Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Jednodenní kurz lezení pro začátečníky i mírně pokročilé včetně pohybu po zajištěných cestách se zkušeným instruktorem

LokalitaAdventure Academy - Stará strana u Písku, ČR (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 15.11.2021 dle dostupnosti.

Procházka růžovým sadem nebo cesta s překonáváním sebe sama v každém jejím úseku? Ať už bude vaše odpověď po absolvování Via Ferraty jakákoliv, jisté je, že zvládnutí zajištěné cesty na Staré straně u Písku bude nezapomenutelným zážitkem. Po instruktáži, s vybavením, vaším odhodláním a za přítomnosti zkušeného instruktora můžete vyrazit i vy za dobrodružstvím ve výškách.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vhodný tip na dárek
  Vhodný tip na dárek
 • Zapůjčení nezbytného vybavení
  Zapůjčení nezbytného vybavení
 • Přítomnost instruktora po celou dobu pohybu
  Přítomnost instruktora po celou dobu pohybu
 • Délka kurzu 3 hodiny
  Délka kurzu 3 hodiny
 • Pro začátečníky i mírně pokročilé
  Pro začátečníky i mírně pokročilé

549 Kč

Běžná cena: 600 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 549 bodů

Vyberte si z následujících možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 549 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 536 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Adventure Academy - Stará strana u Písku

.
. .
+420 733 356 105

info@adventure-academy.net
http://www.adventure-academy.n...

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1
km
Nejstarší kamenný most v Písku

Nejstarší kamenný most v Písku

Kamennému mostu v Písku se také říká most Jelení. Jde o nejstarší kamenný most v Česku. Táhne se přes řeku Otavu. Most je vystavěn v době gotiky a je posázen barokními sochami.

15
km
Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov

Zvíkov je hrad nad vodní nádrží Orlík. Hrad je ve správě Národního památkového ústavu a v návštěvních hodinách je přístupný veřejnosti. První písemná zmínka však pochází až z roku... Víc 1234. Točily se zde filmy jako je Micimutr, nebo Lotrando a Zubejda.

17
km
Hrad Strakonice

Hrad Strakonice

Hrad Strakonice je gotický hrad a barokní zámek s kostelem svatého Prokopa. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. Hrad byl založen mezi léty 1220-1235.

21
km
Zřícenina hradu Helfenburk

Zřícenina hradu Helfenburk

Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka ČR. V roce 1355 stavbu hradu zahájili Rožmberkové. Zřícenina hradu je přístupná po červeně značené turistické trase z Husince a po... Víc modře značené trase z Bavorova do Volyně.

22
km
Zámek Blatná

Zámek Blatná

Blatná patří nesporně mezi stavebně historicky nejhodnotnější a architektonicky nejvýznamnější památky svého druhu u nás. Původně se jednalo o tvrz, jejíž počátky sahají do ... Víc13. století. Během 14. století získává tvrz charakter gotického hradu.

23
km
Zámek Orlík nad Vltavou

Zámek Orlík nad Vltavou

V pramenech je jeho existence doložena nejdříve v polovině 13. století. Hrad založil král český a císař římský Karel IV. Fungují zde prohlídkové trasy zahrnující místnosti muzeí,... Víc reprezentační místnosti empírové a lovecké v romantizujících Neo slozích.

25
km
Zámek Bechyně

Zámek Bechyně

Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. Zámku předcházel hrad, jehož doba výstavby není známa. Nicméně o Bechyni se zmiňuje už Kosmova kronika. Teprve od... Víc poloviny 12. století můžeme spolehlivě sledovat dějiny Bechyně.

28
km
Zámek Kratochvíle

Zámek Kratochvíle

Kratochvíle je renesanční zámek. Na místě dnešního zámku původně stával hospodářský dvůr nazývaný Leptáč. Krčín zde postavil nový dvůr, kolem něhož zřídil rozsáhlou loveckou... Víc oboru. Do současné podoby po vzoru italských vil nechal zámek vystavět Vilém z Rožmberka v letech 1583-1589.

30
km
Zámek Lnáře

Zámek Lnáře

Vedle Staré Tvrze stojí barokní „Nový“ zámek. Stavební práce začaly ve druhé polovině 60. let 17. století. Architektem celého díla byl v první fázi pravděpodobně stavitel Carlo... Víc Lurago. Následoval jej architekt Francesco Caratti a po jeho smrti Giovanni Battista Maderna.

31
km
Zámek Horažďovice

Zámek Horažďovice

Zámek v Horažďovicích slouží zároveň i jako městské muzeum. Jinak jde o hrad přestavěný na zámek. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka. Vznik hradu se datuje k roku 1279... Víc a je vystavěn v renesančním a barokním slohu.

37
km
Zámek Hluboká nad Vltavou

Zámek Hluboká nad Vltavou

Leží cca 15 kilometrů od Českých Budějovic. Je to jeden z nejnavštěvovanějších turistických míst v České republice. Jde o zámek založený v druhé polovině 13. století v... Víc renesančním, gotickém a romantickém slohu. Na zámku sídlí i Alšova jihočeská galerie.

37
km
Státní hrad Rabí

Státní hrad Rabí

Hrad byl vystavěn jako strážní tvrz kolem roku 1350. Ve 14. a 15. století se hrad postupně rozšiřoval do dnešních velikostí. Začal upadat v první polovině 18. století, kdy při... Víc požáru přišel o střechu a všechny dřevěné části. Od roku 1978 patří na seznam národních kulturních památek.

Mohlo by Vás zajímat