Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Adrenalinová jízda ve sportovním vozu Ford Mustang GT s možností pořízení videozáznamu

LokalitaSportDrive.cz, Praha, Brno, Olomouc, Ostrava (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Zkrotit 421 divokých koní by byl výkon hodný několika amerických kovbojů, ale pod kapotou sportovního vozu Ford Mustang GT to bude adrenalinový zážitek pro milovníky silných a rychlých aut. Ve Sportdrive vám tohoto krasavce zapůjčí na 15-60 minut v za přítomnosti zkušeného instruktora. Abyste si zážitek uchovali v živé paměti i o několik let později, můžete si pořídit videozáznam z jízdy.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vhodný tip na dárek
  Vhodný tip na dárek
 • Maximální výkon 421 koní (310 kW)
  Maximální výkon 421 koní (310 kW)
 • Zrychlení 0-100km/h za 4,6 s
  Zrychlení 0-100km/h za 4,6 s
 • Lokality Praha, Brno, Olomouc a Ostrava
  Lokality Praha, Brno, Olomouc a Ostrava
 • Možnost pořízení videozáznamu
  Možnost pořízení videozáznamu

od 949 Kč

Běžná cena: 1 699 - 4 999 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 949 bodů

Vyberte si z následujících 6 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 949 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

SportDrive.cz

U soutoku 1159/3
77900 Olomouc
+420 702 840 841

info@sportdrive.cz
www.sportdrive.cz
>www.facebook.com/sportdrivecz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

600
m
Pisces Diving World

Pisces Diving World

Pisces diving world je škola potápění, která vznikla v roce 2001. Pravidelně, v průběhu celého roku se otevírají potápěčské kurzy všech úrovní, k dispozici je zapůjčení potápěčské... Víc výstroje, výjezdy za potápěním po České republice i zájezdy a rodinné dovolené do exotických potápěčských destinací.

1
km
Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna Olomouc

Laser Aréna nabízí reálnou simulaci boje, částečně podobnou např. hrám paintball nebo air soft. Rozdíl je ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Hra je... Víc obecně rychlejší a akčnější.

1
km
Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup nejsvětější trojice - Olomouc

Sloup Nejsvětější Trojice se nachází na náměstí v Olomouci a je řazen do světového dědictví UNESCO. Monument byl vystaven mezi lety 1716–1754. Sloup vyniká výrazným dekorem... Víc barokní zdobnosti a zobrazuje oslavu katolické církve a víry.

1
km
Lezecké centrum U Pajka

Lezecké centrum U Pajka

Pro všechny lezce jsme v centru Olomouce otevřeli bouldrovku. Samotná stěna nabízí lezecké vyžití pro zkušené lezce, ale jsou zde i kolmé stěny pro začátečníky. Jako další službu... Víc nabízíme zapůjčení lezeckého materiálu nebo lezeckou školu.

1
km
Hostinský pivovar Moritz, a.s.

Hostinský pivovar Moritz, a.s.

V pivovaru vládne domácí atmosféra. Můžete se těšit na pivo Moritz přímo z tanku. Pivovar je zařízen jako prvorepublikový interiér. Velká letní zahrádka s pivem čepovaným přímo z... Víc tanku.

2
km
Venkovní motokárová dráha

Venkovní motokárová dráha

Závodní motokárová dráha Kart Arény je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění. Umožňujeme vypůjčení až... Víc sedmi vynikajících motokár umístěných v našem depu.

2
km
Škola paraglidingu X-pert

Škola paraglidingu X-pert

Nejlevnější a nejjednodušší způsob létání. Padákový kluzák je jediné letadlo, které se vejde do batohu. Máte možnost opravdového splynutí s přírodou. Je to outdoorový sport s... Víc příchutí adrenalinu. Mnohakilometrový přelet na padákovém kluzáku spolehlivě zažene pocit zoufalství z dopolední nudy ve škole či v práci.

3
km
Paintball Game Olomouc

Paintball Game Olomouc

Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se... Víc rozhodovat. Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení ale především je to opravdu báječná zábava!

8
km
ZOO Olomouc

ZOO Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. V současné době chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích. Pro děti je přímo v areálu umístěno dětské hřiště a... Víc lanové centrum Lanáček.

13
km
Tvrz Černá věž

Tvrz Černá věž

Černá věž je pozůstatkem gotické tvrze ze 13. až 14. století a je ojedinělou památkou stavební činnosti nižší šlechty na střední Moravě. V prostorách Černé věže se nachází stálá... Víc expozice Vlastivědného muzea Olomouc vztahující se k archeologii a historii obce a jejího okolí.

13
km
Zámek Náměšť na Hané

Zámek Náměšť na Hané

V 60. letech 18. století poblíž dřívějšího sídla, dolního zámku, nechali postavit nové barokní zámecké sídlo. Nový zámek se bez podstatnějších úprav zachoval v nezměněné podobě... Víc dodnes. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

15
km
Hrubá Voda Park Sportu

Hrubá Voda Park Sportu

Resort Hrubá Voda, to je nový areál zábavy, relaxace, volnočasových a ubytovacích služeb zejména pro rodiny s dětmi, páry či skupinové akce. Areál je výborně dostupný autem či... Víc vlakem.

Mohlo by Vás zajímat