7,6

Velmi dobré hodnocení
(12 hodnocení)

Masáže, wellness procedury a polopenze v Mariánských Lázních v hotelu Poštovní dvůr

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Poštovní dvůr, Mariánské Lázně (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.12.2021 dle dostupnosti.

Taky sebou leknutím škubnete, když se řekne pošta? To v Mariánkách se pošty nebojí, protože místo front a zoufalství pro ně pošta znamená masáže, wellness procedury a výbornou restauraci. Wellness hotel Poštovní dvůr přímo v centru jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst má i pro vás nový balíček odpočinku a relaxace. A díky platnosti až do prosince si můžete vybírat.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Přímo v centru města, rodinná atmosféra
  Přímo v centru města, rodinná atmosféra
 • Procedury dle vybrané varianty
  Procedury dle vybrané varianty
 • Restaurace s českou i mezinárodní kuchyní
  Restaurace s českou i mezinárodní kuchyní
 • Spousta příležitostí ke sportu a pobytu v přírodě
  Spousta příležitostí ke sportu a pobytu v přírodě
 • Dlouhá platnost kupónů
  Dlouhá platnost kupónů

od 3 790 Kč

Běžná cena: 6 900 - 18 450 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3790 bodů

Vyberte si z následujících 4 možností

 • 2 noci
  3 790 Kč
 • 3 noci
  6 290 Kč
 • 4 noci
  7 990 Kč
 • 5 nocí
  9 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3790 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,6

Velmi dobré hodnocení

12 hodnocení

7 zákazníků doporučuje

10

Pobyt s masážemi a welnesem byl zakoupen pro rodiče,s poskytnutými službami byli spokojení.V hotelu byli již podruhé a určitě si návštěvu zopakují

Zdeňka, 8. prosince 2020

Hodnotil nabídku 6 dní/5 nocí pro 2 osoby


9,4

S pobytem jsme byli spokojeni.Doporučujeme.

Zákazník SlevaDne, 8. července 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby

Kontakt

Hotel Poštovní dvůr

Hotel Poštovní dvůr

Hlavní 622/15A
353 01 Mariánské Lázně
+420 354 594 122, +420 777 811 647

info@posthof.cz
www.postovni-dvur.cz/index.php

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

7
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

8
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

17
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

25
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

27
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

30
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

30
km
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

30
km
Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

33
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

35
km
Kladrubský klášter

Kladrubský klášter

Jde o bývalý benediktinský klášter v Kladrubech, nedaleko města Stříbro. Nachází se na návrší nad říčkou Úhlavkou a je dominantou krajiny.

38
km
Zámek Manětín

Zámek Manětín

Tomuto baroknímu skvostu předcházela středověká tvrz. V roce 1600 byla tvrz přestavena na zámek. Na severní zdi zámku naleznete fragmenty renesanční malované výzdoby fasád.

39
km
Vodní nádrž Hracholusky

Vodní nádrž Hracholusky

Hracholusky je přehradní nádrž o rozloze 490 ha, nacházející se na hranicích okresů Tachov a Plzeň sever. Byla vybudována v letech 1959 až 1964 na řece Mži, která je jedním z... Víc přítoků Berounky.

Mohlo by Vás zajímat