Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Nejen letní rodinná dovolená až na 7 nocí v horské chatě Sedmidolí ve Špindlerově Mlýně s polopenzí a volnými termíny i o letních prázdninách

LokalitaChata Sedmidolí, Špindlerův Mlýn (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Dostatečně blízko, aby vaše cesta za odpočinkem nebyla náročná, ale přesto daleko, aby vás nedohnaly starosti všedních dní. Dopřejte si až 7 nocí v horské chatě Sedmidolí, kde vás obklopí klid a krása krkonošské přírody. K bezstarostnosti celého pobytu přispěje i každodenní polopenze, která vám ušetří čas na výlety např. na Sněžku nebo k prameni Labe. Užít si můžete i aktivity přímo v areálu.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Chata nad známým horským střediskem Špindlerův Mlýn
  Chata nad známým horským střediskem Špindlerův Mlýn
 • Množství turistických a cykloturistických tras
  Množství turistických a cykloturistických tras
 • Ideální dovolená pro rodiny s dětmi
  Ideální dovolená pro rodiny s dětmi
 • Unikátní fauna a flóra
  Unikátní fauna a flóra
 • Pramen Labe, Sněžka, naučná stezka Čertova strouha
  Pramen Labe, Sněžka, naučná stezka Čertova strouha

od 2 760 Kč

Běžná cena: 2 760 - 17 920 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2760 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 16.05.2021 o 23:43.

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 2 noci
  2 760 Kč
 • 3 noci
  4 140 Kč
 • 4 noci
  5 520 Kč
 • 5 nocí
  6 900 Kč
 • 6 nocí
  8 280 Kč
 • 7 nocí
  9 660 Kč
 • 2 noci
  3 940 Kč
 • 3 noci
  5 910 Kč
 • 4 noci
  7 880 Kč
 • 5 nocí
  9 850 Kč
 • 6 nocí
  11 820 Kč
 • 7 nocí
  13 790 Kč
 • 2 noci
  5 120 Kč
 • 3 noci
  7 680 Kč
 • 4 noci
  10 240 Kč
 • 5 nocí
  12 800 Kč
 • 6 nocí
  15 360 Kč
 • 7 nocí
  17 920 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2760 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 677 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Chata Sedmidolí

Chata Sedmidolí

Špindlerův Mlýn 248
54351 Špindlerův Mlýn
+ 420 603 820 968

info@sedmidoli.cz
www.sedmidoli.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

3
km
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.

3
km
Malý Šišák

Malý Šišák

Malý Šišák je hora na Slezském hřbetu v Krkonoších. S výškou 1440 metrů nad mořem patří mezi nejvyšší hory Krkonoš. U nás se na vrchol nedostanete, ale z polské strany vás na... Víc vrchol vyvede červeně značená Cesta česko-polského přátelství.

3
km
Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Máte volný den a nevíte kam vyrazit? Vydejte se s dětmi do Krkonoš na bobovou dráhu. Mají otevřeno 365 dní v roce. Střediska jsou vyhledávaným místem jak pro rodiny a přátele, tak... Víc i pro školy a větší skupiny. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je prvním projektem tohoto druhu v České republice.

4
km
Čertova strouha

Čertova strouha

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

4
km
Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Vodopád se nachází v obci Špindlerův mlýn. Jde o největší vodopád v České republice. Měří neskutečných 148 metrů. Vodopád je tvořen řekou Pančava. Nejvíce vody zde padá v období... Víc jarního tání, což znamená koncem dubna a začátkem května.

5
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

7
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

10
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

10
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

10
km
Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád

Mumlavské vodopády vytváří řeka Mumlava. Celková výška vodopádu dosahuje ke dvanácti metrům. Pod vodopády se tvoří tzv. obří hrnce, které vznikají pohybem vody a kamínků. Některé... Víc hrnce mají až šest metrů. Jedná se o jeden z nejvodnatějších vodopádů v Česku. V zimně zamrzá a stává se z něj ledopád. Nejvíce vody je zde v období tání.

11
km
Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum Harrachov

Hornické muzeum a štola jsou otevřeny od března roku 2003. V muzeu uvidíte spoustu fotografií dokumentujících těžbu. Harrachovské ložisko je známé již od poloviny 18. stole... Víctí. Hlavní žilná výplň je tvořena fluoritem, barytem, galenitem a křemenem.

Mohlo by Vás zajímat