Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Lázeňský pobyt s polopenzí a možností procedur v Hotelu Pelikán pro dva s platností po celý rok 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Pelikan-Marianske lazně, Mariánské Lázně (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.12.2021 dle dostupnosti.

Věděli jste, že pelikáni tráví většinu dne čechráním peří a odpočinkem? V hotelu Pelikán si můžete vyzkoušet jak jde lelkování vám. Užijete si lázeňské rozmazlování, odpočinek i výtečné jídlo ve vyhlášeném lázeňském městě. Dle zvolené varianty si můžete dopřát uvolňující masáže, aroma koupel, relaxační zábaly i vstup do městského bazénu. Odpolední káva pak už bude jen sladkou tečkou pobytu.

O hotelu

Užijte si lázeňské ubytování s dlouholetou tradicí v Hotelu Pelikán, který provozuje rodina pana Šolce již od roku 1994. Zveme vás do lázeňského města Mariánské Lázně vábící k procházkám za prameny skryté v kolonádách, návštěvám malých kavárniček, anebo pestrému kulturnímu programu.

Ubytování

Útulné ubytování najdete v dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Veškeré pohodlí nabízí pokoj vybavený TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou linkou, wi-fi připojením zdarma a s možností přistýlky na některých pokojích.

Restaurace

Každé ráno odstartujete dobrou snídaní, kterou si sami poskládáte z pestrých švédských stolů. K večeři si vyberete jedno ze tří aktuálních menu. Pochutnáte si na dvou chodech a bohaté obloze z čerstvé zeleniny. Karafa mariánskolázeňského pramene Lesní pramen k večeři je samozřejmostí. Atmosféru vylepší i odpolední posezení u kávy se zmrzlinou s palačinkou.

Relax a wellness

Aktivní relax vás čeká v nedalekém městském bazénu. K dispozici je i dětský bazén, sauna a vířivka. Po dni plném zážitků si můžete také se slevou vychutnat relaxační proceduru. Zkušený masér se zaměří na vaše záda a šíji a sejme z nich napětí i únavu.

S některými variantami si vychutnáte i paletu lázeňských procedur. Každý den můžete vybírat z klasické masáže zad a šíje, masáže lávovými kameny nebo zjemňující medové masáže. Intenzivní vliv na organismus bude mít baňkování zad a šíje, relaxační účinky pocítíte při zábalech, ať rašelinových nebo voskových. 

Volný čas

Útulný hotel provozuje víc než 20 let rodina pana hoteliéra Josefa Šolce. Na přání zajišťuje svým hostům lázeňské procedury, lov divoké zvěře i rybolov. Milovníkům piva zprostředkuje prohlídku Plzeňského nebo Chodovarského pivovaru včetně autobusové dopravy.

Ve městě najdete i mnoho příležitostí pro kulturní vyžití. Navštívit můžete Městské divadlo se 150letou tradicí, tradiční kino Slavia nebo jednu z galerií či muzeí. Rozhodně musíte navštívit místní známou Zpívající fontánu.

Naučně-poznávací okruh miniaturpark Boheminium s dokonalými maketami (měřítko 1:25) významných stavebních a technických památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku. 100 m vpravo od horní stanice lanovky - cca 2 minuty chůze.

Pěší turisté se můžou vydat třeba do Geologického parku, na Krásenskou rozhlednu, na vrch Lesný či Podhorní vrch. K vidění je toho v této oblasti skutečně mnoho, vždyť Mariánské Lázně leží přímo v CHKO Slavkovský les. Od roku 2009 je v Mariánských Lázních otevřeno také dobrodružné lanové centrum pro odvážné děti i dospělé.

Navštivte zámek Kynžvart s nádhernými interiéry, který byl v minulosti sídlem slavného knížete von Metterlicha a dopřejte si procházku na čerstvém vzduchu v rozsáhlém zámeckém parku.

Královský pohled se vám naskytne z hradu Loket nacházející se v meandru řeky Ohře. Hrad původně pochází z gotického období, ale jeho nejstarší část tvoří románský rotunda, součástí zdejší prohlídky je unikátní výstava vězeňského a útrpného práva.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Rodinný hotel s tradicí
  Rodinný hotel s tradicí
 • Možnost varianty s procedurami
  Možnost varianty s procedurami
 • Bohaté polopenze
  Bohaté polopenze
 • Sladké odpolední posezení
  Sladké odpolední posezení
 • Hrad Loket, Zpívající fontána
  Hrad Loket, Zpívající fontána

od 2 690 Kč

Běžná cena: 3 840 - 8 090 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2690 bodů

Vyberte si z následujících 5 možností

 • 2 noci
  2 690 Kč
 • 2 noci
  3 090 Kč
 • 2 noci
  3 090 Kč
 • 2 noci
  3 490 Kč
 • 3 noci
  5 190 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2690 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Pelikan-Marianske lazně

Hotel Pelikan-Marianske lazně

Tř.Vítězství 197
35301 Mariánské Lázně-Hamrníky
+420 354 673 268, 606 303 312

hotelpelikan@email.cz
www.hotelpelikan.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

8
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

19
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

27
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

29
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

30
km
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

30
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

30
km
Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

35
km
Kladrubský klášter

Kladrubský klášter

Jde o bývalý benediktinský klášter v Kladrubech, nedaleko města Stříbro. Nachází se na návrší nad říčkou Úhlavkou a je dominantou krajiny.

35
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

39
km
Vodní nádrž Hracholusky

Vodní nádrž Hracholusky

Hracholusky je přehradní nádrž o rozloze 490 ha, nacházející se na hranicích okresů Tachov a Plzeň sever. Byla vybudována v letech 1959 až 1964 na řece Mži, která je jedním z... Víc přítoků Berounky.

40
km
Zámek Manětín

Zámek Manětín

Tomuto baroknímu skvostu předcházela středověká tvrz. V roce 1600 byla tvrz přestavena na zámek. Na severní zdi zámku naleznete fragmenty renesanční malované výzdoby fasád.

Mohlo by Vás zajímat