 • Park s hřišti na sport a zázemím pro děti
  Park s hřišti na sport a zázemím pro děti

od 1 990 Kč

Běžná cena: 2 650 - 24 790 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodov

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 18.01.2021 o 11:36.

Vyberte si z následujících 5 možností

 • 1 noc
  1 990 Kč
 • 2 noci
  3 590 Kč
 • 3 noci
  5 380 Kč
 • 4 noci
  7 170 Kč
 • 5 nocí
  8 960 Kč
 • 2 noci
  4 290 Kč
 • 3 noci
  6 080 Kč
 • 4 noci
  7 870 Kč
 • 5 nocí
  9 660 Kč
 • 6 nocí
  11 450 Kč
 • 7 nocí
  13 240 Kč
 • 1 noc
  1 990 Kč
 • 2 noci
  3 980 Kč
 • 3 noci
  5 970 Kč
 • 4 noci
  7 960 Kč
 • 5 nocí
  9 950 Kč
 • 1 noc
  2 490 Kč
 • 2 noci
  4 980 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1990 bodov

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,2

Velmi dobré hodnocení

39 hodnocení

24 zákazníků doporučuje

10

Ubytování na předpokládané úrovni, nadstandartní zásobení koupelny dushgelem a tekutým mýdlem. Personál ochotný a milý, nádherná pří- roda a hlavně okolní park- vše SUPER! Doporučuji.I.Ručková

Irena, 14. června 2019

Hodnotil nabídku 2 dny/1 noc pro 2 osoby - pobyt ve všední dny


9,0

Personál příjemný,jídlo dobré,okolí nádherné jen pokojíček malý,ale ty dvě noci dobrý.

Eva, 6. dubna 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby - pobyt ve všední...

Kontakt

Parkhotel Skalní město

Parkhotel Skalní město

Pařezská Lhota 34
50601 Jičín
737 544 445

parkhotel@skalnimesto.cz
http://www.skalnimesto.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

300
m
Prachovské skály

Prachovské skály

Prachovské skály jsou uskupení pískovcových útvarů. Nacházejí se nedaleko od města Jičín. Jsou také součástí CHKO Český ráj a oblíbený cíl turistů.

2
km
Hrad Pařez

Hrad Pařez

Jde o zříceninu malého hradu, který se nachází jen kousek od Prachovských skal. Je chráněn jako kulturní památka České republiky. Okouzlí vás především pískovcové sklepy.

2
km
Rumcajsova jeskyně

Rumcajsova jeskyně

Navštivte i vy Rumcajse, Manku a Cipíska v jejich zabydlené jeskyni. Ano, ta jeskyně opravdu existuje. Objevte les Řáholec, který jistě znáte z večerníčků. Nachází se blízko od... Víc Jičína.

5
km
Jičín

Jičín

K Jičínu se váže známe jméno Albrecht z Valdštejna, což byl vrchní velitel vojska z Třicetileté války. My však město známe ze známého večerníčku Rumcajs.

6
km
Zebín

Zebín

Jde o neovulkanický kopec (horu), který se stal přírodní památkou. Nachází se v Jičínské kotlině. Na jejím vrcholku stojí barokní kaple sv. Máří Magdalény.

6
km
Zřícenina hradu Veliš

Zřícenina hradu Veliš

Hrad je od roku 1958 chráněn jako kulturní památka ČR. Z hradu sice zbylo jen málo, ale i tak stojí za to se na něj přijít podívat. Nachází se poblíž města Jičín. První písemné... Víc doklady o hradu jsou uvedené roku 1316.

7
km
Zřícenina hradu Trosky

Zřícenina hradu Trosky

Zříceninu hradu Trosky tvoří skalnatý útvar sopečného původu. Celek je světovou přírodní raritou. Založení hradu spadá mezi roky 1380 až 1390. Jde tedy o pozdní středověk. Na... Víc hradě jsou dvě věže. Ta nižší se nazývá Baba a ta vyšší Panna.

8
km
Lyžařský areál Lomnice nad Popelkou

Lyžařský areál Lomnice nad Popelkou

Vydejte se s rodinou na hory a užijte si prima den ve ski areálu Lomnice nad Popelkou. Těšit se můžete na skvěle připravené sjezdovky a spoustu zábavy. V areálu jsou k vidění také... Víc skokanské můstky.

10
km
Hrubá skála

Hrubá skála

Je to obec, o které je známo od roku 1360. Vidět zde můžete například secesní Řezníčkovu vilu, bývalý pivovar, nebo barokní sochu svatého Jana Nepomuckého z 18. století.

11
km
Hrad a zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady

K hradu a zámku se váže nespočetné množství pověstí. První písemné zmínky o tvrzi s názvem Stará je z roku 1340 v závěti Arnošta ze Staré. Pochází odsud také známá osobnost Arnošt... Víc z Pardubic.

11
km
Zřícenina hradu Kumburk

Zřícenina hradu Kumburk

Z písemností je známo, že byl hrad vystaven asi roku 1300 příslušníky mocného rodu Hronoviců. Historie a vývoj hradu není historicky přesně znám. Z hradu se nedochovalo příliš,... Víc ale stojí za to ho vidět.

14
km
Hrad Valdštejn

Hrad Valdštejn

Zajímavostí je, že jde o nejstarší hrad Českého ráje. Jeho založení sahá až k roku 1260. V 15. století dokonce došlo k tomu, že se hrad rozdělil na hrady dva. Nyní je Valdštejn v... Víc majetku města Turnova. Hrad ročně navštíví přes 60 000 turistů.

Mohlo by Vás zajímat