9,3

Vynikající hodnocení
(30 hodnocení)

Léto v termálech v Hotelu Park Inn Sárvár**** nebo Park Inn Zalakaros**** s polopenzí a dětmi zdarma

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaTravel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Maďarsko (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Těžko byste hledali populárnější maďarský hotel nežli Park Inn Sárvár, který je s námi již 6 let a zbrusu nový Park Inn Zalakaros, který se od roku 2017 těší taktéž mimořádné oblibě u všech věkových kategorií. Letní termíny jsou konečně vypsány a již nic nebrání tomu naplánovat si dokonalé léto plné vodních radovánek, termálního relaxu, delikátního jídla a mimořádné péče.

Park Inn Sárvár ****

Rodinná dovolená v jednom z nejnavštěvovanějších wellness hotelů v Maďarsku vůbec, v kids friendly hotelu Park Inn! Luxusní relaxace na nejvyšší úrovni, fantastické jídlo, vkusně zařízené pokoje a stoprocentní servis. Vychutnejte si odpočinek v pravém slova smyslu v termálních lázních Sárvár, které jsou přímo propojené s hotelem. 


 

Lázně Sárvár

Termální lázně Sárvár s vodní plochou o rozloze více než 5000 m2 (termální vodou 36°C) jsou s hotelem propojené vyhřívanou krytou chodbou. Investice v roce 2010 zajistily výstavbu nové budovy, která nabízí možnost celkové relaxace, zábavy a léčení se pro celou rodinu, od miminek až po prarodiče. Pobyt v Sárváru může být zážitkem pro každého.

Starší lázeňská budova spolu s novými venkovními a krytými bazény i nadále představuje centrum rekreace, dobití energie a léčení se. Exkluzivní saunový svět byl rozšířen o vnitřní a venkovní finskou saunu, bio a parní saunu, aroma kabiny a Kneippovu lázeň.

V nové budově, která je orientovaná na rodiny, naleznete dětské brouzdaliště, dětský bazén, vířivku, bazén s vlnobitím, lezeckou stěnu a 3 tobogány, které jsou garancí dobré zábavy. Svět miminek nabízí pohodlí pro nejmenší, naleznete zde kuchyňku pro miminka, hrací koutek, přebalovací pult a odpočinkovou místnost. Děti od 3 let mohou navštívit dětský koutek s vychovatelkami.

Park Inn Zalakaros ****

Radisson Park Inn otevřel v létě 2017 zbrusu nový hotel v oblíbeném lázeňském městě Zalakaros u Balatonu 1 hodinu jízdy na jih od Park Inn v Sarvári. Dostanete vše co máte tak rádi - skvělé služby 4* hotelu a možnost jít z hotelu v županu rovnou do lázní. Hotel leží jen kilometr od centra města a 3 km od vlakového nádraží a jen 25 km od krásné Budapešti. Rodiny s dětmi mají k dispozici kromě široké nabídky vodních atrakcí také dětskou hernu, animační, sportovní a zábavné programy.

Lázně Zalakaros

Hotel je propojen s  rozsáhlým termálním komplexem Granit Thermal and Medical Spa s 25 bazény, tobogánem a dětským světem s více než 60 atrakcemi a vodními atrakcemi. Nechybí svět saun a široké možnosti wellness procedur.


-

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

  • Termální lázně propojeny s hotely
    Termální lázně propojeny s hotely
  • Polopenze formou švédských stolů
    Polopenze formou švédských stolů
  • Luxusní ubytování v 4* standardu
    Luxusní ubytování v 4* standardu
  • 2 děti do 6 let zdarma
    2 děti do 6 let zdarma
  • Neomezené wellness i fitness
    Neomezené wellness i fitness

od 7 118 Kč

Běžná cena: 10 250 - 19 597 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 7118 bodů

Vyberte si z následujících 13 možností