9,1

Vynikající hodnocení
(5 hodnocení)

Zapište si za uši, že na sushi v centru Prahy s 30% slevou jedině do restaurace Sushi Oishi na Novém Městě

LokalitaSushi Oishi, Praha 1 - Nové Město (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.7.2021 dle dostupnosti.

Suši za uši? To raději nezkoušejte, ale ušima vám sushi v Oishi možná poleze a každopádně vám z nabídky budou oči přecházet. Za skvělou nabídkou oblíbené japonské pochoutky vyražte do centra Prahy, přímo na Náměstí Republiky, kde na vás v restauraci Sushi Oishi čeká nepřeberné množství suši z čerstvých surovin. Ingredience pochází přímo z Japonska, takže váš zážitek bude autentický.

Usedněte do příjemného prostředí restaurace Sushi Oishi, připomínající samotnou východní Asii, a nechte hýčkat své chuťové buňky jedním z nejkvalitnějších sushi v Praze. Tato jedinečná restaurace nabízí to nejlepší sushi z japonské kuchyně. Na své si přijdou jak milovníci masa, tak vegetariáni. To vše připravují jen pro vás špičkoví kuchaři z těch nejlepších japonských surovin.

Restaurace disponuje 25 místy v příjemném prostředí. Zajděte si na skvělé sushi japonské kuchyně s 40% slevou. Nejlepší je, že neomezené množství jídla si můžete odnést také s sebou.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Pravé japonské sushi
  Pravé japonské sushi
 • Všechny suroviny přímo z Japonska
  Všechny suroviny přímo z Japonska
 • Restaurace v centru Prahy
  Restaurace v centru Prahy
 • Výdej přes okénko
  Výdej přes okénko
 • Velký výběr sushi
  Velký výběr sushi

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 29 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 29 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,1

Vynikající hodnocení

5 hodnocení

3 zákazníků doporučuje

Kontakt

Sushi Oishi

V Celnici 103/4
11000 Praha 1
+420 224 282 698, V Celnici 1031/4

havu@seznam.cz
www.facebook.com/Oishi-Praha-9...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

200
m
Obecní dům

Obecní dům

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

200
m
Prašná brána

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

400
m
Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

600
m
Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

700
m
Staroměstský orloj

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

700
m
Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

700
m
Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

800
m
Václavské náměstí

Václavské náměstí

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

1
km
Klementinum

Klementinum

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

1
km
Franz Kafka museum

Franz Kafka museum

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

1
km
Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

1
km
Karlův most

Karlův most

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Mohlo by Vás zajímat