Krásy Krkonoš z Hotelu Šedý Vlk *** v centru Harrachova s polopenzí, bazénem a platností do podzimu 2021

Hotel Šedý vlk, Krkonoše - Harrachov Hotel Šedý vlk, Krkonoše - Harrachov (mapa)

Cena od 3 290 Kč Koupit! od 3 290 Kč

od 3 290 Kč

Běžná cena: 5 525 - 16 575 Kč

Nákupem získáte minimálně 3290 bodů

Vlk z Harrachova rozhodně není žádný samotář ani buran z lesa se zablácenými tlapkami. A už vůbec se nemusíte bát ho nechat o samotě s dětmi. Sympatický společník v centru Harrachova vás nechá řádit ve svém bazénu, tělocvičně, u kulečníku a děti na velkém hřišti. A liška v Harrachově nedává dobrou noc, ale zve na stezku plnou atrakcí pro děti, jen kousek od Mumlavských vodopádů.

Uložit Sledovat Sdílet

9,2

Vynikající hodnocení

12 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Přímo u lanovky na Čertovu horu Přímo u lanovky na Čertovu horu

100 metrů velké dětské hřiště 100 metrů velké dětské hřiště

Parkování zdarma u hotelu Parkování zdarma u hotelu

K dispozici ping pong, biliard, tělocvična K dispozici ping pong, biliard, tělocvična

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vyberte si z následujících možností

2 noci
3 290 Kč

3 noci
4 590 Kč

4 noci
5 590 Kč

5 nocí
6 590 Kč

6 nocí
7 490 Kč

Nákupem získáte minimálně 3290 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Hotel Šedý vlk

Vlk z Harrachova rozhodně není žádný samotář ani buran z lesa se zablácenými tlapkami. A už vůbec se nemusíte bát ho nechat o samotě s dětmi. Sympatický společník v centru Harrachova vás nechá řádit ve svém bazénu, tělocvičně, u kulečníku a děti na velkém hřišti. A liška v Harrachově nedává dobrou noc, ale zve na stezku plnou atrakcí pro děti, jen kousek od Mumlavských vodopádů.

O hotelu

Z hotelu Šedý Vlk, který se nachází přímo v centru města, naproti Infocentru, to máte jen kousek k lanovce na Čertovu horu, odkud se výborně značenými turistickými stezkami dostanete zpět dolů. Nebo si vyrazte příjemnou procházkou k Mumlavským vodopádům a k Liščí stezce. Adrenalinové aktivity na vás čekají opačným směrem a zábava, relax a skvělé jídlo přímo v hotelu. Potřebujete k vaší dovolené v Krkonoších víc?

 

Ubytování 

Šedý Vlk nabízí ubytování pro 89 osob v sedmnácti dvoulůžkových, osmi třílůžkových a pěti čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a některé pokoje disponují vlastní malou terasou s výhledem na okolí.

 

Stravování v hotelu

Restaurace hotelu nabízí snídaně formou švédských stolů, podávané v době od 7:00-9:30 hodin, bohaté večeře zahrnují předkrm či polévku, hlavní chod (3 jídla na výběr), salát a zákusky formou bufetu. V nabídce nechybí ani dětské porce za sníženou cenu.

Volný čas

Při špatném počasí nebo po dnu plném sportu můžete relaxovat v bazénu, sauně, při ping-pongu, pobavit se s rodinou nebo přáteli hrou billiardu a kulečníku. K dispozici je vám i malá tělocvična.

Pro děti

Nejen v hotelu, ale i blízkém okolí je dostatečné vyžití pro vaše děti, ať už malé či větší. Přímo v hotelu je dětský koutek. První dětské hřiště je od hotelu vzdáleno 100 m a mírná sjezdovka přímo u hotelu je v létě využívána pro zážitkové sjezdy na terénních tříkolkách. Vlek vás vyveze nahoru a pak šupem zpátky.

Hotel Šedý vlk má navíc u restaurace venkovní terasu, která sousedí s dětským hřišťátkem a pískovištěm.

Tipy na výlet

Harrachov nabízí spoustu turistických atrakcí, doporučujeme vám například: Ski muzeumHornické muzeumMuzeum sklaMinipivovar nebo Sklárnu. Přímo v objektu harrachovské sklárny je historická brusírna sklamalý pivovar. Vedle sklárny je kaple se skleněným zvonkem, který je 50 cm vysoký a váží 10 kg! Dalším unikátem je pak ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem.

V bezprostředním okolí se vám nabízí ideální podmínky pro pěší a cykloturistiku, při čemž si určitě nenechte ujít nedaleké Mumlavské vodopády, u kterých se nachází zmiňovaná Liščí stezka pro děti, dlouhá jen 0,5 km, za to plná atrakcí a zajímavých informací nebo se vydejte  do Bozkovských dolomitových jeskyní, kde si během poutavého výkladu prohlédnete unikátní výzdobu stěn a stropů, tvořenou římsami, lištami a mřížkami vypreparovaného křemene a na úplném konci spatříte největší podzemní jezero v Čechách poseté mincemi od turistů. 

Zážitkovým výletem pro vás dozajista bude i výjezd lanovkou na Čertovu horu, kde se před vámi rozprostřou hory v celé své kráse. Ve stánku se můžete občerstvit a dolů se vydat třeba jednou z turistických cest.

Adrenalin a zábava

Lanové centrum Harrachov se nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou a rozkládá se na ploše cca 5.500 m2 čistě v přírodě. Na překážky rozmanité hřiště pro Vás bude pořádnou výzvou. 

Bobová dráha Harrachov umožňuje vrcholně adrenalinový zážitek z jízdy. Na bobové dráze lze jezdit samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády.

Monkey Park Harrachov je 273 m dlouhé lanové centrum se 14 překážkami, situované přímo v areálu a z části, 84 m lanovým přejezdem (lanovkou), i nad bobovou dráhou Harrachov. Monkeypark je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. 

Golf v Harrachově nabízí jediné hřiště v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses“. Jedná se o nejvýše položené hřiště v Čechách (730 m n. m.) zasazené do krásné přírody západních Krkonoš. 

www.hotel-sedy-vlk.cz

Kontakt

Hotel Šedý vlk

Hotel Šedý vlk

Harrachov 151 ,
51246 Harrachov ,
+420 724 950 149

recepce@hotel-sedy-vlk.cz
www.hotel-sedy-vlk.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím